Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 60 z 88 1 2 58 59 60 61 62 87 88
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Brisbane po wygrana @2.75 boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Trochę mnie - Łuki - ten Suler w kadrze niepokoi,
ale w obecnej sytuacji, jest znacznie mniejsze pole manewru.

Niby Legia powinna " coś " Lechowi pokazać i wygrać przekonująco,
ale przed piłkarzami ( do 18.05. ), jeszcze rewanż w PP
i Jaga w Białym, gdzie zapewne będzie walczyła,
jakby to był finał LM.

Myślę jednak, że handi -1 jest w miarę realne,
chociaż tego nie gram. smile
żebyście mieli jakieś szanse na tego mistrza, to musicie punkąć i Lechię i nas, bo w bezpośrednim z Lechem nie macie wielkich szans..

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
dzieki smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Tazen
bo w bezpośrednim z Lechem nie macie wielkich szans..


laugh

Nie ma to jak dobry humor,
przed meczem w ładną pogodę.

Dzięki Tazen, że go u mnie wywołałeś. grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Spójrz na to obiektywnie, z dobrą defensywą (a taką ma Lech) Legia męczy się okrutnie, Piast, Bełty czy nawet Ruch pokazały, że jesteście bezradni. Nawet we Wrocławiu chuj pokazaliście, bo nie ma co nawet myśleć, że Lech takie błędy popełni
A taka Jaga tydzień temu nawet podjazdu nie miała do Lecha, mimo, że całą 2 połowę prowadzili grę.
W tej rundzie wyniki macie zajebiste, gra bardzo przeciętna.
Pyry mądra drużyna, poskładana przez jednego z lepszych trenerów ligi (choć swego czasu wyśmiewany), monolit. Stawiam, że do końca sezonu mogą już nie przegrać, a może nawet nie stracić punktów..

Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Originally Posted by gainax
Brisbane po wygrana @2.75 boks

kasa ooo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
W piątek chyba wspomniałem o Zawiszy, musowo muszą wygrać, bo pierwsza dwójka odjedzie. Do tego Dolcan dzisiaj pewnie powiezie Flotę i zrobi się ciepło.. Warta to odpowiednik Polonii W., czyli żaden przeciwnik.

Zawisza @1,57 boks przegrubo

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dużo będzie zależało - Tazen - od sytuacji w tabeli na dzień 18.05..

Jeżeli Legia wygra dziś i z Wami,
to Lech będzie musiał atakować.
A jak " musiał " z Legią w Poznaniu,
to się skończyło, jak skończyło.

Poza tym, o ile Lech ma wspaniały bilans wyjazdowy,
bo nie grał jeszcze z Legią, smile
to Legia ma też dobry jako gospodarz.

Ale do tego meczu jeszcze 2 tygodnie,
będzie jeszcze czas na analizy.

Wiem że Wy w Białym, po ostatnich " wydarzeniach ",
na mszę dacie, byle Legia nie miała mistrza.

To dawajcie dawajcie... grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
rok temu obyło się bez mszy i remis z nami wprowadził taki chaos wśród waszych grajków, że musicie czekać siódmy rok wink

Nasi piłkarze są chyba świadomi, że zabierając wam punkty mogą zmazać te wszystkie plamy z meczów Podbeskidziem, Widzewem, Lechią, Piastem i resztą. Nie ma opcji, że odpuszczą

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
O tym już wspominałem,

dawajcie dawajcie,

tylko nie żałujcie kasy. grin

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by Tazen
rok temu obyło się bez mszy i remis z nami wprowadził taki chaos wśród waszych grajków, że musicie czekać siódmy rok wink

Nasi piłkarze są chyba świadomi, że zabierając wam punkty mogą zmazać te wszystkie plamy z meczów Podbeskidziem, Widzewem, Lechią, Piastem i resztą. Nie ma opcji, że odpuszczą

odpuscic moze i nie odpuszczą,ale przy takiej grze w obronie to legia juz przed meczem ma handikap 1 gola

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
gracie ajax win do ht i over 1,5 gola do ht ??

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Tazen
W piątek chyba wspomniałem o Zawiszy, musowo muszą wygrać, bo pierwsza dwójka odjedzie. Do tego Dolcan dzisiaj pewnie powiezie Flotę i zrobi się ciepło.. Warta to odpowiednik Polonii W., czyli żaden przeciwnik.

Zawisza @1,57 boks przegrubo
Polonia Bytom, czyli zaden przeciwnik wczoraj zremisowal z Olsztynem 0-0 na wyjezdzie, tym samym, ktory ogral Zawisze na wyjezdzie 3-2 w tamtej kolejce.. tak mizerny kurs na Bydgoszczan.. no nie wiem

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
dobra, nie ma co gadać, bo i tak nasze argumenty są chuja warte w tym momencie

Możemy pisać, przepychać się, a tmobile zrobi swoje i zupełnie pogmatwa to wszystko wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
villareal 1
ross contry 1X
zawisza bydgoszcz 2
jakies przeciw wskazania ??

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tym razem, jakie to dziwne ;), jestem za typem Tazena :

Ząbki
Caslav

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Tazen
W piątek chyba wspomniałem o Zawiszy, musowo muszą wygrać, bo pierwsza dwójka odjedzie. Do tego Dolcan dzisiaj pewnie powiezie Flotę i zrobi się ciepło.. Warta to odpowiednik Polonii W., czyli żaden przeciwnik.

Zawisza @1,57 boks przegrubo
Polonia Bytom, czyli zaden przeciwnik wczoraj zremisowal z Olsztynem 0-0 na wyjezdzie, tym samym, ktory ogral Zawisze na wyjezdzie 3-2 w tamtej kolejce.. tak mizerny kurs na Bydgoszczan.. no nie wiem
nie porownujmy Stomilu do Zawiszy, no prosze Cię
Stomil miał kilka meczów wystrzału i musiało to się skończyć, a młodziaki z Bytomia ambitne, chcą się pokazać to i dali radę wymęczyć remis

Zawisza musi awansować, bo jak nie teraz to kiedy? Jeżeli nie zdobędą 3pkt to mają już duuuży dystans do Craxy i Termaliki, a i pewnie Dolcan odjedzie.
Ostatnio byli w dołku, ale resztę sezonu prezentowali chyba najlepszą piłkę w tej lidze, przynajmniej z tych kilku meczów, które widziałem. A Warta.. na nią już wszyscy wyjebane mają, od piłkarzy do działaczy. Z chęcią spadną

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Pohang Steelers - Seongnam Ilhwa Chunma (under/over 1.5)
Under/Over gra - Typ: 2 1,80 boks

ogieńńńńńńńńńńńńńńńńńńńń boks

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
malorca - levante 1 ??

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by hallik
Originally Posted by Tazen
W piątek chyba wspomniałem o Zawiszy, musowo muszą wygrać, bo pierwsza dwójka odjedzie. Do tego Dolcan dzisiaj pewnie powiezie Flotę i zrobi się ciepło.. Warta to odpowiednik Polonii W., czyli żaden przeciwnik.

Zawisza @1,57 boks przegrubo
Polonia Bytom, czyli zaden przeciwnik wczoraj zremisowal z Olsztynem 0-0 na wyjezdzie, tym samym, ktory ogral Zawisze na wyjezdzie 3-2 w tamtej kolejce.. tak mizerny kurs na Bydgoszczan.. no nie wiem
nie porownujmy Stomilu do Zawiszy, no prosze Cię
Stomil miał kilka meczów wystrzału i musiało to się skończyć, a młodziaki z Bytomia ambitne, chcą się pokazać to i dali radę wymęczyć remis

Zawisza musi awansować, bo jak nie teraz to kiedy? Jeżeli nie zdobędą 3pkt to mają już duuuży dystans do Craxy i Termaliki, a i pewnie Dolcan odjedzie.
Ostatnio byli w dołku, ale resztę sezonu prezentowali chyba najlepszą piłkę w tej lidze, przynajmniej z tych kilku meczów, które widziałem. A Warta.. na nią już wszyscy wyjebane mają, od piłkarzy do działaczy. Z chęcią spadną
nie no jasne, Stomil to nie Zawisza, nie ta kasa, nie ta klasa, nie te cele... ale bardziej chodzilo mi o to, ze wynik w Poznaniu nie musi byc tak oczywisty jak sie wydaje. argument, ze musi.... to w ogole nie jest argument smile
po prostu mam lekkie obawy i tak sobie dywaguje

Strona 60 z 88 1 2 58 59 60 61 62 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1