Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Sa kursy na BW a wg nich jedzie Iversen ... Oj ciezkie zadanie przed Rzeszowem dzisiaj ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
J.Hampel-T.Gollob 2 @2.30 3/10 Betgun

Noie sugerujmy sie wczorjszym gp. Tomek zawsze we Wroclawiu fruwal. Dzis bedzie podobnie. Nie zdziwie sie jak w 6 biegach zrobi cos kolo 12-14. Jarek ma jakby maly spadek formy. Po kursie 2.30 Tomka Golloba w polskiej lidze uwazam ze naprawde warto.

średnia biegowa : H.Andersen -2,21+ Under 2.21 @1.84 6/10 Betgun

Hans w znakomitej formie - zgadza sie ale w tym sezonie ani razu nie zrobil jeszcze 12pkt - dlaczego mialoby byc tak tym razem ? Mysle ze Koldi , Ricki i Tomek spokojnie odbora mu 4 pkt. Do tego moze jeszcze jakis bonus na Gapie wpasnie i easy siadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Mi rzucilo sie w oczy Over 11,5 7/10 pepe w meczu rybnikiem w 1 rundzie zdobyl 15 a dzis jedzie u siebie i zabardzo nei widze ludzi ktrzoy mieli by go pokonac w bydgoszczy. Wiadomo pepe wczoraj fatalnei aale to standard wiec nie ma sie czym sugerowac mysle ze w 5 biegach 12 pkt pep to bedzie IZI

Polonia - rybnik +26,5 5/10 1 Polnia u siebie bardzo mocna a z kim jak nie zrybnikiem wygrywac wysoko tymbardziej ze rybniczanie jak wiemy na wyzjadach jezdza fatalnei mysle ze to handi jak najbardziej do wziecia.


Leszno - Czewa 1 1,65 5/10 Leszno u siebie jedna porazka jak do tyej pory wloknairz natmoast na wyjazdach bez wygranej i dzis nic nei wskazuje na to zeby mialo kont wygranych sie powiekszyc, Uwazam ze Czewa przedewszystkim bedize chcaila obronic BONUS. Jdynym minusem tego typu jest to ze hancock i ulamek jezdzili calkeim niedawno w lesznie....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Jdynym minusem tego typu jest to ze hancock i ulamek jezdzili calkeim niedawno w lesznie....
mozesz rozwinac ta mysl i powiedziec mi kiedy ulamek i hancock jezdzili w lesznie
a pozatym czestochowa po slabym poczatku zaczela jezdzic w niezlej formie sa sulivan ulamek hancock richardson tez chyba kryzys ma za soba a w lesznie obnizke formy ma balinski a loram jezdzi w kratke
i wg. mnie czestochowa moze powalczyc o 1 wygrana na wyjezdzie

Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
dzisiaj w meczu przeciw Rybnikowi kazdy z Bydgoskich seniorow odda 1 start na rzecz juniora. Jesli okaze sie to prawdą to hitem są :

Piotr Protasiewicz o/u 12 Under 12 @2.00 10/10 Expekt

Andreas Jonsson(-4.5) - Martin Smolinski(+4.5) 2 @2.15 7/10 Baw

Piotr Protasiewicz(-3.5) - Rafal Szombierski(+3.5) 2 @2.15 8/10 Baw

Andreas Jonsson(-4.5) - Rafal Szombierski(+4.5) 2 @1.85 7/10 Expekt

Piotr Protasiewicz(-3.5) - Martin Smolinski(+3.5) 2 @2.25 8/10 Expekt

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
dzisiaj w meczu przeciw Rybnikowi kazdy z Bydgoskich seniorow odda 1 start na rzecz juniora. Jesli okaze sie to prawdą to hitem są :

Piotr Protasiewicz o/u 12 Under 12 @2.00 10/10 Expekt

Andreas Jonsson(-4.5) - Martin Smolinski(+4.5) 2 @2.15 7/10 Baw

Piotr Protasiewicz(-3.5) - Rafal Szombierski(+3.5) 2 @2.15 8/10 Baw

Andreas Jonsson(-4.5) - Rafal Szombierski(+4.5) 2 @1.85 7/10 Expekt

Piotr Protasiewicz(-3.5) - Martin Smolinski(+3.5) 2 @2.25 8/10 Expekt

a skad niby te info, jak dobrze wiem, a jestem z Bydgoszczy to nasi seniorzy nigdy nie oddawali biegow mlodziezy

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
dzisiaj w meczu przeciw Rybnikowi kazdy z Bydgoskich seniorow odda 1 start na rzecz juniora. Jesli okaze sie to prawdą to hitem są :
jak to sobie wyobrazasz pepe oddaje bieg juniorowi za friko czy ma placone za 3 pkt a junior zdobedzie jakis pkt i tez ma placone za pkt bo niewierze ze seniorzy bydgoszczy beda oddawac jeden bieg za darmo bo dla nich jest to latwa kasa i jakos niechce mi sie wierzysz w to ale moze masz racje choc to malo prawdopodobne

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Transmituje jakas stacja radiowa z Rzeszowa mecz z Apatorem?

Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Co do oddawania biegow pzez seniorow to nei ma na to szans pepe napewno pojedzie dzis 5 biegow i grubo sie zdziwie jak over 11,5 nei stanei sie faktem:) nic tylko grac i to ejst jedyne zdarzenie zuzlowe na dzis ktore zagram stawka 10/10

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
15w 9p +8,96j
rzeszów + wrocław 1 + 1
1,62 expekt 5j
We Wrocławiu handicap jak najbardziej do przeskoczenia, ale gram ekstremalnie bezpiecznie, W Rzeszowie gospodarze silniejsi niż w pojedynku z Lesznem, choć łatwo nie będzie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
średnia biegowa : R.Dobrucki -1,61+ Under 1.61 @1.84 6/10 Betgun

Jesli Dobry pojedzie dzis 5 razy to musialby zrobic 9 by ten bet nie wszedl. Jakos mi sie nie widzi by startujac w parze z Adamsem byl w stanie tyle zrobic. Herbie i Seba ladnie go dzis przeszkolą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

średnia biegowa : D.Balinski -1,81+ Under [email][email protected][/email] 3/10 Betgun

Moco dzis wierze w czestochowskie lwy zatem ogrywam leszynian. Balina ostatnio w mizernej formie. Rywale dzis wymagajacy i nie spodziewalbym sie jakiegos dobreg owystepu dzis Damiana.

bieg juniorów (dokładny wynik) : Inny niż(4:2,3:3) @2.20 4/10 Betgun 25.06 (Chodzi o mecz Leszno - Czestochowa)

Hafe i Szczepaniak sadze ze sa w stanie pojechac leszczy z Leszna w tym biegu nawet 5:1. Boje sie troche o Szczepaniaka ale naprawde wierze ze leszczynianie sa po prostu slabi w tym biegu

Leszno - Czestochowa (0-4) 2 @1.90 6/10 Sportingbet

Czewa ostatnio wyraznie na fali. Ryan , Herbie i przede wszystkim Seba znajduja sie w wybornej formie. Jesli dorzucą coś Drabik i Lee to sa w stanie wygrać. Wierze tez w Hafe ktory jesli zdobedzie w granicach 6pkt przesadzi o wygranej gosci

Polonia Bydgoszcz-RKM Rybnik (0-28) 2 @1.90 4/10 Betgun

O bydgoszczanach napisalem kilka zdan wczesniej. Bonus maja zapewniony zatem motywacji za wielkiej to dzis nie maja. Doswiadczenie mowi ze przy tak wielkim handi i gdy sprawa bonusu jest przesadzona warto grać plusa.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Chauncey
bez jaj nie pisz o Bydgosczy jakby dzis jechali na pol giwzdka. Jestem z Bydgoszczy i wiem jak w takich meczach jada liderzy. Nikt nikomu nie odpusci, kazdy ma cod do udowodnienia i jestem przekonany, ze dzis pojada dobrze i ze Rybnik moze byc rozbity
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Ales Dryml Over 6,5 @1.75 b&w 5/10

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Marma ze Sledziem, Torun bez Iversena;

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Marma ze Sledziem, Torun bez Iversena;

a kto za Iversena?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
live do meczu rzeszowa:

http://www.radiovia.com.pl/

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Miedziak i Karol beda wchodzic za Wisniewskiego i Stachowiaka

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
sklady na dzis potwierdzone:

adriana:
dryml a
slabon
jagus
wisniewski t.
pedersen
stachowniak
miedziak
zabik

marma:
pedersen
sledz
chrzanowski
t.rempala
holta
stachyra
miesiac
les

Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
mam pytanko w batw licza sie wszystkie starty czy tylko 5 pierwszych i drugie ile razy musi pojechac zawodnik zeby bylo zaliczone z gory dziekuje

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
wszystkie; trzy;

Strona 10 z 18 1 2 8 9 10 11 12 17 18

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1