|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Niemcy nie powinni się obawiać ani Brazylii ani Argentyny, ponieważ nie sądzę aby przeszli Szwecję lub Anglię. Tyle z mojej strony odnośnie gospodarzy. ja również nie mogę się zgodzić z tymi słowami. Niemcy niewątpliwie mają spore szanse na pokonanie Szwedów, powiem więcej, dla mnie byliby nawet faworytami tego spotkania. Z Angolami pewnie troche trudniej, ale również nie stoją na przegranej pozycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
[ Linked Image] Dziś żegnamy mistrzostwa spotkaniem z Kostaryką w meczu który odbędzie się na stadionie w Hanowerze. Myslę, że nasze Orzełki powinny wkońcu zainkasować trzy punkty i zrehabilitować się swoim kibicom za można śmiało powiedzieć fatalny występ w MŚ. gram oVer 2.5 @2.08 betfair oraz zwycięstwo Polaków @1.80 betfair [ Linked Image] NASI GÓRĄ tak jal mówiłem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka