Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 34 1 2 17 18 19 20 21 33 34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
no to wkleilem caly artykul zeby wszyscy mogli przeczytac smile Mysle ze warto bo tkwi tam wszystko ejsli chodzi o bieganie. Trzeba duzo biegac km i raz w tgudniu wypluwac płuca na ostrych treningach - najleopiej tempowych tongue
Vamos i pozdro - czas na regeneracje laugh

Bonus: Unibet
Conrad #5865477 15/05/2013 04:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja wlasnie jem obiad:)

Conrad #5865478 15/05/2013 04:16
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
a biegacie wg jakiegoś schematu/planu treningowego, czy jak wyjdzie? ewentualnie sami sobie układacie, czy z gotowców? zresztą ciężko jest korzystać z tych gotowych nie mając pulsometru wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by podstawek
a biegacie wg jakiegoś schematu/planu treningowego, czy jak wyjdzie? ewentualnie sami sobie układacie, czy z gotowców? zresztą ciężko jest korzystać z tych gotowych nie mając pulsometru wink
na początku przygody z bieganiem chyba nie ma co szaleć z jakimś planem treningowym itp. liczą się kilometry tzw. siła biegowa kiedyś biegałem na w miarę przyzwoitym poziomie (chociaż parę sekund mi brakowało do rekordzisty na 1km z grupy ;))to coś na ten temat mogę powiedzieć a teraz to zwykłe truchtanie dla samego siebie, a co do pulsometru jakoś się nie mogłem przyzwyczaić, lepiej chyba biegać znając swoje granice wytrzymałości na "własnej skórze" niż za pomocą kilku cyfr

Conrad #5866409 16/05/2013 02:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Kolejna tym razem polska emerytka smile :
http://www.endomondo.com/workouts/user/8571481

jerome #5866460 16/05/2013 03:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
nie kolejna tylko dokladnie ta sama o ktorej ja mowilem wink

Conrad #5866538 16/05/2013 04:53
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
chyba nie emerytka, bo raz ostatnio napisała, że biegała prosto po pracy wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ale u nas aktywnosci ostatnio laugh akcja plaża czy co? tongue

Conrad #5867189 16/05/2013 22:38
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
dajcie mi wygrac chociaz w "rowery" bo ja dopiero zaczynam laugh

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Vendetta
ale u nas aktywnosci ostatnio laugh akcja plaża czy co? tongue
dokladnie tongue juz w tym roku machnalem dwie zyciowki na 5k, dwie zyciowki na 10k i zaraz kolejne zawody na dyszke za tydzien w czwartek. musze kiedys odpoczywac, nie? wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by podstawek
a biegacie wg jakiegoś schematu/planu treningowego, czy jak wyjdzie? ewentualnie sami sobie układacie, czy z gotowców? zresztą ciężko jest korzystać z tych gotowych nie mając pulsometru wink

aktualnie sam sobie ukladam, przed maratonem w zeszlym roku korzystalem z gotowca. pulsometr pomaga w treningu, ale nie jest konieczny - po prostu jesli nie jestes w stanie wykonac kolejnego treningu, bo nie nadazasz wypoczac po poprzednim to znaczy, ze trening jest za mocny

Conrad #5867730 17/05/2013 14:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Self-Confident
jak czytam ze Vendetta w rok zrobil taki progres to az przecieram oczy ze zdumienia smile
Ciśnij sporo a i u Ciebie będzie ładny progres smile

Originally Posted by Vendetta
że trzeba zapierdalac by cos osiganac.... tak jak wszedzie wink

Lupus: ja tam nie widze by ktos dzisiaj na rekord biegal wink własnei same spokojne treningi tongue
Trzeba trzeba, tylko chyba nie zawsze - na mocnych akcentach jak najbardziej wskazane wink

Widzę, że niektórzy zaczęli przypuszczać atak na rekordy w nowych grupach grin Ładunek Panowie boks!

Lupus, nie ma żadnej kobiety u nas która biega? Chyba będę musiał zapytać jedyną jaką znam czy nie śmiga tongue

Platini #5867738 17/05/2013 14:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja nie biegam na rekordy tylko dalej trenuije "swoje" smile Bieganie teraz na rekordy zaburzylo by moj harmonogram treningowy a na rekordy przyjdzie czas wink W niedziele mam zawody.... ale to bieg górski wink

jerome #5867890 17/05/2013 17:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by jerome
Kolejna tym razem polska emerytka smile :
http://www.endomondo.com/workouts/user/8571481

Było crazy

[Linked Image]


Platini u mnie są, ale grube. ooo
A stare naginaja z kijami.

Coś w tym jest Panowie, nie było mnie półtorej dnia, a 2 strony waszymi treningami zawalone:)

Conrad #5867898 17/05/2013 17:36
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
K*** nie wiem czy zapomnialem, czy nie wiedzialem tego, ale
nie polecam jedzenia jabłka przed bieganiem, grozi konkretnym nitro

Conrad #5867903 17/05/2013 17:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hehe:)
Panie ja ostatnio biegłem po szprotkach i maśle, też tragedia, nie polecam. pawia
Nie planowalem biegać po tym, ale lalo cały weekend, wiec musiałem wstrzelić się miedzy deszczem, a że wczesniej jadłem cos takiego to puke

Conrad #5867912 17/05/2013 17:48
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Ostatnio jak zabierałem się do treningu to nagle poczułem głód więc zjadłem całego melona i poszedłem biegać. Było ok, polecam smile

Conrad #5867930 17/05/2013 18:03
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Planowałem zrobić 30 minut biegu, po czym 8 10-sekundowych przebieżek...skonczylo sie na 35 minutach biegu, łącznie ze sprintem do kibla

[Linked Image]

Conrad #5867960 17/05/2013 18:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by lupus
Platini u mnie są, ale grube. ooo
A stare naginaja z kijami.

Coś w tym jest Panowie, nie było mnie półtorej dnia, a 2 strony waszymi treningami zawalone:)
Chodziło mi o forumowe laski wink

Jeśli chodzi o lasie na trasie - u mnie ostatnio widziałem bardzo przyjemną koleżankę, może kiedyś jakąś traskę z nią się zrobi smile

Platini #5867962 17/05/2013 18:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a u mnie pełno tego lata wink do wyboru do kolru, chude, grube, blondynki, brunetki, stare , mlode itp, itd. tongue
prawdziwy szał biegania laugh

Strona 19 z 34 1 2 17 18 19 20 21 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1