Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
#585525 14/06/2006 09:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nie wiem na ile to wszystko prawda ale w polskiej prasie (nie tylko w SE i Fuckcie) aż roi się od informacji jakoby to Klose i Podolski mieli dzisiaj "zagrać dla Polski".
Sam Podolski podobno powiedział nawet, że jak znajdzie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem to "może się zawahać", itp...

Oczywiście to wszystko może być jednym wielkim blefem pismaków ale to jest POLSKA i przeciwko niej się NIE GRA !!!

POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!!

Bonus: Unibet
#585526 14/06/2006 09:17
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
zawsze jakies wytlumaczenie sobie znajda o to sie nie bojmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z ich wypowiedzi zawsze wynika ze byli lepsi tylko ze przeciwnik byl za mocny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#585527 14/06/2006 09:17
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Dlatego ja nie stawiam tego meczu tylko będę w spokoju i bez rozterki kibicował naszym. Jeste wiele innych meczy na ktorych można bezstresowo zarobić

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dodam, że gdy ktoś chce koniecznie ściskać kupon w czasie oglądania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, to może np. zagrać over1.5, over2.5, over 3.5, powyżej3.5 zmiany, nie będzie hattricka i wiele innych gdzie zwycięstwo Orłów nie wyklucza wygrania tych paru talarów.

Ja na takim meczu nie kieruję się biblia bukmacherską i dlatego:

Polska 1 po 8.40 za 1/10

Pooooooolskaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

#585528 14/06/2006 09:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
Nie wiem na ile to wszystko prawda ale w polskiej prasie (nie tylko w SE i Fuckcie) aż roi się od informacji jakoby to Klose i Podolski mieli dzisiaj "zagrać dla Polski".
Sam Podolski podobno powiedział nawet, że jak znajdzie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem to "może się zawahać", itp...

Oczywiście to wszystko może być jednym wielkim blefem pismaków ale to jest POLSKA i przeciwko niej się NIE GRA !!!

POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!!

zawaha sie po to zeby zagrać w 1/8 z Anglikami i odpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

nie wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> poza tym oprocz niego graja inni grajkowie ktorzy moga strzelac.. a pamietajacie ze nam to moze nawet KAHN strzelic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#585529 14/06/2006 09:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
zalozmy grasz na niemcow i wygrywaja Polacy , cieszysz sie z tego ze wygrali , jesli przegraja masz kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> najgorzej jesli bedzie remis...

#585530 14/06/2006 09:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Quote
Nie wiem na ile to wszystko prawda ale w polskiej prasie (nie tylko w SE i Fuckcie) aż roi się od informacji jakoby to Klose i Podolski mieli dzisiaj "zagrać dla Polski".
Sam Podolski podobno powiedział nawet, że jak znajdzie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem to "może się zawahać", itp...

Oczywiście to wszystko może być jednym wielkim blefem pismaków ale to jest POLSKA i przeciwko niej się NIE GRA !!!

POLSKA BIAŁO-CZERWONI !!!

zawaha sie po to zeby zagrać w 1/8 z Anglikami i odpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

nie wierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> poza tym oprocz niego graja inni grajkowie ktorzy moga strzelac.. a pamietajacie ze nam to moze nawet KAHN strzelic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Z ławki rezerwowych będzie mu ciężko...

Zresztą po co mam stawiać na Dojczów i mieć coś kosztem czegoś?
Kibicuje Polakom, wierzę że nie przegrają i zamierzam się po meczu cieszyć z dobrego wyniku bez uszczerbku w portfelu.

#585531 14/06/2006 09:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Witam

Ja patriotą byłem przed pierwszym meczem i miałem do tego wielkie nadzieje teraz już został tylko patriotyzm.

1. Patriotom polecam i zalecam tego meczu nie ruszać bo nie ma to sensu 12-1-0 to cała historia naszych spotkań. Jak chłopaki śp.Kazimierza Górskiego nie wygrali to dajcie spokój. Nie bronię być patriotą sam nim jestem i będę siedział i trzymał kciuki za naszych bo poprostu inaczej nie mogę ale za darmo !!
2. Jak ktoś chce zarobić niech bardzo, bardzo grubo postawi na Niemców. Piłkarsko są lepsi - oczywiście nie wygrają tych MŚ jestem tego pewny ale my im nie dorastamy umiejętnościami i duchem do pięt. Ja gdybym miał to zagrać to zastanawiałbym się tylko czy dać 1000zł na :

Niemcy
czy
Niemcy -1 azjata (w przypadu niskiej wygranej 1 golem zwrot)

Ja osobiście polecam to handi jak nas oszczędzą będzie zwrot a jak nie kasa żeby tydzień chlać z rozpaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Takie są realia, smutne niestety ale prawdziwe. Szacunek dla tych, którzy pokazali w meczu z Ekwadorem, że przynajmniej my kibice nie daliśmy dupy.

#585532 14/06/2006 09:40
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
sorry za offtopic ale jak sie zagra handicap azjatycki -1 na niemcow to przy wygranej 1 golem jest zwrot ??

#585533 14/06/2006 09:52
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
Nie rozumiem po co na siłę chcecie , bynajmniej większość z Was grać na porażkę naszej reprezentacji po tak marnym kursie. Wiadomo, że w tym eczu może być wszystko. Moim zdaniem dużo lepszym typem jest granie na żółte kartki/ponad 4,5/. Na poparcie mojej propozycji przytoczę fragment wywiadu jaki udzielił Gazecie Wyborczej Jacek Bąk:

Jacek Bąk: Można wygrać, trzeba walczyć!
Nie odpuszczę Niemcom, i tak mają grać wszyscy! Pierwszy zagram ostro, nawet gdybym miał iść do gipsu na trzy miesiące - mówi kapitan reprezentacji Polski Jacek Bąk.
Robert Błoński: Słowa, jak zwykle przed meczem, bardzo bojowe...

Jacek Bąk: K..., no musimy zagrać inaczej niż z Ekwadorem. Walnąć pięścią w stół i jasno powiedzieć, że nie przyjechaliśmy tu bawić się, tylko pokazać jaja! Mamy wyjść na boisko i walczyć, a nie czekać, żeby nas rozjechali.

Wie Pan, ile razy faulowaliście Ekwadorczyków?

- Ile?

Osiem!

- Bo gramy za delikatnie! Każdy się boi! Ile wślizgów było? Trzy? Pięć? Nie liczyłem, ale też mało! W Niemców musimy "wjeżdżać" na każdym centymetrze boiska! Nie na metrze, na centymetrze! Tak jak oni w nas! Jestem pierwszy, który może Niemców "napocząć". Nie ma problemu. Tylko róbmy to z głową. Nietrudno jest urwać komuś nogę i dostać czerwoną kartkę.

Pozdrawiam TANAMERAH

#585534 14/06/2006 09:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
TANAMERAH oni duzo mowia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale ja bym im tak nie wierzyl, przed Ekwadorem tez zapewniali, ze dadza z siebie wszystko ;]

#585535 14/06/2006 10:03
Dołączył: Oct 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 19
Meczu POlaków nie tykam, bo głupio stawiać przeciwko własnej reprezentacji. Za to postrawię na zwycięstwo Kostaryki z Ekwadorem. Oni mają teraz największe szanse na awans spośród trzech drużyn: Polska, Ekwador i Kostaryka. Dlaczego? Bo mecz z Niemcami mają już za sobą....

#585536 14/06/2006 10:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
Post deleted by Bzyku

#585537 14/06/2006 10:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Post deleted by Bzyku

#585538 14/06/2006 10:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 11
Post deleted by Bzyku

#585539 14/06/2006 10:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Post deleted by Bzyku

#585540 14/06/2006 10:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
sorry za offtopic ale jak sie zagra handicap azjatycki -1 na niemcow to przy wygranej 1 golem jest zwrot ??

tak ale tak jest tylko przy azjacie -1 zwrot za wygraną jednym golem, remis i przegrana wywala kupon. Nie pomyl handicapów jest podobny też -1 ale w trzech opcjach 1 X 2 tutaj nie ma zwrotów i w przypadku jakiejś wygranej faworytów 1 golem wchodzi remis jak miałeś 1 nie ma zwrotu i przegrywasz.

Tutaj masz opisane handicapy zjatyckie

Pozdrawiam LART

#585541 14/06/2006 10:46
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
widze ze dzieci zamiast isc do szkoly to siedza w internecie i niestety znalazly forum na mecz.pl ale trudno...

nasi juz wiedza, ze trzeba grac agresywniej niz z Ekwadorem wiec ja stawiam, ze bedzie minimum 5 kartek w tym meczu, zagram to za srednia stawke bo sedziowie sa nadpobudliwi i za byle odkopniecie pilki daja zoltko

#585542 14/06/2006 10:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
Miałem dziś proroczy sen, że strzelimy 4 bramki... 2 Podolski i 2 Klose. Podobno historia lubi zataczać koło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe.
Niestety ani złotówki nie postawilem na Polske. Nie znalazłem żadnego argumentu za naszymi, jedna zmiana w skladzie to za malo. Pewnie wyjdziemy bardzo defensywnie z założeniem obrony wyniku na zero...Obym się mylił.
Do tej pory jesteśmy najgorszą druzyna MŚ i nie zmieni się to po dzisiejszym dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Typ na Rzesze to pewniak.

#585543 14/06/2006 11:02
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 109
Witam!
W Unibecie znalazlem cos takiego:
Niemcy - Polska
Frings, T
( Head to Head , Czy on dostanie przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną kartkę i jego drużyna przegra ten mecz? )
TAK 3.00
NIE 1.33

Jesli dobrze rozumuje, to aby ten zaklad wszedl (TAK za 3.00), to Frings musi zaliczyc kartke i Niemcy maja przegrac mecz, czyli Polska musi wygrac). A wiec w druga strone, grajac na NIE, obstawiamy ze Frings nie dostanie kartki lub Polska nie wygra, a wiec wygraja Niemcy lub bedzie remis, tak? Czyli mamy 1X za 1.33, a przy odrobinie szczescia (bez kartki Fringsa) wygrywamy nawet przy 2...

Ten zaklad dziala tak jak napisalem, czy jest tu gdzies jakis haczyk? Jak myslicie?
Pozdrawiam

#585544 14/06/2006 11:03
Dołączył: Jun 2006
Posty: 8
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 8
Nie ruszam meczu Polaków chociaż nie wierze w ich umiejętności to patriotycznie wierze w kraj i w pomoc Bożą:)

Lepszym meczem jest Ekwador-Kostaryka 2

Oba kraje strzeliły po dwie bramki. Tyle że trudniejsze zadanie mieli piłkarze Kostaryki Myśle że Kostaryka strzeli też coś Ekwadorowi który zgrał z nami słaby mecz i gdyby nie jeszcze słabsza postawa i błedy w obronie Polaków mógłby być remis.

A z Niemcami niech nasi chociaż powalczą, mieli by szanse jakby się wykazali trochę większym sprytem, cwaniactwem i agresywnością tyle że oni chyba sami nie wierzą w zwycięstwo.

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1