Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
rafal08 #5834151 12/04/2013 21:30
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
ComeOn [referencemen.com] rozlicza na 100% zdarzenia statystyczne z LM i LE z wyników podanych na stronie UEFA.
Miałem 2 kupony,4 różne zdarzenia i wyniki na kuponach identyczne jak zestawienie statystyk z meczów na serwisie UEFA.

Natomiasr skąd wzięli w UEFA bilans strzałów 5:5 w meczu Benfica-Newcastle to nie wiem.Oglądałem mecz i naliczyłem,że sama Benfica uderzyła celnie na bramkę 7 razy.
Ślepy nie jestem,jestem tego pewny na 100%.

Bonus: Unibet
rafal08 #5837024 15/04/2013 04:20
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Nie odnaleziono konta Click2Pay
Wypłaty na Skrill (Moneybookers) mogą być zrealizowane jedynie po wcześniejszym skutecznym wykorzystaniu Skrill (Moneybookers) do depozytów.

Chcacy wyplacic kase pojawia mi sie taki komunikat ktorego nie rozumiem, poniewaz wplacalem juz poprzez mb
mial ktos moze podobny problem i moze pomoc?

rafal08 #5837026 15/04/2013 04:23
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Tylko live chat Cię ratuje jutro,chyba ,że wejdziesz na angielska wersję strony to jest czynny.
Może mają po prostu jakiś błąd w systemie

rafal08 #5837029 15/04/2013 04:27
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
a od ktorej jutro chat czynny? od 11? i do ktorej

rafal08 #5837036 15/04/2013 04:31
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Te godziny to chyba takie orintacyjne,jak zalogujesz się to zobacz czy w prawym górnym rogu będzie się wyświetlała zielona ikonka telefonu co by oznaczało,że live chat jest czynny.

Taka dziecięca metoda,ale ja zawsze tak sprawdzam to w ComeOn [referencemen.com].

rafal08 #5843636 23/04/2013 14:57
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
możecie kupować reload bonusy w ich sklepie? czy tylko u mnie to nie działa?
już tydzień nie mogą sobie z tym poradzić...

rafal08 #5843658 23/04/2013 15:26
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Przed chwilą spróbowałem wziąć bonus 40pln i bez problemu poszło, więc wbijaj na live chat i spytaj się czemu nie możesz kupić

Iwdakuno #5843811 23/04/2013 18:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
ComeOn [referencemen.com] - Zwrot za czerwoną!

Zmniejsz ryzyko. Postaw na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy korzystając z naszej promocji.

Jeśli w meczu Ligi Mistrzów lub Ligi Europy w tym tygodniu zostanie pokazana bezpośrednia Czerwona Kartka ZWRÓCIMY (w gotówce) wszystkie przegrywające zakłady na Pierwszego i Ostatniego Strzelca Bramki, Liczbę Bramek oraz Dokładny Wynik postawione na ten mecz!

* Obejmuje wyłącznie zakłady przedmeczowe na Pierwszego i Ostatniego Strzelca Bramki, Liczbę Bramek oraz Dokładny Wynik
* Maksymalny zwrot 100 PLN na klienta/na mecz.
* Obejmuje tylko bezpośrednie czerwone kartki
* Zwrot w ciągu 48 hr od zakończenia ostatniego meczu.

www.comeon.com [referencemen.com]

rafal08 #5848526 27/04/2013 23:28
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Rafał, chcę wypłacić 3 paczki na Neteller i wyskakuje mi prowizja od wypłaty 20,79.
Zrobiłem symulację na minimalną kwotę wypłaty jaką zezwala system czyli 84 zł i to samo info ,że prowizja wyniesie 20,79,czyli ,że wypłaci mi kwotę owszem 300 zł,a zdejmie z konta odpowiednio 320,79 lub 104,79.
Wiesz cos na temat tych zmian przy wupłacaniu na Neteller.
Wypłacałem już kilka razy i nigdy system nie informował o prowizji od wypłaty na ten e-portfel.
Dziwne to jest dla mnie.

Iwdakuno #5848550 27/04/2013 23:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
Za czesto wyplacasz w tym miesiacu po prostu wink

Jest gdzies w tym lub wczesniejszym temacie(lub w kasynach) .Nie pamietam dokladnie ,ale chyba 4-5 wyplat w miesiacu jest darmowych.

rafal08 #5848555 27/04/2013 23:47
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Dzięki za info,dowiedziałem się na angielskim live chat,że pierwsze 4 wypłaty w m-cu na dana metodę są darmowe.

Swoją drogą zapomniałem się zapytać czy mogę wypłacić na Click2Pay?
Zaraz mogę zrobić depozyt tą metodą ,bo mam na C2P parę złotych.


Dodam tylko ,że w ComeOn [referencemen.com] prowizja za piątą i każda następną wypłatę w danym m-cu wykonaną tą sama metodą wynosi 5 EUR.
Stąd właśnie pojawiła się kwota prowizji 20,79 zł przy żadaniu wypłaty.
Dlatego w moim przypadku warto poczekać do 1 Maja.

rafal08 #5850151 29/04/2013 13:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
Startuje IX edycja konkursu SUPER TOP MECZ.PL sponsorowanego przez ComeOn [ads.comeon.com]

Zapraszamy do gry

Dzial konkursowy https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=postlist&Board=132&page=1

awax76 #5850212 29/04/2013 15:38
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by awax76
możecie kupować reload bonusy w ich sklepie? czy tylko u mnie to nie działa?
już tydzień nie mogą sobie z tym poradzić...

support mnie poinformował, że bonusy reload nie są dostępne przy wpłatach przez Neteller i Skrill...
może to ktoś potwierdzić?
jeszcze na początku kwietnia nie było z tym problemu

rafal08 #5854144 04/05/2013 02:13
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
ComeOn [referencemen.com] na stronie startowej umieszcza baner"Ekstaraklasa polska,obstawiaj wyniki na żywo"

Niestety dzisiaj wpłaciłem depozyt żeby pograć na live m.in. Korona-Polonia i tu niemiła niespodzianka.Meczu na live brak.Dlaczego?
Wszystkie buki mają mecz w ofercie tylko nie ComeOn [referencemen.com].

Dla mnie ewidentna olewka polskich graczy.

Iwdakuno #5854150 04/05/2013 02:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
Czemu od razu olewka grin . Moze jakis problem natury technicznej czy innej .Zapytam jak bede mial okazje

rafal08 #5854170 04/05/2013 02:29
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Interweniowałem na angielskim live chat i dodali spotkanie od 41 minuty.Wygląda na to,że osoba przygotowująca live po prodstu dała dupy i zapomniała.

rafal08 #5856204 06/05/2013 01:21
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
podoba mi sie ten buk.
tylko troche oszukuja z tymi konkursami za zdobyte punkty.
90% nagrod zdobywaja ludzie ze Skandynawii. ... wiec lepiej wymieniac punkty na hajs

mateekk #5856212 06/05/2013 01:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678
Likes: 12
Niby po co by mieli oszukiwac laugh .Popatrz na wyniki gdy sa turnieje kasynowe.90 - 100% Skandynawia a wyniki sa na 100% prawdziwe gdyz mialem okazje byc w nich praktycznie na kazdym miejscu wink

rafal08 #5856308 06/05/2013 02:38
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Ja już straciłem 36000 punktów uzbieranych z zakładów na loterie,na 2 razy,ale zagram dalej jak znowu coś uzbieram.Nóż widelec kiedyś może szczęście się do mnie uśmiechnie.

Jakoś tych bonusów reload nie chce mi się brać.

rafal08 #5856458 06/05/2013 06:02
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
a ja właśnie brałem te bonusy reload bo to była taka wartość dodana do mojego sposobu gry - to była rzecz, która mnie u nich trzymała, bo trochę niższe kursy z nawiązką rekompensowały bonusy

niestety już ich nie biorę bo zmienili zasady i wpłaty z MB i Netellera się nie kwalifikują
wpłaty innymi metodami kosztują a z konta też z wiadomych powodów nie będę wpłacał (w dodatku walutę mam w euro)

Rafał może da się załatwić aby to przemyśleli i wrócili do tego co było dawniej (ja obroty robiłem spore a już z tego powodu nie gram)

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, burbon, Sensei, forty, rafal08, betowiec), 579 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,578
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1