|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
moj blad ze nie skontrowalem konkretnie po 1 kwarcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
ale to co odjebali z +17 to .... .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Widać że nie masz pojęcia o koszu, a Real poszedł tylko po nazwie  jak jesteś taki mądry to następnym razem zapraszam przed meczem. [/quote] Chuja muszę udowadniać, wystarczyło obejrzeć dwa mecze półfinałowe żeby wyciągnąć podstawowe wnioski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Widać że nie masz pojęcia o koszu, a Real poszedł tylko po nazwie  jak jesteś taki mądry to następnym razem zapraszam przed meczem. [/quote] dokladnie, ile tu śpeców po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
jedyne czego żałuje, to że nie skontrowałem. Była okazja na początku 4q. niestety chytry podwójnie traci. koniec z tym sportem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
coby nie pisać Olympiakos szacunek za to, że się podnieśli i tak okładają Real, Llull, Slaughter, Carrol i spółka z taką grą na tym poziomie wypad DO DOMU
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276 |
Widać że nie masz pojęcia o koszu, a Real poszedł tylko po nazwie  jak jesteś taki mądry to następnym razem zapraszam przed meczem. [/quote] nie chodzi o madrosc ale to jest kosz 17 pkt na poziomie finalu euroligi zapowiadalo ze bedzie odwrot w 2 strone trzeba bylo kontrowac a to ze OlY ma potencjal juz pokazali z CSKA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Kilka lat temu w NBA drużyna wygrała mecz gdzie przegrywała już ponad 40 pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,276 |
Kilka lat temu w NBA drużyna wygrała mecz gdzie przegrywała już ponad 40 pkt  W PBA sa prawie co kolejke takie mecze;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Widać że nie masz pojęcia o koszu, a Real poszedł tylko po nazwie  jak jesteś taki mądry to następnym razem zapraszam przed meczem. nie chodzi o madrosc ale to jest kosz 17 pkt na poziomie finalu euroligi zapowiadalo ze bedzie odwrot w 2 strone trzeba bylo kontrowac a to ze OlY ma potencjal juz pokazali z CSKA [/quote] To się zgadza już z Cska pokazali że są w gazie nie dając rywalom żadnych szans
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
liczyłem na to że Olympiakos nie zagra dwóch meczów pod rząd na takim poziomie. Oczywiście że nie musisz udawadniać, nikomu na tym nie zależy ale jak się udzielasz na 2 min przed końcem to lepiej nie pisz nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
amatorka z mojej strony że nie skontrowałem patrząc na mecz. trudno trzeba wyciągnąć wnioski. do następnego (w innym dziale  ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Był czas Kinderu Bologna, Maccabi, Cska, Panaty, Barcy wygląda na to że teraz jest czas Olympiakosu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
dali sobie 100 wbic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Rzucić 100 pkt Realowi w finale Euroligi to jest coś, a przed Final Four było 7 na Olymp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718 |
kontrować trzeba zawsze jesli jest ku temu dobra okazja. Nie ma co chytrzyć, bo to najkrótsza droga do bankructwa. Szeczególnie w takich sportach jak kosz, tenis i siata
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612 |
2011 - Panathinaikos 2012 - Olympiakos 2013 - Olympiakos Grecja wymiata Piękny mecz godny finału, aż dziw bierze że tyle punktów nawrzucali bo finały to raczej obronnie się gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
kontrować trzeba zawsze jesli jest ku temu dobra okazja. Nie ma co chytrzyć, bo to najkrótsza droga do bankructwa. Szeczególnie w takich sportach jak kosz, tenis i siata szfagier ma racje  polac mu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,904 |
rok temu chyba olimpiakos tez w chuj wysoko z cska w finale przegrywal i doszedl w 4 kwarcie i wygral calosc za wtedy i za dzis sie szacun nalezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|