|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
ok biore te uwagi pod rozwage 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
Obradoiro  play off  malaga out 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
gdzie eksperci od kosza ? dubel Siena + Efes to na moje dzis nie ma prawa nie wejsc, ale zawsze tak mysle, a konczy sie roznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
po raz enty w koszykówce mnie wyje.ali w kosmos ja nie wiem, zacznę koszykówkę uważać za najbardziej "walnięty" sport jaki widziałem, oczywiście grałem over Efesu na live 55 sekund do końca, 2 pkt. brakuje (nie mówię już, że over mogli spokojnie wykręcić wcześniej), są 3 akcje Efesu - jedna akcja niecelne podanie pod kosz, druga akcja po rzucie piłka wogóle nie trafia nawet w obręcz, trzecia akcja strata piłki  ostanie 3 minuty grali jakby im się nie chciało, jak flaki z olejem rozumiem, wynik już i tak był przesądzony, ale ludzie to jest sport-konfrontacja-walka jakieś zaangażowanie, a nie jakaś 8 liga, gdzie możesz iść w przerwie na zupe kiedyś sport to był sport, jakaś rywalizacja masakra musiałem gdzieś się wypisać o tych pipeprzonych pseudo koszykarzach za dyche
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
po raz enty w koszykówce mnie wyje.ali w kosmos ja nie wiem, zacznę koszykówkę uważać za najbardziej "walnięty" sport jaki widziałem, oczywiście grałem over Efesu na live 55 sekund do końca, 2 pkt. brakuje (nie mówię już, że over mogli spokojnie wykręcić wcześniej), są 3 akcje Efesu - jedna akcja niecelne podanie pod kosz, druga akcja po rzucie piłka wogóle nie trafia nawet w obręcz, trzecia akcja strata piłki  ostanie 3 minuty grali jakby im się nie chciało, jak flaki z olejem rozumiem, wynik już i tak był przesądzony, ale ludzie to jest sport-konfrontacja-walka jakieś zaangażowanie, a nie jakaś 8 liga, gdzie możesz iść w przerwie na zupe kiedyś sport to był sport, jakaś rywalizacja masakra musiałem gdzieś się wypisać o tych pipeprzonych pseudo koszykarzach za dyche jedyne wyjście to kontra , kontra i jeszcze raz kontra  2 lata temu brakowało Mi u turasów kosza do overa i przez ostatnie 3 minuty nie rzucili ani jednego punktu ........nauczyło to Mnie do końca życia : kontra .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
[img:center]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsljmJdwYFsx_2BmqHZqxpLZudwnOxMa1rJX1x-bdCceqoRGDK[/img] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
[img:left]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsljmJdwYFsx_2BmqHZqxpLZudwnOxMa1rJX1x-bdCceqoRGDK[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Wow co za ostatnia minuta w Besiktasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
20 punktów  oddali za tą trójke w poprzednim meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
siena po win !!! i po HC -4,5 !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Siena i Milano w 5 min całe 5pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Podbili kurs na over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
po raz enty w koszykówce mnie wyje.ali w kosmos ja nie wiem, zacznę koszykówkę uważać za najbardziej "walnięty" sport jaki widziałem, oczywiście grałem over Efesu na live 55 sekund do końca, 2 pkt. brakuje (nie mówię już, że over mogli spokojnie wykręcić wcześniej), są 3 akcje Efesu - jedna akcja niecelne podanie pod kosz, druga akcja po rzucie piłka wogóle nie trafia nawet w obręcz, trzecia akcja strata piłki  ostanie 3 minuty grali jakby im się nie chciało, jak flaki z olejem rozumiem, wynik już i tak był przesądzony, ale ludzie to jest sport-konfrontacja-walka jakieś zaangażowanie, a nie jakaś 8 liga, gdzie możesz iść w przerwie na zupe kiedyś sport to był sport, jakaś rywalizacja masakra musiałem gdzieś się wypisać o tych pipeprzonych pseudo koszykarzach za dyche jedyne wyjście to kontra , kontra i jeszcze raz kontra  2 lata temu brakowało Mi u turasów kosza do overa i przez ostatnie 3 minuty nie rzucili ani jednego punktu ........nauczyło to Mnie do końca życia : kontra . na 2 min do mety Hapoel J prowadził 67-60 wiadomo jak się skonczylo  70 -71  w pisdu z tym koszem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Podbili kurs na over  W pierwszej kwarcie podbijali na under 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
 w trzech meczach 1/4 Italy rostrzygniecie zapadnie dopiero w 7 meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Grajcie Stadium Jakarta póki chodzi pow. 2.0 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|