Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jan 2006
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 294
nie wiem moze sie myle ale ja w tym dzisiejszym meczu oraz w calym tym turnieju odnajduje analogie do ME'88 gdzie holandia takze rozkrecala sie powoli przegrywajac pierwszy mecz, wtedy z ZSRR (ukraina wszak to byla republika tego nie istniejacego juz raju). takze ja dzisiaj stawiam na holandie i sie wcale nie zdziwie jak padnie wynik 2:0 dla holandii a huntellar odegra w tym meczu podobna role do tej jaka 18 lat temu odegrał sam van basten.
pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966

jest ktos moze zorientowany w kontuzjach itp pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/quote]

Dmytro Newmywaka (Metałurh Zaporiżżia) - rezerwowy obrońca zaliczył wpadkę dopingową po meczu z SiCz. Brał lek na nadciśnienie tętnicze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
Quote
nie wiem moze sie myle ale ja w tym dzisiejszym meczu oraz w calym tym turnieju odnajduje analogie do ME'88 gdzie holandia takze rozkrecala sie powoli przegrywajac pierwszy mecz, wtedy z ZSRR (ukraina wszak to byla republika tego nie istniejacego juz raju). takze ja dzisiaj stawiam na holandie i sie wcale nie zdziwie jak padnie wynik 2:0 dla holandii a huntellar odegra w tym meczu podobna role do tej jaka 18 lat temu odegrał sam van basten.
pozdrawiam

Rozumując tymi kategoriami, to powinno być 3-1 dla Oranje.
Na Ukrainie także porównują dzisiejszy mecz do tego sprzed osiemnastu laty. Między innymi dlatego, że trenerem CCCP był wtedy W. Łobanows'kyj, a obecni selekcjonerzy ukraińskiej młodzierzówki (O. Mychajłyczenko i H. Łytowczenko) przerżneli ten mecz o złoto jako piłkarze i pałają chęcią rewanżu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Finał finałem, mam nadzieję , że Miłews'kyj, Alijew i spółka pocieszą trenerów i kibiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Tym bardziej, że w Portugali czują się jak w domu, bo do tej pory stadiony były niebiesko - żółte. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wpered Chłopci! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
No cóż, oprócz umiejętności trzeba mieć farta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 125
witam
czy zna ktos strone internetową , gdzie zapodaja przedmeczowe sklady , rowniez mniej popularnych turniejow takich jak ME under 21 ?

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, kamel), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1