Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15
#585545 14/06/2006 11:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Ja i tak uwazam, ze najgorsza druzyna jak narazie na tym mundialu jest... Szwecja - tak tak... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Mowienie o "pewniaku" ( sorry , ale smieszy mnie to slowo i kojarzy mi sie z dzieciakami , grajacymi "szaliki" za 2 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ), w tak waznym dla obu druzyn meczu jest zalosne...Waznym nie tylko ze wzgledow sportowych...
Owszem w tym spotkaniu faworytem sa Szwaby, ale wielokrotnie przekonywalismy sie ile w sporcie moze zdzialac presja kibicow ( a nawet calego kraju)i determinacja graczy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Osobiscie tego meczu nie zagram, ale uwazam , ze tutaj moze byc naprawde wszystko - obysmy doczekali sie niespodzianki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#585546 14/06/2006 11:05
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Nie wiem czy to prawda i nie wiem gdzie można to sprawdzić ale słyszałem coś takiego, że w oficjalnych meczach na stadionie w Dortmundzie reprezentacja Niemiec nigdy nie przegrała(na 19 meczóe 18 zwycięstw i jeden remis) Czy to prawda?? Wie ktoś coś o tym?!

#585547 14/06/2006 11:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Tak to prawda, a przynajmniej tak mowili na TVN24

#585548 14/06/2006 11:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
No to... jak to się mówi - zawsze musi być ten pierwszy raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#585549 14/06/2006 11:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Wczoraj na czcie na Onet.pl Janas powiedział, że zagramy 3 napastnikami czy mozna się domysleć, że zagramy ustawieniem 4-3-3 czyli w środku pola Ballack będzie sobie śmigał jak mój obiad nad muszlą po piątkowym meczu z Ekwadorem...Nie będziemy mieli szans w takim ustawieniu zwłaszcza, że ni bedzie miał kto rozgrywać...:/ Mogę się mylić ale coś mi sie wydaje, ze zagramy tak:
napastnicy: Zuraw, Smolarek, Rasiak
pomoc: Krznówek, Jeleń, Sobolewski
obrona: Baszczyński, Jop, Bąk, Garncarczyk
bramka: Boruc

Zuraw bedzie lekko cofnięty i będzie rozgrywał, a Sobolewski bedzie wspomagał obrone. To jest tylko mój typ i mogę sie mylić ale ja bym właśnie tak ustawił nasz zespół!!! pzdr i mimo iż cieżko uwierzyć w zwycięstwo Polski to życze Wam, mi i Naszym Orłom sukcesu w dzisiejszym meczu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#585550 14/06/2006 11:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 126
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 126
[color:"red"]prosiłbym w tym temacie o jakąs merytoryczną dyskusję dotyczacą meczu - skład, typy itp. a nie żale na całą polską piłkę. Od tego są tematy w To i Owo [/color]

Last edited by Bzyku; 14/06/2006 11:35.
#585551 14/06/2006 11:23
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
a ja się obawiam, że Janas nie ma "cohones" żeby wystawić typowe ofensywne 4-3-3. Moim zdaniem to będzie ustawienie 4-5-1 , a Ci trzej wspomniani napastnicy to będą: Żurawski na szpicy, Smolarek i Jeleń na skrzydłach.

Z tym, że Smolarek i Jeleń będą grać pomocników, którzy w teorii w przypadku ataku mają przesuwać się do przodu. Wtedy z ustawienia 4-5-1 (obrona) ma tworzyć się (4-3-3).

Pewnie będzie dokładnie to samo co z Ekwadorem. Teoria teorią, a jak to wyszło w praktyce, wszyscy widzieli...

#585552 14/06/2006 11:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
myślę, że Sobolewski nie zagra... lepiej grał Radomski i jeśli nie zagramy 2 defensywnymi to zagra tylko on... mamy też na ławie kilku wysokich i niezłych obrońców i nie wierzę żeby wyszedł dzisiaj Baszczyński... wyjdzie albo Bosacki albo Garncarczyk albo Dudka...

#585553 14/06/2006 11:27
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Quote
No to... jak to się mówi - zawsze musi być ten pierwszy raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
dokladnie, o stadionie Bayernu(podczas rozgrywek LM) tez mowili, ze na nim tylko wygrywaja az sie skonczyla passa, ja wiem, ze Bayern to nie reprezentacja Niemiec a reprezentacji Polski daleko do Milanu, ale co tam zagram symbolicznie X2

#585554 14/06/2006 11:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Deutsche! - krzyczy 20 tys. polskich gradel
Was? - odpowiadaja niemccy kibice
Drrrrrrrrrreeeiiiiiiiiii Nullllllllllllllllllllllllll

Chcialbym dzisaj cos takiego uslyszec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#585555 14/06/2006 11:27
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Bzyku ale jezeli zagramy Smolarkiem i Jeleniem na skrzydłach to gdzzie widzisz miejsce dla Krzynówka?! Przecież to podstawa naszej drużyny, bo tylko on strzelił gola(niesłusznie nieuznanego) w meczu z Ekwadorem...

#585556 14/06/2006 11:41
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Pierniczek - a kto powiedział, że Krzynówek wogóle będzie grał? Dudek i Frankowski też byli podstawą drużyny, a Janas potrafił z nich zrezygnować.

W obecnej formie to on na pewno nie jest podstawą drużyny, a gdyby wybierać kto na lewym skrzydle: Smolarek czy Krzynówek - to wybór może być chyba tylko jeden.


Zresztą możliwości ustawień personalnych jest wiele - chodzi o to, że nie wierzę iż Janas wystawi klasyczne 4-3-3, czyli ustawienie ofensywne. Myślę, że Janas wystawi takie same ustawienie jak z Ekwadorem czyli 4-5-1, które w założeniach ma przechodzić w 4-3-3.

Dlatego też radził bym z rezerwą troszkę brać te słowa o 3 napastnikach. To wcale nie oznacza, że zagramy piękną, ofensywną piłkę.

#585557 14/06/2006 12:10
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Meczem ostatniej szansy zespołu Pawła Janasa będzie wtorkowe spotkanie w Dortmundzie z Niemcami w grupie A piłkarskich mistrzostw świata. Po porażce z Ekwadorem (0:2) Polacy nie mogą stracić w środę punktów, by realnie myśleć o awansie.

Nawet remis, który byłby i tak uznany za dużą niespodziankę, może okazać się niewystarczający. W drugim meczu tej grupy Ekwador spotka się z uważaną za najsłabszą w grupie Kostaryką i jeśli wygra, a Polacy nie zdobędą kompletu punktów, już w środę zapewni sobie miejsce w 1/8 finału.

Dosyć prawdopodobny jest wariant, że w środę będą znane obydwa zespoły, które awansują z grupy A. Stanie się tak, gdy Niemcy i Ekwador wygrają swoje mecze. Wówczas Polakom w spotkaniu z Kostaryką pozostanie pożegnać się z mistrzostwami.

Wydaje się, że polscy piłkarze zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Wszyscy powtarzają, że w środę dadzą z siebie wszystko. To samo mówili jednak przed przegranym w kiepskim stylu spotkaniu z Ekwadorem.

Trener Janas nie był zadowolony z postawy swojego zespołu w pierwszym meczu i zapowiada zmiany. Czy wymieni, jednego, dwóch, a może więcej graczy - nie wiadomo. Tajemnicą pozostaje też ustawienie, w jakim wyjdą Polacy na boisko w Dortmundzie.

Zagrożona wydaje się być pozycja Mirosława Szymkowiaka, który wyraźnie nie trafił z formą. Jeśli pomocnik Trabzonsporu nie znajdzie się w podstawowej jedenastce, prawdopodobnie zastąpi go napastnik Wisły Płock Ireneusz Jeleń.

Po zwycięstwie nad Kostaryką Niemcy są w dobrych nastrojach, tym bardziej, że w meczu z Polską będzie już mógł zagrać kapitan Michael Ballack. Trener Juergen Klinsmann przestrzega jednak przed zbytnim optymizmem. Niemiecki selekcjoner uważa, że Polska będzie trudnym rywalem, bo gra o wszystko i nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę.

W ataku gospodarzy wystąpią dwaj piłkarze urodzeni w Polsce - Lukas Podolski i Miroslav Klose. Klinsmann uważa, że to dobrze, bo to ich dodatkowo zmotywuje. - Obaj porozumiewają się na boisku po polsku. To będzie dla nich specjalne wydarzenie.

Polacy dwukrotnie grali na mistrzostwach z Niemcami. W 1974 roku w meczu decydującym o awansie do finału przegrali 0:1, a cztery lata później w fazie grupowej zremisowali 0:0.

Prognozowane składy:

Niemcy (4-4-2):
1-Jens Lehmann (33-0) - 3-Arne Friedrich (37-0), 21-Christoph Metzelder (23-0), 17-Per Mertesacker (24-1), 16-Philipp Lahm (19-2) - 18-Bernd Schneider (65-1), 8-Torsten Frings (53-8), 13-Michael Ballack (65-31), 7-Bastian Schweinsteiger (29-7) - 20-Lukas Podolski (26-12), 11-Miroslav Klose (56-26).
Trener: Juergen Klinsmann.

Polska (4-5-1 lub 4-1-3-2):
1-Artur Boruc (18-0) - 4-Marcin Baszczyński (33-1), 2-Mariusz Jop (13-0), 6-Jacek Bąk (73-2), 14-Michał Żewłakow (57-1) - 7- Radosław Sobolewski (20-1) - 21-Ireneusz Jelen (10-2), 16-Arkadiusz Radomski (21-0), 8-Jacek Krzynówek (59-9) - 9-Maciej Żurawski (51-15), 15-Euzebiusz Smolarek (15-4).
Trener: Paweł Janas.

#585558 14/06/2006 12:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Quote
Kibicuje Polakom, wierzę że nie przegrają i zamierzam się po meczu cieszyć z dobrego wyniku bez uszczerbku w portfelu.

Tomo pięknie powiedzane podzielam twój pogląd. Chociaż tutaj w temacie wstawiłem analize na Niemców bo realnie patrząc mamy nie wielkie szanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />, ale serce mówi remis lub wygrana naszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> W każdym razie proponuje na te mecz:

"Over 2,5 bramki"
Myśle, że jest to ciekawa propozycja na to spotkanie w składzie Niemców ofensywny i bramkostrzelny Miroslav Klose i Lukas Podolski. Do tego walcząca o życie Polska powinna też strzelić bramke zwłaszcza, że obrona Niemców gra bardzo wysoko i robią błędy. Mam nadzieje, że nasz sztab szkoleniowy obejrzał dokładnie mecz Niemcy-Kostaryka bo było widać, że Arne Friedrich jest słabym zawodnikiem tak samo jak dwójka stoperów Mertesacker i Metzelder. Jeśli w ataku zagrają poza tym dwaj głodni sukcesy Jeleń i Brożek to bramke powinniśmy zdobyć. Ciekawy jestem też jak zagra Maciej Żurawski w drugiej lini widać było, że w meczu z Ekwadorem często się cofał i rozgrywał piłke. Tym razem nie będzie już Szymkowiaka, który nas zawiódł totalnie. Kończąc już to powiem wam, że ten skład co widziałem jaki był podawany to Polska zagra bardzo ofensywnie. Praktycznie zagra czterech napastników: Paweł Brożek (napastnik w tym spotkaniu), Euzebiusz Smolarek (napastnik w tym spotkaniu), Maciej Żurawski (rozgrywający) i Ireneusz Jeleń (prawy pomocnik w tym spotkaniu). Wygląda to ciekawie na papierze a jak będzie na murawie zobaczymy o 21:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#585559 14/06/2006 14:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Nie ludzcie sie, ze Janas wystawi 3 napastnikow, bo to w ogole byloby kamikaze...Powiedzial, ze niby zagramy 3 napastnikami czyli znowu gramy systemem diamencika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wg mnie na szpicy szalal bedzie Smolarek a Zuraw zastapi Szymkowiaka w pomocy- to bedzie najwiekszy blad Janasa dzisiejszego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Co by nie bylo..

Co do typu to omijam ten mecz, wole sie naqrwic przed tv, emocje i tak siegna zenitu [color:"red"] Pooolskaaaa Biaaaałoooooo Czeeeerwoniiiiiii [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#585560 14/06/2006 15:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
i znamy juz sklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

--------------Boruc---------------

Baszczynski-Bosacki-Bak-Zewlakow

Jelen-Radomski-Sobolewski-Krzynowek
-------------Zurawski--------------

-------------Smolarek--------------

#585561 14/06/2006 15:42
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Janas podał skład:

---------------------- Boruc -------------------------

-- Baszczyński ----- Bosacki ----- Bąk------Żewłakow--

-- Jeleń ---- Radomski --- Sobolewski --- Krzynówek --

---------------- Smolarek --- Żurawski ---------------



chyba tak należało by to interpretować. Jednak 4-4-2

Ze środkowych pomocników Radomski typowy defensywny wspomagający obrońców, a Sobolewski bardziej do rozgrywania w tyłach i Żurawski, który będzie się cofał też pewnie będzie rozgrywał.

#585562 14/06/2006 15:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Quote
Janas podał skład:

---------------------- Boruc -------------------------

-- Baszczyński ----- Bosacki ----- Bąk------Żewłakow--

-- Jeleń ---- Radomski --- Sobolewski --- Krzynówek --

---------------- Smolarek --- Żurawski ---------------



chyba tak należało by to interpretować. Jednak 4-4-2

Ze środkowych pomocników Radomski typowy defensywny wspomagający obrońców, a Sobolewski bardziej do rozgrywania w tyłach i Żurawski, który będzie się cofał też pewnie będzie rozgrywał.
Z tym że chyba Żurawski będzie grał za Smolarkiem, bo tak to nie ma kto rozgrywać...

#585563 14/06/2006 15:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
ahh ten Janas...

Kiedy wydaje mi sie, ze nie jest mnie juz w stanie zaskoczyc... co on robi ? zaskakuje mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Głównie chodzi mi o brak Szymka... co prawda jest bez formy... ale mu ambicji nigdy nie mozna odmowic. Pozatym kilka pilek w meczu z Ekdaorem bylo naprawde dobrych...

Czyli dzisiaj rozgrywanie tylko i wylacznie nalezy do Żurawia... bo sobola w roli rasowego playmakera to jakos ciezko mi sobie wyobrazić.

Brak szymka.. to znak, ze wiekszosc akcji bedzie przeprowadzana bokami... Szybki Jelen i Krzynówek to moze być nasza szansa...Niemcy obrona slaba... a pozatym zarowno Schneider jak Shwainstaiger w duzym stopniu zaangazowani sa w ofensywe, czyli przy ewentualnych kontrach nie dadzą rady wrócić...

Jezeli chodzi o personalia to jest dobrze... ja bym zamienil Radomskiego na Szyma i pasi...

zobaczymy jak to bedzie na boisku...

zagralem overa 2.5 za 6/10 @1.77

iii

2/1 @28 za grosze... mam czuja, że pierwsi strzelimy bramke i być moze bedziemy prowadzic do przerwy... ale to tylko moja chora wyobraźnia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585564 14/06/2006 16:00
Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Niemcy - Polska

Na stadionie w Dortmundzie reprezentacja Niemiec zagrala 13 miedzynarodowych spotkan wygrywajac 12 razy i tylko raz padl remis.W tych meczach padlo 58 bramek dla gospodarzy,a goscie strzelili tylko 7!
Przecietna na mecz na stadionie w Dortmundzie to 5! bramek.
Na tej statystyce opieram sie i dzis,dlatego

typ:

over @ 1.80 Betfair 8/10

Handicap Azja. Niemcy -1 @ 1.80 Betfair 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1