|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
dokładnie, to już lepiej Jagę w sobotę z handicapem zagrać  Ciężko będzie jutro, ale legię po takim kursie nie ma co ruszać. Może na livie coś się wyjaśni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jutro Jaga DNB @3,40 1X @2,1 Jaga czyste konto @4,33  poszło teraz, bo pewnie jakieś spadki będą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kogut zapiał głośno i przebudził kurki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Kogut zapiał głośno i przebudził kurki.  Nie dramatyzuj, wytrzymaliście 7 to i 8 wielkiej różnicy nie zrobi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak sobie tłumacz. Jeszcze masz kilkanaście godzin, to możesz spokojnie Sobie wytłumaczyć. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Twiedzisz akagi, że value w mistrzostwie dla Was po ~1,40-1.45 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Twierdzenie trzeba dowieść, a ja na to dowodów jeszcze nie mam. Jak będę je miał, to nie omieszkam Was powiadomić. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Znaczy się wątpisz?
Słusznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
patrzac na h2h Lechowi lekko z RTS-em sie nie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
akagi 1X już pograłem - kursy poniżej 2 na zwycięstwo Legii sporo zaniżone jak dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wątpię ? Aż tak radykalny nie jestem. Ale zdaje sobie sprawę z pewnych zagrożeń. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
ale ten Tazen to kompleksiarz, szok.....50 flag znika czasami i boli bardzo jak widac - i o to chodzilo ;-)
dzis Lech 0-0 ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi 1X już pograłem - kursy poniżej 2 na zwycięstwo Legii sporo zaniżone jak dla mnie Każdy za swoje, gra swoje. Ja tego meczu nie gram. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale ten Tazen to kompleksiarz, szok.....50 flag znika czasami i boli bardzo jak widac - i o to chodzilo ;-)
dzis Lech 0-0 ;-) Flag skrojonych ciut ponad 10, reszta to fanty typu oprawy i machajki, ale 50 brzmi lepiej propagandzisto. Nie ma co mieszać spraw piłkarskich i kibicowskich. Na jednym z tych pól zaliczyliśmy nokaut, bywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
jak ktos gra nizsze ligi w tobecie to na jutro mam peffe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
ale ten Tazen to kompleksiarz, szok.....50 flag znika czasami i boli bardzo jak widac - i o to chodzilo ;-)
dzis Lech 0-0 ;-) Flag skrojonych ciut ponad 10, reszta to fanty typu oprawy i machajki, ale 50 brzmi lepiej propagandzisto. Nie ma co mieszać spraw piłkarskich i kibicowskich. Na jednym z tych pól zaliczyliśmy nokaut, bywa. moze masz racje - ale z tego co chodzily zdjecia z flagami i jak wygladal plot w Bstk to zdaje się że to tak czy siak spora większość  . co do mecz - NO BET. Jaga sie zepnie to pewne i Franek bramke moze wcisnac. w Legii nie wiadomo co z Radovicem i Ljuboja - chodza newsy o odsunieciu. nie warto tego ruszac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Walka o puchary zapowiada się emocjonująco  - Konieczność gry od pierwszej rundy generuje bardzo wysokie koszty. Można wylosować zespoły z bardzo odległych miejsc świata i cała przygoda z europejskimi pucharami może stać się nierentowna. Po prostu istnieje ryzyko, że koszty będą wyższe niż to, co uda się zarobić. Oczywiście sukces w takich rozgrywkach dałby nam zyski, ale obserwując to, co prezentujemy w lidze, na zawojowanie Ligi Europy nie ma wielkich szans. I to się tyczy nie tylko nas, ale i wszystkich drużyn plasujących się za plecami Legii i Lecha - dodaje szef białostockiego klubu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063 |
jak ktos gra nizsze ligi w tobecie to na jutro mam peffe  bardzo jestesmy ciekawi , dawaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jaga sie zepnie to pewne i Franek bramke moze wcisnac. w Legii nie wiadomo co z Radovicem i Ljuboja - chodza newsy o odsunieciu. nie warto tego ruszac To chyba byłaby najlepsza wiadomość dla Legii i tego możemy się obawiać. Gdyby ta dwójka była z przodu to czyste konto Jagi byłoby formalnością.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|