Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 18 1 2 10 11 12 13 14 17 18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
pomyslalem ok, zdarza sie nawet gollobowi ze za niego jest rezerwa taktyczna. ale teraz to juz przegiecie. rezerwa taktyczna za rickardssona i znowu rempala. po co oni tam pojechali ??
na moje oko protestuja przeciwko przygotowaniu takiego toru jak przygotowal " polewaczkowy" cieslak
ale zle to swiadczy o nich majac w "dupie" widzow i klub

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 158
W
member
member
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 158
wg sportowych faktów Rickardsson ma zawroty głowy

Dołączył: Apr 2005
Posty: 158
W
member
member
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 158
A Gollob pojechal do szpitala na prześwietlenie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
wg sportowych faktów Rickardsson ma zawroty głowy
musial jakis powod wymyslic
zawroty glowy moze miec gollob bo zrobil salto przez kierownice w swoim 1 biegu

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
zgadzam sie ale po co Rickardsson jechal jak sie zle czul? Bez sensu. Troche to smieszne ale kolejny raz Tarnow jedzie w trojke. Tyle ze tym razem nie ma w niej ani Golloba, ani Rickardssona. Az strach pomyslec co by bylo, gdyby za Kolodzieja ciagle bylo z/z. Golloba odwiozlo pogotowie do szpitala na przeswietlenie. Ale polecial na ta bande jak junior ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Ludzie co wy piszecie , nie macie pojecia o tym co zadecydowalo o
takiej a nie innej postawie Unii dzisiaj we Wroclawiu zlozylo sie
na to kilka czynnikow jeden decydujacy ale nie ma sensu o tym
pisac , ten kto ma widziec ten wie.

I zapewniem cie Jarko ze to nie ma nic wspolnego z torem

Dołączył: Apr 2005
Posty: 158
W
member
member
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 158
jak nie wiadomo o co chodz to chodzi o ... ale Gollob i Ricki tez kiepsko jezdza poza Tarnowem

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Ludzie co wy piszecie , nie macie pojecia o tym co zadecydowalo o
takiej a nie innej postawie Unii dzisiaj we Wroclawiu zlozylo sie
na to kilka czynnikow jeden decydujacy ale nie ma sensu o tym
pisac , ten kto ma widziec ten wie.

I zapewniem cie Jarko ze to nie ma nic wspolnego z torem
mozesz jasniej napisac dlaczego taka a nie inna postawa tarnowian
mozna wysuwac jakies sugestie
sam mam kilka spostrzezen jedno jest b.prawdopodobne ze mozna grac w kazdych zawodach no moze poza szwecja przeciwko rickiemu dla ktorego sezon zuzlowy moze sie juz skonczyc on juz jest myslami w porsche i wyscigach samochodowych

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
ja zakladam ze ciagnie sie sprawa "narkomana" a dokladniej jego braku. Jesli chodzi bynajmniej o Golloba. Ogladam ten mecz na zywo na Polsacie Sport i sorry ale tego upadku Golloba mozna bylo uniknac. Zdecydowanie.Nie chce sie tu doszukiwac jakis przekretow czy bojkotow meczu, ale ... Drugi mecz z rzedu gdy nie ma narkomana, i drugi raz z rzedu Tomasz zawodzi. Ok upadek upadkiem, ale przed nim nie prezentowal nic. Bjerre i Hampel objechali go jak juniora. Tak nie jezdzi Gollob.

A tak po za tym Nicki. Jak masz cos do powiedzenia to powiedz, a jak nie to zamilcz. Kolejny raz Twoje pojawienie sie na forum nie ma nic wspolnego z zuzlem. Nie wiem co chcesz pokazac, komu zaimponowac takim zachowaniem, ale prosze Cie: oszczedz nas !

Dołączył: Apr 2005
Posty: 158
W
member
member
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 158
poza tym to tylko plotki,ale sa problemy z płaceniem na czas w Tarnowie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
W sumie w GP też 'narkoman' nie jezdzi, wiec pewnie Tomasz pojechal na złosc BSI wczoraj. Ja tam nie wiem, nie siedze w tym Tarnowie, kasa może miec wplyw, ale niezbyt wierze w opcje z Jackiem, a już teoria o celowym upadku Tomasza to chyba żart.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Robi sie ciekawie celowy upadek Hahahahaha

Panowie to jest lepsze niz maraton usmiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tak jak powiedzialem kto ma wiedziec ten wie koniec tematu.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Robi sie ciekawie celowy upadek Hahahahaha

Panowie to jest lepsze niz maraton usmiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tak jak powiedzialem kto ma wiedziec ten wie koniec tematu.

Ty sie lepiej zajmij swoim meczem z Krompa bo cos Ci nie wychodzi. A przeciez to Ty miales pokazac swiatu jak to sie na wszystkim znasz ... Zakladam ze to nie przez brak Twoich umiejetnosci tylko przez fuks przeciwnika.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Szachus nie rozsmieszaj mnie nawet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przegrywasz nie wychodzi ci stad frustracja to co
wyczytasz na necie i objerzysz raz na miesiac w TV
niestety za malo na dluzsza mete.

Mimo wszystko milego wieczoru

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
przegrywam? a po czym wnosisz? rozumiem ze w przeciwienstwie do Ciebie nie siedze w boksie, nie pije piwa z czolowka poslkich zuzlowcow, nie jem kolacji z prezesami ... tak masz racje ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Ludzie,mieszkajac np w Toruniu,Gdansku czy jeszcze tam gdzies mozna sobie snuc plotki co sie tutaj dzieje,a jesli ktos ma wiesci z wiarygodnego zrodła ,ten wie co sie dzieje.Naprawde tu nie miejsce aby to wszystko opisywac.
Dla wiekszosci Tarnow po prostu jest "cienki"a ja nikomu nie zycze takiej sytuacji.
Nie ma zadnych zaleglosci platniczych jak ktos tam powiedział.
A co do meczu to bardziej przypominal motocross niz zuzel i to nawet gospodarze czasem nie wiedzieli jak jechac.Chcial Cieslak udupic Unie kosztem wszystkiego to mu sie udalo.Wstyd tylko za M.Rempale...
pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
kurna ale tajemnice robicie z tym dlaczego tarnow niejezdzi a powod jest pewnie prosty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
gollob odbija sie czkawka tarnowowi
skonczyla sie wielka kasa z rafinerii
ricki ma dosc zuzla
( niepotrzebne wykreslic ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
co tu dużo mówić czy pisać Tarnow jest w kryzysie ale czy wielkim? Koldi po kontuzji, Tomek bez silników, Remapała bez formy, Rickardsson rajdy ta druzyna juz swoje wygrala i sie wypaliła normalna sprawa, no obrone tytuły przy obecnej dyspozycji równiez nie ma najmniejszych szans, nie wiem tylko co sie dzieje z Hlibem albo chłopak zjada za dużo bo normalnie puchnie albo zrobił 3 kroki w tył.
Pozdr

'ps. wytłumaczy mi ktos jak jest w betandwin? ile biegów zaliczanych jest dla zawodników (chodzi o koncowa sume punktów)

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
co tu dużo mówić czy pisać Tarnow jest w kryzysie ale czy wielkim? Koldi po kontuzji, Tomek bez silników, Remapała bez formy, Rickardsson rajdy ta druzyna juz swoje wygrala i sie wypaliła normalna sprawa, no obrone tytuły przy obecnej dyspozycji równiez nie ma najmniejszych szans, nie wiem tylko co sie dzieje z Hlibem albo chłopak zjada za dużo bo normalnie puchnie albo zrobił 3 kroki w tył.
Pozdr

'ps. wytłumaczy mi ktos jak jest w betandwin? ile biegów zaliczanych jest dla zawodników (chodzi o koncowa sume punktów)


BW liczy wszystkie starty, ale zawodnik musi miec trzy by zaklad byl wazny. jesli jechal 2 razy zwrot za ten zaklad, jesli jechal 3 wazny, jesli jechal 5 liczy sie 5, jechal 7 liczy sie 7

Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 168
Marma Rzeszów - KS Toruń (0-12) 2 @1.90 8/10 +7.20
N.Pedersen-B.Pedersen 0-3 2 @1.95 3/10 -3
T.Chrzanowski-B.Pedersen 2 @1.95 5/10 -5
N.Pedersen -2,41+ Under 2.41 @1.75 3/10 -3
T.Chrzanowski -1,61+ Under 1.61 @1.94 2/10 +1.88
A.Miedzinski -1,51+ Over 1.51 @1.84 3/10 -3
J.Hampel-T.Gollob 2 @2.30 3/10 -3
H.Andersen -2,21+ Under 2.21 @1.84 6/10 -6
Piotr Protasiewicz o/u 12 Under 12 @2.00 10/10 -10
Andreas Jonsson(-4.5)-Martin Smolinski(+4.5) 2 @2.15 7/10 Baw -7
Piotr Protasiewicz(-3.5) - Rafal Szombierski(+3.5) 2 @2.15 8/10 Baw -8
Andreas Jonsson(-4.5) - Rafal Szombierski(+4.5) 2 @1.85 7/10 Expekt -7
Piotr Protasiewicz(-3.5) - Martin Smolinski(+3.5) 2 @2.25 8/10 -8
R.Dobrucki -1,61+ Under 1.61 @1.84 6/10 +5.04
D.Balinski -1,81+ Under [email][email protected][/email] 3/10 +2.52
bieg juniorów (dokładny wynik) : Inny niż(4:2,3:3) @2.20 4/10 Betgun 25.06 (Chodzi o mecz Leszno - Czestochowa) +4.80
Leszno - Czestochowa (0-4) 2 @1.90 6/10 +5.40
Polonia Bydgoszcz-RKM Rybnik (0-28) 2 @1.90 4/10 -4

Typy : 53
Poprawne : 22
Przegrane : 30
Zwrot : 1
Zainwestowane units : 317
Bilans : -67.05
Yield : -21.15%

Strona 12 z 18 1 2 10 11 12 13 14 17 18

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec), 2,614 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,313
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1