nie wiem moze sie myle ale ja w tym dzisiejszym meczu oraz w calym tym turnieju odnajduje analogie do ME'88 gdzie holandia takze rozkrecala sie powoli przegrywajac pierwszy mecz, wtedy z ZSRR (ukraina wszak to byla republika tego nie istniejacego juz raju). takze ja dzisiaj stawiam na holandie i sie wcale nie zdziwie jak padnie wynik 2:0 dla holandii a huntellar odegra w tym meczu podobna role do tej jaka 18 lat temu odegrał sam van basten.
pozdrawiam
Rozumując tymi kategoriami, to powinno być 3-1 dla Oranje.
Na Ukrainie także porównują dzisiejszy mecz do tego sprzed osiemnastu laty. Między innymi dlatego, że trenerem CCCP był wtedy W. Łobanows'kyj, a obecni selekcjonerzy ukraińskiej młodzierzówki (O. Mychajłyczenko i H. Łytowczenko) przerżneli ten mecz o złoto jako piłkarze i pałają chęcią rewanżu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Finał finałem, mam nadzieję , że Miłews'kyj, Alijew i spółka pocieszą trenerów i kibiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Tym bardziej, że w Portugali czują się jak w domu, bo do tej pory stadiony były niebiesko - żółte. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wpered Chłopci! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />