Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 34 1 2 20 21 22 23 24 33 34
fechu #5873682 22/05/2013 17:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Platini
lupus, nie masz wyjścia - przenoś się do Szczecina cool

A kto go tutaj chce... wink
To inna para laczków nurek

Jeszcze co do wywalania Endo podczas gdy ktoś dzwoni/pisze - sporo razy ktoś mi pisał/pisze esy podczas treningu i nic się nie dzieje. Kilka razy gdy ktoś dzwonił wywalało mi muzykę, nic więcej.
Wczoraj odpaliłem pierwszy raz Stravę - bez rewelki. Różnica 70metrów między jednym a drugim.

Bonus: Unibet
Conrad #5873951 22/05/2013 20:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chłopie.
GPS masz w telefonie.

Biegasz po otwartej przestrzeni, wiec nie powinienes miec wielkich przklaman jesli chodzi o odległość:)

lupus #5874647 23/05/2013 03:00
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Coś tam podobno zaktualizowali w endomondo, lupus informuj...

Conrad #5874816 23/05/2013 15:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hehe:)

Nie ściągam ich łatek już od dawna.
Powód prosty, za każdym razem dodaja głownie pierdoły, zabieraja fajne rzeczy, naprawione bugi (wg nich) powodują kolejne (w wersji PRO wyłaczający się auto kołcz lub nie odzywający się wcale).
I to nie tylko u mnie, wystarczy poczytać opinie innych userow.

Zamiast rozwiazac problem naliczania odleglosci w przypadku slabnacego GPSa o ktorym pisalem powyzej to dodaja np krokomierz.

Conrad #5874954 23/05/2013 16:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Tak lupus, biegam na otwartej przestrzeni i widzę, że nie ma dużych różnic.
Nie ma to dla nie problemu, napisałem ot tak tylko wink

Co do aktualizacji - też nie pobieram od pewnego czasu, mam ich gdzieś chwilowo. Niech dają za grosze wersje pro tongue

Platini #5875008 23/05/2013 17:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja dzis wylaczylem te bzdety w usawieniach. Jakw lacyzlem 1 raz po tej aktualizacjie ndo to sie wystraczylem tongue Jakbym dostał 50smsów na raz wink Informowalo mnie o wszystkich aktywnosciach, polubiehach. komentarzach znajomych w moich treningach itp. Tragedia tongue Dzisiaj ejszcze rozkminie o co chodzi z tymi fotkami tongue

Conrad #5875517 23/05/2013 23:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
A ja zaraz ruszam na zawody, ciekawe czy uda sie jeszcze cos wiecej wykrzesac z tegorocznej bazy... wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
nawet zawodowcy nie startują w sezonei z taką czestotliwoscią jak Ty wink Widze, że ze wzgledu na nienajlepszą regeneracje zdecydowales ptaktycznie w ogole nie trenowac i sam jestem ciekawy jak na tym wyjdziesz smile Oby ta taktyka przyniosla efekty ale dla mnie to sie troche mija z celem takie czeste zawody tongue

Conrad #5875729 24/05/2013 02:15
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wytłumaczcie mi dlaczego mój dzisiejszy trening nie jest zaliczony, ani do ogólnego podsumowania wszystkich treningów, ani moje wyniki z treningu nie są policzone (brak wymaganych odcinków)? Najlepsze jest to, że pobiłem prawie wszystkie swoje rekordy tongue

Conrad #5875743 24/05/2013 02:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Panowie z rowerów, kto tam występuje, bo nie kojarzę nickami?

Conrad #5875745 24/05/2013 02:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
tzn. podać nicki bo nazwisk nie kojarzę smile

jerome #5875767 24/05/2013 02:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
podstawek: nie mam pojecia szczerze mowiac tongue wygalda, że wszystko bylo ok z treningiem. Psrobuj zobaczyc czy ma w opcach zaznaczone " wlacz do statystyk. Mozesz jeszcze zresetowac telefon i polaczyc sie z endo drugi raz.... moze to cos da....
Ps, Widac ze masz potencjal wink Szybkosc juz masz musisz pocwiczyc wytrzymalosc i moze byc ciekawie smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
o juz widze wskoczylo wszystko wink Co zrobiles?

Conrad #5875804 24/05/2013 03:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ponowny upload.

Conrad #5875806 24/05/2013 03:11
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
@jerome
Jarek S. miło mi!
Niech się zrobią dłuższe wieczory i przycisnę mocniej rower smile

Co do waszych probleów z Endo to wspolczuje troche, ale jakie macie systemy? Wiekszosc Anddoid pewnie?

U mnei na Windows Phone zadnych problemow, dzis dzownil nagle szwagier, odebralem gadka rozlaczylem, dzialalo sobie w tle. Nie gubi zasiegu, nawet jak jezdzilem rowerem bo jakis mega wiochach.

Conrad #5875845 24/05/2013 03:41
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ja właśnie mam Windows Phone i mi zrywa połączenie. Chociaż, paradoksalnie, podczas wczorajszego biegu i i dzisiejszego spaceru, przy pochmurnej pogodzie wszystko działało bez zarzutu.

Dochodzę do wniosku, że nie ma reguły.

Conrad #5875848 24/05/2013 03:45
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
A moze jeszcze od sieci zalezy.
Ja mam play i ustawione, na wybierane auotmatycznej sieci plus wykupiony pakiet internetu. Co mnie cieszy Endo zżera bardzo mało neta.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by Vendetta
podstawek: nie mam pojecia szczerze mowiac tongue wygalda, że wszystko bylo ok z treningiem. Psrobuj zobaczyc czy ma w opcach zaznaczone " wlacz do statystyk. Mozesz jeszcze zresetowac telefon i polaczyc sie z endo drugi raz.... moze to cos da....
Ps, Widac ze masz potencjal wink Szybkosc juz masz musisz pocwiczyc wytrzymalosc i moze byc ciekawie smile
w szkole też tak mówili, a wiadomo, co to oznacza wink

jeszcze dużo przede mną, ale fajnie, że jest zauważalny progres
już zrobiłem więcej km niż w całym ubiegłym roku, a 8-10km biegu już mnie nie przeraża smile

Conrad #5875852 24/05/2013 03:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
U mnie na androidzie też w porządku, potrafię nawet napisać smsa czy pogadać przez telefon w czasie biegu/jazdy smile

@to dobrze Self-Confident, na razie mamy mniej km niż biegacze, trzeba będzie to poprawić, bo lekki wstyd wink

Conrad #5875866 24/05/2013 04:03
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
ja to zaczynam dopiero z tym bieganiem, ostatnie miesiace zero wysilku, zapaslem sie na maxa. Na te 5km co teraz robie to 1/3 marszu plus dokladam z 60 pompek ;d
Nastawiam sie na ten rower, ale wieczory krotkie a ja od 20 moge jezdzic w tygodniu.

Strona 22 z 34 1 2 20 21 22 23 24 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,947 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1