|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nie wiem na ile to wszystko prawda ale w polskiej prasie (nie tylko w SE i Fuckcie) aż roi się od informacji jakoby to Klose i Podolski mieli dzisiaj "zagrać dla Polski". Sam Podolski podobno powiedział nawet, że jak znajdzie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem to "może się zawahać", itp...
Oczywiście to wszystko może być jednym wielkim blefem pismaków ale to jest POLSKA i przeciwko niej się NIE GRA !!!
POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11 |
zawsze jakies wytlumaczenie sobie znajda o to sie nie bojmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z ich wypowiedzi zawsze wynika ze byli lepsi tylko ze przeciwnik byl za mocny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Dlatego ja nie stawiam tego meczu tylko będę w spokoju i bez rozterki kibicował naszym. Jeste wiele innych meczy na ktorych można bezstresowo zarobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dodam, że gdy ktoś chce koniecznie ściskać kupon w czasie oglądania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, to może np. zagrać over1.5, over2.5, over 3.5, powyżej3.5 zmiany, nie będzie hattricka i wiele innych gdzie zwycięstwo Orłów nie wyklucza wygrania tych paru talarów. Ja na takim meczu nie kieruję się biblia bukmacherską i dlatego: Polska 1 po 8.40 za 1/10Pooooooolskaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Nie wiem na ile to wszystko prawda ale w polskiej prasie (nie tylko w SE i Fuckcie) aż roi się od informacji jakoby to Klose i Podolski mieli dzisiaj "zagrać dla Polski". Sam Podolski podobno powiedział nawet, że jak znajdzie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem to "może się zawahać", itp...
Oczywiście to wszystko może być jednym wielkim blefem pismaków ale to jest POLSKA i przeciwko niej się NIE GRA !!!
POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!! zawaha sie po to zeby zagrać w 1/8 z Anglikami i odpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> poza tym oprocz niego graja inni grajkowie ktorzy moga strzelac.. a pamietajacie ze nam to moze nawet KAHN strzelic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11 |
zalozmy grasz na niemcow i wygrywaja Polacy , cieszysz sie z tego ze wygrali , jesli przegraja masz kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> najgorzej jesli bedzie remis...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nie wiem na ile to wszystko prawda ale w polskiej prasie (nie tylko w SE i Fuckcie) aż roi się od informacji jakoby to Klose i Podolski mieli dzisiaj "zagrać dla Polski". Sam Podolski podobno powiedział nawet, że jak znajdzie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem to "może się zawahać", itp...
Oczywiście to wszystko może być jednym wielkim blefem pismaków ale to jest POLSKA i przeciwko niej się NIE GRA !!!
POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!! zawaha sie po to zeby zagrać w 1/8 z Anglikami i odpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> poza tym oprocz niego graja inni grajkowie ktorzy moga strzelac.. a pamietajacie ze nam to moze nawet KAHN strzelic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z ławki rezerwowych będzie mu ciężko... Zresztą po co mam stawiać na Dojczów i mieć coś kosztem czegoś? Kibicuje Polakom, wierzę że nie przegrają i zamierzam się po meczu cieszyć z dobrego wyniku bez uszczerbku w portfelu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Witam
Ja patriotą byłem przed pierwszym meczem i miałem do tego wielkie nadzieje teraz już został tylko patriotyzm.
1. Patriotom polecam i zalecam tego meczu nie ruszać bo nie ma to sensu 12-1-0 to cała historia naszych spotkań. Jak chłopaki śp.Kazimierza Górskiego nie wygrali to dajcie spokój. Nie bronię być patriotą sam nim jestem i będę siedział i trzymał kciuki za naszych bo poprostu inaczej nie mogę ale za darmo !! 2. Jak ktoś chce zarobić niech bardzo, bardzo grubo postawi na Niemców. Piłkarsko są lepsi - oczywiście nie wygrają tych MŚ jestem tego pewny ale my im nie dorastamy umiejętnościami i duchem do pięt. Ja gdybym miał to zagrać to zastanawiałbym się tylko czy dać 1000zł na :
Niemcy czy Niemcy -1 azjata (w przypadu niskiej wygranej 1 golem zwrot)
Ja osobiście polecam to handi jak nas oszczędzą będzie zwrot a jak nie kasa żeby tydzień chlać z rozpaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Takie są realia, smutne niestety ale prawdziwe. Szacunek dla tych, którzy pokazali w meczu z Ekwadorem, że przynajmniej my kibice nie daliśmy dupy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11 |
sorry za offtopic ale jak sie zagra handicap azjatycki -1 na niemcow to przy wygranej 1 golem jest zwrot ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940 |
Nie rozumiem po co na siłę chcecie , bynajmniej większość z Was grać na porażkę naszej reprezentacji po tak marnym kursie. Wiadomo, że w tym eczu może być wszystko. Moim zdaniem dużo lepszym typem jest granie na żółte kartki/ponad 4,5/. Na poparcie mojej propozycji przytoczę fragment wywiadu jaki udzielił Gazecie Wyborczej Jacek Bąk:
Jacek Bąk: Można wygrać, trzeba walczyć! Nie odpuszczę Niemcom, i tak mają grać wszyscy! Pierwszy zagram ostro, nawet gdybym miał iść do gipsu na trzy miesiące - mówi kapitan reprezentacji Polski Jacek Bąk. Robert Błoński: Słowa, jak zwykle przed meczem, bardzo bojowe...
Jacek Bąk: K..., no musimy zagrać inaczej niż z Ekwadorem. Walnąć pięścią w stół i jasno powiedzieć, że nie przyjechaliśmy tu bawić się, tylko pokazać jaja! Mamy wyjść na boisko i walczyć, a nie czekać, żeby nas rozjechali.
Wie Pan, ile razy faulowaliście Ekwadorczyków?
- Ile?
Osiem!
- Bo gramy za delikatnie! Każdy się boi! Ile wślizgów było? Trzy? Pięć? Nie liczyłem, ale też mało! W Niemców musimy "wjeżdżać" na każdym centymetrze boiska! Nie na metrze, na centymetrze! Tak jak oni w nas! Jestem pierwszy, który może Niemców "napocząć". Nie ma problemu. Tylko róbmy to z głową. Nietrudno jest urwać komuś nogę i dostać czerwoną kartkę.
Pozdrawiam TANAMERAH
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11 |
TANAMERAH oni duzo mowia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale ja bym im tak nie wierzyl, przed Ekwadorem tez zapewniali, ze dadza z siebie wszystko ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 19 |
Meczu POlaków nie tykam, bo głupio stawiać przeciwko własnej reprezentacji. Za to postrawię na zwycięstwo Kostaryki z Ekwadorem. Oni mają teraz największe szanse na awans spośród trzech drużyn: Polska, Ekwador i Kostaryka. Dlaczego? Bo mecz z Niemcami mają już za sobą....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
sorry za offtopic ale jak sie zagra handicap azjatycki -1 na niemcow to przy wygranej 1 golem jest zwrot ?? tak ale tak jest tylko przy azjacie -1 zwrot za wygraną jednym golem, remis i przegrana wywala kupon. Nie pomyl handicapów jest podobny też -1 ale w trzech opcjach 1 X 2 tutaj nie ma zwrotów i w przypadku jakiejś wygranej faworytów 1 golem wchodzi remis jak miałeś 1 nie ma zwrotu i przegrywasz. Tutaj masz opisane handicapy zjatyckie Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
widze ze dzieci zamiast isc do szkoly to siedza w internecie i niestety znalazly forum na mecz.pl ale trudno...
nasi juz wiedza, ze trzeba grac agresywniej niz z Ekwadorem wiec ja stawiam, ze bedzie minimum 5 kartek w tym meczu, zagram to za srednia stawke bo sedziowie sa nadpobudliwi i za byle odkopniecie pilki daja zoltko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10 |
Miałem dziś proroczy sen, że strzelimy 4 bramki... 2 Podolski i 2 Klose. Podobno historia lubi zataczać koło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe. Niestety ani złotówki nie postawilem na Polske. Nie znalazłem żadnego argumentu za naszymi, jedna zmiana w skladzie to za malo. Pewnie wyjdziemy bardzo defensywnie z założeniem obrony wyniku na zero...Obym się mylił. Do tej pory jesteśmy najgorszą druzyna MŚ i nie zmieni się to po dzisiejszym dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Typ na Rzesze to pewniak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109 |
Witam! W Unibecie znalazlem cos takiego: Niemcy - Polska Frings, T ( Head to Head , Czy on dostanie przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną kartkę i jego drużyna przegra ten mecz? ) TAK 3.00 NIE 1.33
Jesli dobrze rozumuje, to aby ten zaklad wszedl (TAK za 3.00), to Frings musi zaliczyc kartke i Niemcy maja przegrac mecz, czyli Polska musi wygrac). A wiec w druga strone, grajac na NIE, obstawiamy ze Frings nie dostanie kartki lub Polska nie wygra, a wiec wygraja Niemcy lub bedzie remis, tak? Czyli mamy 1X za 1.33, a przy odrobinie szczescia (bez kartki Fringsa) wygrywamy nawet przy 2...
Ten zaklad dziala tak jak napisalem, czy jest tu gdzies jakis haczyk? Jak myslicie? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 8 |
Nie ruszam meczu Polaków chociaż nie wierze w ich umiejętności to patriotycznie wierze w kraj i w pomoc Bożą:)
Lepszym meczem jest Ekwador-Kostaryka 2
Oba kraje strzeliły po dwie bramki. Tyle że trudniejsze zadanie mieli piłkarze Kostaryki Myśle że Kostaryka strzeli też coś Ekwadorowi który zgrał z nami słaby mecz i gdyby nie jeszcze słabsza postawa i błedy w obronie Polaków mógłby być remis.
A z Niemcami niech nasi chociaż powalczą, mieli by szanse jakby się wykazali trochę większym sprytem, cwaniactwem i agresywnością tyle że oni chyba sami nie wierzą w zwycięstwo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|