|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Szwajcarów trzeba wziąść hc i na awans. Grają naprawde swietnie, zrobili duży postęp a Czesi grają straszny piach... Te 7-0 z Norwegami niewiele zmienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Kiedyś czytałem książke Trietriaka czy jakoś tam, słynnego ruskiego bramkarza, to pisał, że kiedyś bramkarze grali bez tych kasków i mieli nieźle ryje pocharatane, to byli kozacy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Szwajcarów trzeba wziąść hc i na awans. Grają naprawde swietnie, zrobili duży postęp a Czesi grają straszny piach... Te 7-0 z Norwegami niewiele zmienia dokladnie maja opracowane do perfekcji kilka mozliwosci rozegrania danej akcji a o graniu w przewadze nie wspomne niechce mi si eliczyc czy szukac ale bardzo wysoki %
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
nawet nie smiem sie upierac, ze Czesi awansuja..moj typ na USA to kpina jakas Pepiki jednak powalcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Ruscy sami se winni, dzicinne błędy, brak skuteczności i fatalni bramkarza, nie ma co zbierać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Czesi wzmocnieni ciut Plekancem i ... mi uciekło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
A Szpaczek to już na hokeja spadł? Niedługo będzie curling komentował bo już nie nadąża 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
nawet nie smiem sie upierac, ze Czesi awansuja..moj typ na USA to kpina jakas Pepiki jednak powalcza wiadome ze czesi sie nie "poloza" i beda czekac na gole szwajcarow ja tez zonka wyjebalem na poczatku MS napisalem o kadrze szwajcarii ze trener cos nie teges tzn niepowolal tam dwoch dobrych grajkow teraz "zielono mi" bo bez nich graja rewelacyjnie wiec mylilem sie i to grubo awans szwaj-czechy oceniam 70-30 dla szwaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Czesi wzmocnieni ciut Plekancem i ... mi uciekło. bedzie tak samo jak rosje wspomogl owieczkin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
nawet nie smiem sie upierac, ze Czesi awansuja..moj typ na USA to kpina jakas Pepiki jednak powalcza wiadome ze czesi sie nie "poloza" i beda czekac na gole szwajcarow ja tez zonka wyjebalem na poczatku MS napisalem o kadrze szwajcarii ze trener cos nie teges tzn niepowolal tam dwoch dobrych grajkow teraz "zielono mi" bo bez nich graja rewelacyjnie wiec mylilem sie i to grubo awans szwaj-czechy oceniam 70-30 dla szwaj 70 do 30 toś pojechał teraz  Mecz jest gdzieś pół na pół ale kursy value na Rolexów więc trzeba ich walić, bo grają swietnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Czesi wzmocnieni ciut Plekancem i ... mi uciekło. bedzie tak samo jak rosje wspomogl owieczkin  no co swoje zrobił? zawalili inni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
lima zdania nie zmienie co najwyzej pomyle sie. mam handi +1.5 i uwazam to za lokate
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Czesi wzmocnieni ciut Plekancem i ... mi uciekło. bedzie tak samo jak rosje wspomogl owieczkin  no co swoje zrobił? zawalili inni... chyba mnie zrozumiales ok dobry poziom gry owcy ale mnie wynik interesuje a nie przykladowo plekanec strzeli gola +asysta i wynik 2-4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Plekanec już grał w ostatnim meczu. 3 asysty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
dobre pany czas uciekac  +meczyk szwajcaria po handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Singiel na to że obie ekipy strzelą co najmniej 2 gole 2,0 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Panowie ogladacie ? jaki przebieg gry ? koniec koncow dalem sie przekonac i przy 1-0 wzialem Helwetow po 2,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Czesi 2 razy PP w 1 tercji i nawet rożnego strzału nie oddali  paraolimpiade grają na tych MŚ
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|