|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Własnie go sobie sciągłem!!!
Czy te stacja po lewej to wszystkie dostępne na tym programie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Własnie go sobie sciągłem!!!
Czy te stacja po lewej to wszystkie dostępne na tym programie? no mi dzialaja wszystkie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Nom ja też trace ostatki wiary w Detroit. Jeszcze miecha temu był dał se łeb obciać że beda mieli mistzra,a po tym jak grało SA już nawet i więcej...
Ale po tym co grali z Cavs i co prezentują w meczach z cieńkim jak dupa węża Heat,to coraz mniej się wydaje to realne. Po pierwsze Sheeeeedddddd gra z urazem , co obnieża jego wartosć i zespołu,po drugie Pistons nie mają ławki(Heat też) ,jedyny wartosciowy zmiennik to McDays. Głownie jednak rzecz jest w tym , o czym wspomniał amkwish. To coaching.Larry Brown to wytrawny lis i mimo,że jego umoralniające gadki napewno irytowały Bad Boysów,to jednak on stworzył te drużynę i to on dwa razy wprowadził ich do wielkiego finału, i zdobył z nimi mistrzowski pierścień. to Sunders to już nie ta półka i to widać po wynikach,to Brown stworzył potege w Detroit i to on potrafił wyciskac z nich maksimum,ale też oszczędzać siły.Sunders pojechał na maksa w zasadniczym , po drugie to juz nie to samo kierowanie drużyna z ławki co Larry. Miałem dać na Detroit,ale daje na Heat ,będzie finał z Dalals i szybkie lanie 4-1 lub 4-2.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Aha co do couchingu to zapomniałem dodać,ze w tym roku role się odwróciły,wtedy był Brown n aplus i van Gundy na minus. Teraz role sie odwróciły i stary wyga Pat zasiada na łwce Żaró i to one mają tu handi na Detroit i ich Sundersem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Ale im Miami becki sprawilo:) dinamic Duo 1 klasa!!!!!!brawo zary
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
W ubiegłym roku Pistons mieli,jeden atut,który przeważył. Mam na mysli coaching. W tym roku ten handicap jest po stronie Miami,stawiam na Pata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kto jest chłop z jajami ,stawia na .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nareszcie mozna to napisać i w tym sezonie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ale....to jeszcze nie koniec,jeszcze bedzie sie działo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Detroit gratulujemy... Eminema. Bo napewno nie Pistons..
Moze i sie bedzie dzialo, ale zarobić na tej parze bedzie ciezko. @1.4 jakie zapewne bedzie na Pistons... to tylko i wylacznie dla fanatyków
Pistons jest totalnie zgaszone, baz gazu...
Pistons to jednak Pistons, i ich śkreślać nie mozna nigdy... jednak w tym sezonie chyba już sie nie podniosą...
A tak apropo foty Wadea na nba.com - O co kaman ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nikogo nie interesuje 4 mecz pomiedzy Phoenix a Dallas ? :-)
W mojej opinii dzis w nocy trzecia wygrana Mavs.
Oczywiście przeciw padna argumenty w rodzaju "Phoenix pod sciana,muszą wygrać,etc".
Moim zdaniem to Dallas dyktuje warunki w tej parze i stanie sie tak,jak im bedzie pasować :-)
A pasuje im nie przedłuzać serii,tym bardziej,ze Miami moze zakończyc swoją juz jutro.
Nie silę się na jakies dogłebne analizy ,bo wszyscy zainteresowani wiedza wszystko o obu druzynach.
Ogranicze sie do stwierdzenia,że w kartach atutowych Dallas jeszcze raz zagra asem,jakim jest Dirk,a król gospodarzy,Nash ,to na dzis karta bita,przy dobrej defensywie przyjezdnych.
Kurs na gości 1,93 przy handi aż i tylko :-) -1,0.
Jak dla mnie opcja warta ryzyka.
Pozdrawiam
amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Każdy ma dosyć po wczoraj  Ja tez sklanialbym sie ku Dallas, ale odpuszczam. Osobiscie chcialbym, zeby dzisiaj przegrali to sie moze jeszcze wylapie cos ciekawego na awans. A tymczasem w profie kurs na pistons @1.7... spodziewalem sie znacznie mniej... ale ja nawet za te 1.7 sie boje. P.S Suns dzisiaj musi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Każdy ma dosyć po wczoraj  Ja tez sklanialbym sie ku Dallas, ale odpuszczam. Osobiscie chcialbym, zeby dzisiaj przegrali to sie moze jeszcze wylapie cos ciekawego na awans. A tymczasem w profie kurs na pistons @1.7... spodziewalem sie znacznie mniej... ale ja nawet za te 1.7 sie boje. P.S Suns dzisiaj musi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wczoraj widzialem na awans pistons w totosyfku 2 zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Każdy ma dosyć po wczoraj  Ja tez sklanialbym sie ku Dallas, ale odpuszczam. Osobiscie chcialbym, zeby dzisiaj przegrali to sie moze jeszcze wylapie cos ciekawego na awans. A tymczasem w profie kurs na pistons @1.7... spodziewalem sie znacznie mniej... ale ja nawet za te 1.7 sie boje. P.S Suns dzisiaj musi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wczoraj widzialem na awans pistons w totosyfku 2 zeta kolego nie mowimy o awansie tylko o jutrzejszym spotkaniu... a jesli chodzi o awans to kurs chociazby w profie jest znacznie bardziej oplacalny... a na dzis dallas x2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Suns dzisiaj musi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mało Ci jeszcze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Simon,Niemcy...Suns <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja lubie grac przeciwko tym co muszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ups,ale wpadka z Dallas,gdzie sa ci mistrzowie ? :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Ups,ale wpadka z Dallas,gdzie sa ci mistrzowie ? :-) mistrzowie są już na wakacjach... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Ups,ale wpadka z Dallas,gdzie sa ci mistrzowie ? :-) nie wiem czy wpadka, osobiście wcale nie będę zdziwiony jeżeli słoneczka wygrają ten pojedynek i zagrają w finale, a odnośnie spotkania... IMHO przede wszystkim Phoenix wygrało to spotkanie dzięki walce i poświęceniu ( już w pierwszej kwarcie Dallas zanotowało 6[jeżeli się nie mylę] strat, a w całym poprzednim spotkaniu było ich 5 ), oczywiście w grę weszła również dobra dyspozycja rzutowa oraz taktyczna, jednak ja tak usilnie dążących do celu koszykarzy PX jeszcze nie widziałem. Zapewne zdali sobie sprawę, że przy stanie 3-1 będzie już "po meczu" dlatego tez z niezaleczoną kontuzją zagrał Bell ( świetny w obronie, ale trzeba mu przyznać, iż umie upaść i się podłożyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). z Dallas po drugiej kwarcie jakby uszlo powietrze, Dirk był podwajany i nie radził już sobie tak łatwo, jedynie Howard próbował coś szarpać. Zastanawiam się czemu Harris nie oddaje więcej rzutów, gdyż często ma dużo miejsca na obwodzie oraz cechuje się dobrą stutecznością tzn jest dokładną odwrotnością Terrego, który bije tylko cegłami ( w dzisiejszym meczu miał ponadto 0 asyst... no comment ), dobre spotkanie rozegrała jedynie ławka Dallas czyli Stack ( ktory często będąc na boisku bierze na siebie ciężar gry ) oraz Griffin i Diop, natomiast kompletnie nie wiem czemu K.Van Horn znajdował się w pierwszej piątce... lama straszna. Sumując jeżeli z takim zaangażowaniem i wolą walki słoneczka zagrają na wyjeździe raczej będę spokojny o wynik... ale wiem wiem nie ma się co łudzić, iż Dirk tym razem zdobędzie tak mało pkt ( dziś 11 - pierwszy raz od 43 spotkań nie przekroczył progu 20 pkt ) Licze na zaciętą rozgrywkę zakończoną wygraną 4-2 dla PX ( pewnie powiecie, że jestem lekko stukniety ale tak uważam ) kurs na PX w B&W wynosi 3,7 a hc +7 za 1,91 biore na bank jeszcze taka mała notka odnośnie NBA i Arenasa... zgarnęla go policja w Miami Beach, tu cytat co powiedział Gilbert do policjanta : "You can't arrest me. I'm a basketball player. I play for the Washington Wizards" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zaprawdę ciekawa linia obrony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Keith Van Horn gra w pierwszej piątce bo ktoś musi za słoneczkami biegać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A Diop nie jest raczej królem szybkości, choć w polu trzech sekund nietrudno odmówić mu atutów. Zresztą Diop gra więcej jak Dallas udaje się narzucić swój styl gry, akcje pozycyjne, itp. Poza tym Van Horn często stoi daleko od kosza i trzaska trójki, przy tym odciąga Diawa od kosza czy zubaża i tak słabą deskę Phoenix. Musze przyznać że także jestem za Suns, i wydaje mi się że starcie nr 5 będzie decydujące, może jakaś dogrywka kto wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Za to mecz dzisiejszy jest chyba większą zagadką, Detroit niby na musiku, ale z taką formą mogą wtopić już dziś w nocy. Heat na pewno powalczy o więcej dni odpoczynku przed finałami, zwłaszcza że sami widzą jak im idzie gdy są wypoczęci. Handi na poziomie 6p w strone Detroit dość ryzykowne, zważywszy na to ile już w tych PO było meczy na styku, choć akurat na tym etapie rywalizacji - finały konferencji - nie ma ich za wiele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ale jest przecież Griffin, który jest o wiele lepszy od drevnianego Keitha, poza tym oczywiscie Howard i Nowitzki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Skończą dzis na Wschodzie czy nie ? :-)
Postawiłem +handi na Miami (+6,0 w Betway),bo tak czy owak spodziewam się wyrównanego meczu.
Teraz przejrzę oferty na .....X :-)
Nie było w tej serii dogrywki,wiec za small stake mozna bedzie zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ja dzisiaj zdecydowanie na Dallas.
W jednym z buków naziemnych znalazlem @1.5 i mnie to satysfakcjonuje.
Moim zdaniem nie będzie w tej parze 7 spotkan, a najblizsze dwa wygraja gracze Mavs.
Dlaczego tak a nie inaczej ?
Dallas od wielu lat dojrzewało jako zespol. Nigdy praktycznie na przestrzeni ostatnich lat nie udalo im sie przekroczyc magicznego progu finalu konferencji. W tym roku pekla pewna bariera, a z racje tego, ze przeciwnik w finale slabiutki i jak najbardziej do ogrania, moim zdaiem zrobia krok dalej...czyli final NBA. Kluczem do zwyciestwa powinna być defensywa. Jezeli Suns nie wyjdzie z granicy 95-100 punktów to Mavs nie powinno mieć wiekszych problemów z wygraniem tego spotkania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Witam wszystkich
Chciałbym rozpoczac dyskusj na temat dzisiejszego meczu Miami Ditroit ....czy dzis Ditroit uda sie powtorzyc manewr z meczu z CLE kiedy ze stanu 3:2 doprowadzili do stanu 3:4?? Czy moze jednak Miami w finale........ : )?
POzdrawiam i czekam na opinie: )
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|