|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
lupus, nie masz wyjścia - przenoś się do Szczecina  A kto go tutaj chce...  To inna para laczków  Jeszcze co do wywalania Endo podczas gdy ktoś dzwoni/pisze - sporo razy ktoś mi pisał/pisze esy podczas treningu i nic się nie dzieje. Kilka razy gdy ktoś dzwonił wywalało mi muzykę, nic więcej. Wczoraj odpaliłem pierwszy raz Stravę - bez rewelki. Różnica 70metrów między jednym a drugim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Chłopie. GPS masz w telefonie.
Biegasz po otwartej przestrzeni, wiec nie powinienes miec wielkich przklaman jesli chodzi o odległość:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Coś tam podobno zaktualizowali w endomondo, lupus informuj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe:)
Nie ściągam ich łatek już od dawna. Powód prosty, za każdym razem dodaja głownie pierdoły, zabieraja fajne rzeczy, naprawione bugi (wg nich) powodują kolejne (w wersji PRO wyłaczający się auto kołcz lub nie odzywający się wcale). I to nie tylko u mnie, wystarczy poczytać opinie innych userow.
Zamiast rozwiazac problem naliczania odleglosci w przypadku slabnacego GPSa o ktorym pisalem powyzej to dodaja np krokomierz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Tak lupus, biegam na otwartej przestrzeni i widzę, że nie ma dużych różnic. Nie ma to dla nie problemu, napisałem ot tak tylko Co do aktualizacji - też nie pobieram od pewnego czasu, mam ich gdzieś chwilowo. Niech dają za grosze wersje pro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja dzis wylaczylem te bzdety w usawieniach. Jakw lacyzlem 1 raz po tej aktualizacjie ndo to sie wystraczylem  Jakbym dostał 50smsów na raz  Informowalo mnie o wszystkich aktywnosciach, polubiehach. komentarzach znajomych w moich treningach itp. Tragedia  Dzisiaj ejszcze rozkminie o co chodzi z tymi fotkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
A ja zaraz ruszam na zawody, ciekawe czy uda sie jeszcze cos wiecej wykrzesac z tegorocznej bazy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nawet zawodowcy nie startują w sezonei z taką czestotliwoscią jak Ty  Widze, że ze wzgledu na nienajlepszą regeneracje zdecydowales ptaktycznie w ogole nie trenowac i sam jestem ciekawy jak na tym wyjdziesz  Oby ta taktyka przyniosla efekty ale dla mnie to sie troche mija z celem takie czeste zawody 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
wytłumaczcie mi dlaczego mój dzisiejszy trening nie jest zaliczony, ani do ogólnego podsumowania wszystkich treningów, ani moje wyniki z treningu nie są policzone (brak wymaganych odcinków)? Najlepsze jest to, że pobiłem prawie wszystkie swoje rekordy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Panowie z rowerów, kto tam występuje, bo nie kojarzę nickami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
tzn. podać nicki bo nazwisk nie kojarzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
podstawek: nie mam pojecia szczerze mowiac  wygalda, że wszystko bylo ok z treningiem. Psrobuj zobaczyc czy ma w opcach zaznaczone " wlacz do statystyk. Mozesz jeszcze zresetowac telefon i polaczyc sie z endo drugi raz.... moze to cos da.... Ps, Widac ze masz potencjal  Szybkosc juz masz musisz pocwiczyc wytrzymalosc i moze byc ciekawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
o juz widze wskoczylo wszystko  Co zrobiles?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
@jerome Jarek S. miło mi! Niech się zrobią dłuższe wieczory i przycisnę mocniej rower  Co do waszych probleów z Endo to wspolczuje troche, ale jakie macie systemy? Wiekszosc Anddoid pewnie? U mnei na Windows Phone zadnych problemow, dzis dzownil nagle szwagier, odebralem gadka rozlaczylem, dzialalo sobie w tle. Nie gubi zasiegu, nawet jak jezdzilem rowerem bo jakis mega wiochach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja właśnie mam Windows Phone i mi zrywa połączenie. Chociaż, paradoksalnie, podczas wczorajszego biegu i i dzisiejszego spaceru, przy pochmurnej pogodzie wszystko działało bez zarzutu.
Dochodzę do wniosku, że nie ma reguły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
A moze jeszcze od sieci zalezy. Ja mam play i ustawione, na wybierane auotmatycznej sieci plus wykupiony pakiet internetu. Co mnie cieszy Endo zżera bardzo mało neta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
podstawek: nie mam pojecia szczerze mowiac  wygalda, że wszystko bylo ok z treningiem. Psrobuj zobaczyc czy ma w opcach zaznaczone " wlacz do statystyk. Mozesz jeszcze zresetowac telefon i polaczyc sie z endo drugi raz.... moze to cos da.... Ps, Widac ze masz potencjal  Szybkosc juz masz musisz pocwiczyc wytrzymalosc i moze byc ciekawie  w szkole też tak mówili, a wiadomo, co to oznacza  jeszcze dużo przede mną, ale fajnie, że jest zauważalny progres już zrobiłem więcej km niż w całym ubiegłym roku, a 8-10km biegu już mnie nie przeraża 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
U mnie na androidzie też w porządku, potrafię nawet napisać smsa czy pogadać przez telefon w czasie biegu/jazdy  @to dobrze Self-Confident, na razie mamy mniej km niż biegacze, trzeba będzie to poprawić, bo lekki wstyd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
ja to zaczynam dopiero z tym bieganiem, ostatnie miesiace zero wysilku, zapaslem sie na maxa. Na te 5km co teraz robie to 1/3 marszu plus dokladam z 60 pompek ;d Nastawiam sie na ten rower, ale wieczory krotkie a ja od 20 moge jezdzic w tygodniu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|