|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
no emocje sa  niekiedy sie odwraca w momencie leg  dwa polfinaly z kompletnie innym poziomem. latwwo wytypowac kto jutro wygra  teraz wala, wlazimy po 1.5 w Miszaeeela
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
no emocje sa  niekiedy sie odwraca w momencie leg  dwa polfinaly z kompletnie innym poziomem. latwwo wytypowac kto jutro wygra  teraz wala, wlazimy po 1.5 w Miszaeeela zagapilem sie, zapomnialem ze final dzisiaj ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
Frilling/Mueller @ 2.62 200,00 PLN Singiel
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
no emocje sa  niekiedy sie odwraca w momencie leg  dwa polfinaly z kompletnie innym poziomem. latwwo wytypowac kto jutro wygra  teraz wala, wlazimy po 1.5 w Miszaeeela zagapilem sie, zapomnialem ze final dzisiaj ehhh ja mam 200 x 1.44 zobaczymy poki co z przodu ale wyrownane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Vinici wypina sie na mecz a Hampton psuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
i koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
to wkońcu ta farsa sie skończyła ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Panowie....Panowie..... pobiera ktos Hradecka...??? Kurs kusi...kusi.....?? co myslicie...??? Opinie...??? za..?? przeciw...??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
wychodziłem było Rodionova *5-3 w trzecim i w dupę 6-8, noż kurwa co za pech  wczoraj Capdeville z *6-4 i *3-0, dzisiaj takie coś położyło ako 32 daję Rolandowi ostatnią szansę w 1 rundzie, do 3 razy sztuka, bo już się zaczynam wkurwiać ... najgorzej jest się nadać na pussy co odda wygrany mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Nando a nie mogles skontrowac? czy nie bylo live? szkoda takiego ako 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
wychodziłem było Rodionova *5-3 w trzecim i w dupę 6-8, noż kurwa co za pech  wczoraj Capdeville z *6-4 i *3-0, dzisiaj takie coś położyło ako 32 daję Rolandowi ostatnią szansę w 1 rundzie, do 3 razy sztuka, bo już się zaczynam wkurwiać ... najgorzej jest się nadać na pussy co odda wygrany mecz Cuda sie dzieja... i beda dzialy.... ze az czasem mi wychodza galy  ...tak na serio, mozna sie wpienic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Nando a nie mogles skontrowac? czy nie bylo live? szkoda takiego ako  był mecz na bet365, ale niestety musiałem wyjść a po za tym to nie był ostatni mecz :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
mam nadzieję, że się odkuję na 1 rundzie, bo drażni to, że było się tak blisko , z niektórych niestety zrezygnowałem, bo się obawiałem, a jak widać niepotrzebnie ... dzisiaj z męskiej drabinki zaskoczyły mnie tylko gładkie porażki Odesnika i Arguello, reszta była tak jak ją widziałem, niestety dorzuciłem dwie babki  może trzeba coś razem ogarnąć i rozkurwić buki !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
Frilling/Mueller @ 2.62 200,00 PLN Singiel Frilling/Mueller GSM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 458
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 458 |
Frilling/Mueller @ 2.62 200,00 PLN Singiel THX 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
mam nadzieję, że się odkuję na 1 rundzie, bo drażni to, że było się tak blisko , z niektórych niestety zrezygnowałem, bo się obawiałem, a jak widać niepotrzebnie ... dzisiaj z męskiej drabinki zaskoczyły mnie tylko gładkie porażki Odesnika i Arguello, reszta była tak jak ją widziałem, niestety dorzuciłem dwie babki  może trzeba coś razem ogarnąć i rozkurwić buki ! Skarpeta na clay'u tez mnie zaskoczyl... nie myslalem ze w dwoch setach go pokona tak spokojnie.... jaka taktyka na 1'a runde...?? Berdych bedzie mial ciekawy mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
Miguel Gallardo-Valles wygra 2-0 @ 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
Miguel Gallardo-Valles wygra 2-0 @ 2.00 z tego gościa jednak nic nie będzie, meksyk niby lepszy i u siebie ale nawet serwa w pierwszym secie nie może utrzymać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
Miguel Gallardo-Valles wygra 2-0 @ 2.00 z tego gościa jednak nic nie będzie, meksyk niby lepszy i u siebie ale nawet serwa w pierwszym secie nie może utrzymać jednak odłamał do zera, może łapał tylko kurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Co na jutro z finalow..??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|