Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
#585505 13/06/2006 20:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
a co powiecie na kurs 4,00 na Kostaryke jak dla mnie bomba forma kostaryki w meczu z niemiaszkami nie była taka tragiczna a napewno lepsza niz ekwadoru, chyba sie skuszeee...

Bonus: Unibet
#585506 13/06/2006 21:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam
OOOO POLSKA KURS ROSNIE A NIEMIASZKI PEWNIAKIEM WSZYSTKICH AZ SIE BOJE TEGO MECZU CO TO SIE BEDZIE DZIALO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> DAWNO TAKIEGO MECZU NIE BYLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> STAWIAM NA POLSKE ZRESZTA JUZ POSTAWILEM ALE POSTAWIE JESZCZE BO KURS PIEKNY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> (dochodzi do 8 ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Pewniakow niema i co do tego niema wyjatkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
MS zadza sie swoimi prawami, a do tego wszyscy zastanawiaja sie kto tak naprawde wybiegnie na boisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> moze plotka miala jakas podstawe i ta iskra rozpalila nasz TEAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />POLSKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
POZDRAWIAM
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

#585507 13/06/2006 21:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jak narazie faworyci na tych mistrzostwach nie zawodzą jeżeli chodzi o wyniki (oprócz Szwedów) i wątpię żeby Niemcy mieli z tego trendu się wyłamać. Proponuję na chwilę stanąć z boku i spojrzeć na atuty/minusy Niemców i Polaków. Różnica na korzyść naszych zachodnich sąsiadów jest przygniatająca. Sam Smolarek nic tu nie zdziała, bo wątpię aby Janas dokonał rewolucji w składzie i wpuścił jednocześnie Jelenia z Brożkiem.

Niemcy jutro mają niepowtarzalną okazję aby zapewnić sobie jako pierwsi awans do następnej rundy i myślę, że nie powinni takiej szansy zmarnować. Polacy, cuż, wyjdą ze świadomością, że patrzy na nich cała Polska, nie wytrzymają presji i znowu dadzą ciała (obym się mylił).

Kurs na zwycięstwo Niemiec 1.55 według mnie jak najbardziej do gry. Zastanwiam się również nad handi azjatyckim -1.00 za 2.08

Patriotami będziemy podczas meczu, a w czasie obstawiania należy kierować się rozumem a nie emocjami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. Mam nadzieję, że reprezentacja nie przyniesie nam jutro wstydu.

#585508 14/06/2006 06:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Dlatego ja nie stawiam tego meczu tylko będę w spokoju i bez rozterki kibicował naszym. Jeste wiele innych meczy na ktorych można bezstresowo zarobić

#585509 14/06/2006 06:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Znalazł ktoś wyższy kursn iż 1,5 na Niemców?? wszedzie jak narazie 1,5 z tego co widze

#585510 14/06/2006 06:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
1.55 w betathome <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#585511 14/06/2006 06:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
postawilem co mialem na Niemców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#585512 14/06/2006 07:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Quote
1.55 w betathome <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Milenium 1.57

#585513 14/06/2006 07:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Quote
1.55 w betathome <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Milenium 1.57

1.57 x 0.9 = 1.41

#585514 14/06/2006 07:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Quote
Quote
Quote
1.55 w betathome <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Milenium 1.57

1.57 x 0.9 = 1.41
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> fakt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#585515 14/06/2006 07:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Tak patrze na Wasze typy i nieciekawie to wygląda.Ja raczej nie będe się bawił w wytypowanie 1X2.Mam nadzieje ze Nasi wkońcu zagrają dobrzze i wyjdzie im mecz przynajmniej na remis.Zdecyduje sie tu na opcje over 2,5.Na pewno można wykluczyć wynik 0:0.Niemcy bramke strzelą to nie ulega wątpliwosci.Co do Polski to myśle ze sie przełamią i dzisiaj oddadzą wiecej strzałów.No i teraz kwestia tego czy uda sie strzelić którejś z drużyn 2 gola.Hmmm.Kurs 1,75 w GB biore TYP Over 2,5.
Pozdrawiam

#585516 14/06/2006 08:01
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Ja tam widze gładką wygraną Rzeszy.
Dla zagorzałych patriotów i fanów Janasa dobrą opcją jest over 2,5 gola.
Niemcy grają bardzo ofensywnie,co pokazywali zarówno w meczach towarzyskich jak i meczu otwarcia.Klinsi stawia na atak i Niemcy strzelają sporo goli,jednak ich obrona i bramkarz to już jest słabowata.Jako,ze my mamy też słabą obrone i bramkiera to z 2,3 gole powinni nam wbić a i nasi, choć nie mamy Paulo Wanchopa,mogą coś ukłuć na otarcie łez,zresztą zawsze ekipa Pawełka też miała overowe wyniki,zbytnio co się nie mają bronić, bo jedynie wygrana daje im spore szanse na awans.
Dlatego over 2,5 gola 6/10.

#585517 14/06/2006 08:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
a ja bym uwazal, po pierwsze podobno maja przejsc ostr burze w Dortmundzie pod wieczor a co za tym idzie nawierzchnia mokra a Niemcy nie ukrywajmy nie lubi grac na mokrej trawie, po drugie to jest Polska , bardzo nie przewidywalna druizyna, po kursie kolo 1.55 dla mnie nie warte absolutnie

#585518 14/06/2006 08:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Kurs 1.54 w Betfair. Panowie po co szukać dziury w całym prawda jest taka, ze my nie mamy czym grac, a co mowic gdy naprzeciw nas stoi Rzesza - gospodarz mistrzostw. Ja gram na Hitlerków. Jasne przegrac mogę, ale nie takie typy nie wchodzily wiec po co roztrzasać.

Niemcy - Polska 1 @1.50 BAW 10/10

#585519 14/06/2006 08:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Obejrzałem wszystkie mecze i jak na razie nasi zaprezentowali się najgorzej, pewnie to kwestia z robienia im wody z mózgu po losowaniu, że spokojnie wyjdą z grupy i niech myślą na kogo trafią, wyszło na to, że celem z jakim powinni pojechać, to dobrze zaprezentować nasz fudbol przed światem, tak jak to robią inni outsiderzy, od początku walczą do przodu, otwierają się i to nic, że dostają z tej gry w plecy, bo i tak by dostali, ale dzieki temu z ich oglądania nie bolą zęby i dobrze się zapamiętuje te ekipy; nasi tego nie pojęli i nie pojmują, więc znowu zagrają ze sraczką w majtach i wciąż będą na tych mistrzostwach pośmiewiskiem. Z głowami w chmurach takie ekipy nie mają co szukać na mundialu.

#585520 14/06/2006 08:34
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Żeby grać ambitnie i ofiarnie to trzeba miec motywację i ambicję.Nasi tego nie mają , sa zadufanymi w sobie narcyzami,co nie potrafią stworzyc ekipy i docenic orła na piersi.Trynidad czy Tobago potrafił gryźć trawe,Angola potrafiła pzregrać tylko 0-1 z Portugalią,bo zostawili mnóstwo woli walki i serca na murawie,dla nich mundial jest czymś wiekim,życiowym wydarzeniem.Dla naszych jest tylko okazją do promocji i nabicia kasy w rekalmach.Żeby wyjsć dobrze nastawionym na taki mecz z Niemcami,to trzeba mieć trenera z jajami i dobry sztab szkoleniowy,a nie tchórza,co nie potrafi spojrzec prawdzie w oczy i musi się napić , żeby wydukać to przepraszam za Ekwador.Nasi jak zwykle zesrają się już w szatni i bedą biegać po boisku z kupą w majtach,będziemy pierwszą mundialowa ekipą, która już będzie się mogła pakować do domu,choć w czymś będziemy pierwsi...

#585521 14/06/2006 08:40
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Żeby wyjsć dobrze nastawionym na taki mecz z Niemcami,to trzeba mieć trenera z jajami i dobry sztab szkoleniowy,a nie tchórza,co nie potrafi spojrzec prawdzie w oczy i musi się napić , żeby wydukać to przepraszam za Ekwador.Nasi jak zwykle zesrają się już w szatni i bedą biegać po boisku z kupą w majtach...

Nic dodać, nic ująć.Nasi są po prostu zbyt słabi mentalnie,a śmiem twierdzić że to nawet połowa sukcesu.

P.S.Widzieliście Janasa na konferencji w poniedziałek i wczoraj?Jego zachowanie i sposób bycia dobrze obrazują stan zespołu.

#585522 14/06/2006 08:46
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Germany - Poland X 3/10 Betcris 4,20

aż takie niemożliwe ? - bynajmniej , w piłce nie takie cuda się zdarzały, Niemcy mimo widowiskowej gry to jednak się męczyli ze słabiutkę Kostaryką, a ciśnienie na Naszych Orłów jest ogromne co wyzwoli u nich taką determinację ,ze stać ich będzie na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,Niemcom remis drogi do pierwszego miejsca nie zamyka , nam ratuje skórę ,a przecie miliony kapuchy leżą na murawie w Dortmundzie ,tych co postawili na Niemców , buki lubią takie mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

POZDRAWIAM
ELDORADO

#585523 14/06/2006 09:01
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
masz racje nie takie cuda sie zdarzaly, ale druzyna ktora nie ma ducha walki nie moze takiej niespodzianki zrobic. Gdyby jakas druzyna afrykanska grala z niemcami taki mecz to nie bylbym tak pewny zwyciestwa niemcow ale nasze orly nie maja charakteru a ich przedmeczowe zapowiedzi walki na boisku nie znacza nic tak jak 3 mln mieszkan ktore ma wybudowac PIS , chyba ze wy nadal w to wierzycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oczywiscie bede kibicowal Polakow ale w nich juz nie wierze, nie raz sie na nich przejechalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

#585524 14/06/2006 09:08
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Quote
a przecie miliony kapuchy leżą na murawie w Dortmundzie ,tych co postawili na Niemców , buki lubią takie mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bez przesady, gospodarze mistrzostw, mecz ogląda cały naród i ci się podkładają? Teorie spiskowe powinny też mieć swoje granice, tym bardziej, że nie wierzę, aby to Polacy chcieli ocalić kasę kogoś tam i 'zechcieli' nie przegrać, będzie klasyka, nasi gadają duże słowa, potem wychodzą na boisko, co niektórzy przezornie w pieluchach, bo doskonale wiedzą, że od tego co nagadali urosła taka bańka z shitem, że trzeba będzie coś z tym zrobić w trakcie meczu. Może będzie jednak ten deszcz i będzie skormna wygrana Germanów po ich słabym meczu, więc przynajmniej po meczowych wypowiedziach co niektórzy nasi będą mieli wciąż świetny humor i gadać, że właściwie to byli lepsi i po prostu mieli pecha.

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08), 1,147 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1