|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Brisbane po wygrana @2.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Trochę mnie - Łuki - ten Suler w kadrze niepokoi, ale w obecnej sytuacji, jest znacznie mniejsze pole manewru. Niby Legia powinna " coś " Lechowi pokazać i wygrać przekonująco, ale przed piłkarzami ( do 18.05. ), jeszcze rewanż w PP i Jaga w Białym, gdzie zapewne będzie walczyła, jakby to był finał LM. Myślę jednak, że handi -1 jest w miarę realne, chociaż tego nie gram.  żebyście mieli jakieś szanse na tego mistrza, to musicie punkąć i Lechię i nas, bo w bezpośrednim z Lechem nie macie wielkich szans..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
bo w bezpośrednim z Lechem nie macie wielkich szans..  Nie ma to jak dobry humor, przed meczem w ładną pogodę. Dzięki Tazen, że go u mnie wywołałeś. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Spójrz na to obiektywnie, z dobrą defensywą (a taką ma Lech) Legia męczy się okrutnie, Piast, Bełty czy nawet Ruch pokazały, że jesteście bezradni. Nawet we Wrocławiu chuj pokazaliście, bo nie ma co nawet myśleć, że Lech takie błędy popełni A taka Jaga tydzień temu nawet podjazdu nie miała do Lecha, mimo, że całą 2 połowę prowadzili grę. W tej rundzie wyniki macie zajebiste, gra bardzo przeciętna. Pyry mądra drużyna, poskładana przez jednego z lepszych trenerów ligi (choć swego czasu wyśmiewany), monolit. Stawiam, że do końca sezonu mogą już nie przegrać, a może nawet nie stracić punktów..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
W piątek chyba wspomniałem o Zawiszy, musowo muszą wygrać, bo pierwsza dwójka odjedzie. Do tego Dolcan dzisiaj pewnie powiezie Flotę i zrobi się ciepło.. Warta to odpowiednik Polonii W., czyli żaden przeciwnik. Zawisza @1,57  przegrubo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dużo będzie zależało - Tazen - od sytuacji w tabeli na dzień 18.05.. Jeżeli Legia wygra dziś i z Wami, to Lech będzie musiał atakować. A jak " musiał " z Legią w Poznaniu, to się skończyło, jak skończyło. Poza tym, o ile Lech ma wspaniały bilans wyjazdowy, bo nie grał jeszcze z Legią,  to Legia ma też dobry jako gospodarz. Ale do tego meczu jeszcze 2 tygodnie, będzie jeszcze czas na analizy. Wiem że Wy w Białym, po ostatnich " wydarzeniach ", na mszę dacie, byle Legia nie miała mistrza. To dawajcie dawajcie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
rok temu obyło się bez mszy i remis z nami wprowadził taki chaos wśród waszych grajków, że musicie czekać siódmy rok Nasi piłkarze są chyba świadomi, że zabierając wam punkty mogą zmazać te wszystkie plamy z meczów Podbeskidziem, Widzewem, Lechią, Piastem i resztą. Nie ma opcji, że odpuszczą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
O tym już wspominałem, dawajcie dawajcie, tylko nie żałujcie kasy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
rok temu obyło się bez mszy i remis z nami wprowadził taki chaos wśród waszych grajków, że musicie czekać siódmy rok Nasi piłkarze są chyba świadomi, że zabierając wam punkty mogą zmazać te wszystkie plamy z meczów Podbeskidziem, Widzewem, Lechią, Piastem i resztą. Nie ma opcji, że odpuszczą odpuscic moze i nie odpuszczą,ale przy takiej grze w obronie to legia juz przed meczem ma handikap 1 gola
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
gracie ajax win do ht i over 1,5 gola do ht ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
W piątek chyba wspomniałem o Zawiszy, musowo muszą wygrać, bo pierwsza dwójka odjedzie. Do tego Dolcan dzisiaj pewnie powiezie Flotę i zrobi się ciepło.. Warta to odpowiednik Polonii W., czyli żaden przeciwnik. Zawisza @1,57  przegrubo Polonia Bytom, czyli zaden przeciwnik wczoraj zremisowal z Olsztynem 0-0 na wyjezdzie, tym samym, ktory ogral Zawisze na wyjezdzie 3-2 w tamtej kolejce.. tak mizerny kurs na Bydgoszczan.. no nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
dobra, nie ma co gadać, bo i tak nasze argumenty są chuja warte w tym momencie Możemy pisać, przepychać się, a tmobile zrobi swoje i zupełnie pogmatwa to wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
villareal 1 ross contry 1X zawisza bydgoszcz 2 jakies przeciw wskazania ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tym razem, jakie to dziwne ;), jestem za typem Tazena :
Ząbki Caslav
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
W piątek chyba wspomniałem o Zawiszy, musowo muszą wygrać, bo pierwsza dwójka odjedzie. Do tego Dolcan dzisiaj pewnie powiezie Flotę i zrobi się ciepło.. Warta to odpowiednik Polonii W., czyli żaden przeciwnik. Zawisza @1,57  przegrubo Polonia Bytom, czyli zaden przeciwnik wczoraj zremisowal z Olsztynem 0-0 na wyjezdzie, tym samym, ktory ogral Zawisze na wyjezdzie 3-2 w tamtej kolejce.. tak mizerny kurs na Bydgoszczan.. no nie wiem nie porownujmy Stomilu do Zawiszy, no prosze Cię Stomil miał kilka meczów wystrzału i musiało to się skończyć, a młodziaki z Bytomia ambitne, chcą się pokazać to i dali radę wymęczyć remis Zawisza musi awansować, bo jak nie teraz to kiedy? Jeżeli nie zdobędą 3pkt to mają już duuuży dystans do Craxy i Termaliki, a i pewnie Dolcan odjedzie. Ostatnio byli w dołku, ale resztę sezonu prezentowali chyba najlepszą piłkę w tej lidze, przynajmniej z tych kilku meczów, które widziałem. A Warta.. na nią już wszyscy wyjebane mają, od piłkarzy do działaczy. Z chęcią spadną
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Pohang Steelers - Seongnam Ilhwa Chunma (under/over 1.5) Under/Over gra - Typ: 2 1,80  ogieńńńńńńńńńńńńńńńńńńńń 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
W piątek chyba wspomniałem o Zawiszy, musowo muszą wygrać, bo pierwsza dwójka odjedzie. Do tego Dolcan dzisiaj pewnie powiezie Flotę i zrobi się ciepło.. Warta to odpowiednik Polonii W., czyli żaden przeciwnik. Zawisza @1,57  przegrubo Polonia Bytom, czyli zaden przeciwnik wczoraj zremisowal z Olsztynem 0-0 na wyjezdzie, tym samym, ktory ogral Zawisze na wyjezdzie 3-2 w tamtej kolejce.. tak mizerny kurs na Bydgoszczan.. no nie wiem nie porownujmy Stomilu do Zawiszy, no prosze Cię Stomil miał kilka meczów wystrzału i musiało to się skończyć, a młodziaki z Bytomia ambitne, chcą się pokazać to i dali radę wymęczyć remis Zawisza musi awansować, bo jak nie teraz to kiedy? Jeżeli nie zdobędą 3pkt to mają już duuuży dystans do Craxy i Termaliki, a i pewnie Dolcan odjedzie. Ostatnio byli w dołku, ale resztę sezonu prezentowali chyba najlepszą piłkę w tej lidze, przynajmniej z tych kilku meczów, które widziałem. A Warta.. na nią już wszyscy wyjebane mają, od piłkarzy do działaczy. Z chęcią spadną nie no jasne, Stomil to nie Zawisza, nie ta kasa, nie ta klasa, nie te cele... ale bardziej chodzilo mi o to, ze wynik w Poznaniu nie musi byc tak oczywisty jak sie wydaje. argument, ze musi.... to w ogole nie jest argument  po prostu mam lekkie obawy i tak sobie dywaguje
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|