|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jak Fener w kosza to musza wygrac, bo...odpadna z PO na dzien dobry  Ale odpadna  A Flota - rzucic moneta lepiej  Fener noga z trabzonsporem puchar turcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jak Fener w kosza to musza wygrac, bo...odpadna z PO na dzien dobry  Ale odpadna  A Flota - rzucic moneta lepiej  Fener noga z trabzonsporem puchar turcji Dyscyplina inna, ale nie zmienia to faktu, ze odpadna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jak Fener w kosza to musza wygrac, bo...odpadna z PO na dzien dobry  Ale odpadna  A Flota - rzucic moneta lepiej  Fener noga z trabzonsporem puchar turcji Dyscyplina inna, ale nie zmienia to faktu, ze odpadna  w kosza przeciez wczoraj odpadli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
szkoda Linette, wyrównany pojedynek, ale brak doświadczenia widoczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Govo utrzym to do k... nedzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
szkoda Linette, wyrównany pojedynek, ale brak doświadczenia widoczny no dokladnie, moze jeszcze sie ogarnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jak Fener w kosza to musza wygrac, bo...odpadna z PO na dzien dobry  Ale odpadna  A Flota - rzucic moneta lepiej  Fener noga z trabzonsporem puchar turcji Dyscyplina inna, ale nie zmienia to faktu, ze odpadna  w kosza przeciez wczoraj odpadli Kuzwa nie sledze TBL tak jak ACB to mam prawo nie wiedziec  Odpadli i dobrze, z takim skladem tak sie skompromitowac w Europie i w kraju...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
co Brands gra to to jest skandal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
co Brands gra to to jest skandal Chy7ba nie chce grac z kohlim w następnej rundzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Brands bierze drugiego, a potem robi 'crusing' po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Jie przynajmniej ty lam, bo na Govo to juz nie mam sil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
szkoda Linette, wyrównany pojedynek, ale brak doświadczenia widoczny no dokladnie, moze jeszcze sie ogarnie wątpliwa sprawa. Cornet wykorzystuje te jej wszystkie slajsy obronne, do tego podanie mizerne, choć gra z głębi kortu dobrze ułożona, ale często nie kończy i wtedy Francuzka na kontrze z nią jedzie jak chce choć może da radę dawaj Magda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ale mi brakuje tego tenisa na Eurosporcie... duuuuzo lepiej sie oglada nie slyszac Tomaszewskich czy Fibaka, dobrze, ze 3 szlemy zostaly na ES, chociaz pewnie i to sie nie dlugo skonczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
Kudla połamał i oddał...  walcz. Nie zawiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ale mi brakuje tego tenisa na Eurosporcie... duuuuzo lepiej sie oglada nie slyszac Tomaszewskich czy Fibaka, dobrze, ze 3 szlemy zostaly na ES, chociaz pewnie i to sie nie dlugo skonczy ES rezygnuje z tenisa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
ale sknociła teraz, miała by 30:0 przy serwisie Francuzki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jie przynajmniej ty lam, bo na Govo to juz nie mam sil  mysle czy nastapi w tym meczu punkt zwrotny jak to w WTA bywa, Jie juz ma 6 wygranych gemow z rzedu, a Caro grac potrafi i moze zaraz byc tyle samo w druga strone
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
k.. Govo po 5, teraz sie polamie i po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ale mi brakuje tego tenisa na Eurosporcie... duuuuzo lepiej sie oglada nie slyszac Tomaszewskich czy Fibaka, dobrze, ze 3 szlemy zostaly na ES, chociaz pewnie i to sie nie dlugo skonczy ES rezygnuje z tenisa? cykl WTA stracili, zostalo im kilka turniejow ATP + 3 szlemy, nie wiem do kiedy maja umowe, ale jak sie skonczy to pewnie na kolejne lata ktos juz da wiecej $ niz oni, tak samo z olimpiadami, tvp juz tylko je bedzie pokazywac, jak tak dalej pojdzie to na stacji z najlepszym komentarzem bedzie mozna tylko ogladac niszowe dyscypliny i pilkne nozna dzieci
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|