|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
no to wkleilem caly artykul zeby wszyscy mogli przeczytac  Mysle ze warto bo tkwi tam wszystko ejsli chodzi o bieganie. Trzeba duzo biegac km i raz w tgudniu wypluwac płuca na ostrych treningach - najleopiej tempowych  Vamos i pozdro - czas na regeneracje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
a biegacie wg jakiegoś schematu/planu treningowego, czy jak wyjdzie? ewentualnie sami sobie układacie, czy z gotowców? zresztą ciężko jest korzystać z tych gotowych nie mając pulsometru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
a biegacie wg jakiegoś schematu/planu treningowego, czy jak wyjdzie? ewentualnie sami sobie układacie, czy z gotowców? zresztą ciężko jest korzystać z tych gotowych nie mając pulsometru  na początku przygody z bieganiem chyba nie ma co szaleć z jakimś planem treningowym itp. liczą się kilometry tzw. siła biegowa kiedyś biegałem na w miarę przyzwoitym poziomie (chociaż parę sekund mi brakowało do rekordzisty na 1km z grupy ;))to coś na ten temat mogę powiedzieć a teraz to zwykłe truchtanie dla samego siebie, a co do pulsometru jakoś się nie mogłem przyzwyczaić, lepiej chyba biegać znając swoje granice wytrzymałości na "własnej skórze" niż za pomocą kilku cyfr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nie kolejna tylko dokladnie ta sama o ktorej ja mowilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
chyba nie emerytka, bo raz ostatnio napisała, że biegała prosto po pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ale u nas aktywnosci ostatnio  akcja plaża czy co? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
dajcie mi wygrac chociaz w "rowery" bo ja dopiero zaczynam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
ale u nas aktywnosci ostatnio  akcja plaża czy co?  dokladnie  juz w tym roku machnalem dwie zyciowki na 5k, dwie zyciowki na 10k i zaraz kolejne zawody na dyszke za tydzien w czwartek. musze kiedys odpoczywac, nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
a biegacie wg jakiegoś schematu/planu treningowego, czy jak wyjdzie? ewentualnie sami sobie układacie, czy z gotowców? zresztą ciężko jest korzystać z tych gotowych nie mając pulsometru  aktualnie sam sobie ukladam, przed maratonem w zeszlym roku korzystalem z gotowca. pulsometr pomaga w treningu, ale nie jest konieczny - po prostu jesli nie jestes w stanie wykonac kolejnego treningu, bo nie nadazasz wypoczac po poprzednim to znaczy, ze trening jest za mocny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
jak czytam ze Vendetta w rok zrobil taki progres to az przecieram oczy ze zdumienia  Ciśnij sporo a i u Ciebie będzie ładny progres że trzeba zapierdalac by cos osiganac.... tak jak wszedzie  Lupus: ja tam nie widze by ktos dzisiaj na rekord biegal  własnei same spokojne treningi  Trzeba trzeba, tylko chyba nie zawsze - na mocnych akcentach jak najbardziej wskazane Widzę, że niektórzy zaczęli przypuszczać atak na rekordy w nowych grupach  Ładunek Panowie  ! Lupus, nie ma żadnej kobiety u nas która biega? Chyba będę musiał zapytać jedyną jaką znam czy nie śmiga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja nie biegam na rekordy tylko dalej trenuije "swoje"  Bieganie teraz na rekordy zaburzylo by moj harmonogram treningowy a na rekordy przyjdzie czas  W niedziele mam zawody.... ale to bieg górski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Było  [ Linked Image] Platini u mnie są, ale grube.  A stare naginaja z kijami. Coś w tym jest Panowie, nie było mnie półtorej dnia, a 2 strony waszymi treningami zawalone:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
K*** nie wiem czy zapomnialem, czy nie wiedzialem tego, ale nie polecam jedzenia jabłka przed bieganiem, grozi konkretnym nitro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe:) Panie ja ostatnio biegłem po szprotkach i maśle, też tragedia, nie polecam. Nie planowalem biegać po tym, ale lalo cały weekend, wiec musiałem wstrzelić się miedzy deszczem, a że wczesniej jadłem cos takiego to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Ostatnio jak zabierałem się do treningu to nagle poczułem głód więc zjadłem całego melona i poszedłem biegać. Było ok, polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
Planowałem zrobić 30 minut biegu, po czym 8 10-sekundowych przebieżek...skonczylo sie na 35 minutach biegu, łącznie ze sprintem do kibla [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Platini u mnie są, ale grube.  A stare naginaja z kijami. Coś w tym jest Panowie, nie było mnie półtorej dnia, a 2 strony waszymi treningami zawalone:) Chodziło mi o forumowe laski  Jeśli chodzi o lasie na trasie - u mnie ostatnio widziałem bardzo przyjemną koleżankę, może kiedyś jakąś traskę z nią się zrobi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
a u mnie pełno tego lata  do wyboru do kolru, chude, grube, blondynki, brunetki, stare , mlode itp, itd.  prawdziwy szał biegania 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|