|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
Oryginalnie wysłał kily: [qb]mam pytanie: czy koniecznie muszę zrobić przelew ze swojego konta?? czy mogę np. zrobic przelew od kolegi który ma konto w mbanku(nie można wtedy zmienić danych wysyłającego)?? przyjma mi taki przelew?? Zgóry dzieki za odpowiedź.[/qb] nie ma problemu mozesz tak zrobic tylko wyplata musi isc juz na twoje konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36 |
Jak jest minimalna stawka grając za złotówki w Unibecie?
W Expekt 0,50, a w Unibecie w przybliżeniu równowartość jednego Euro ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Jak jest minimalna stawka grając za złotówki w Unibecie? 1 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36 |
Oryginalnie wysłał [g]um[p]: [qb] Jak jest minimalna stawka grając za złotówki w Unibecie? 1 zł[/qb] A jak wygląda sprawa z kasynem. Jak gra się za Euro jest możliwość wybrania stawek pomiędzy 0,1 Euro a 50 E. Po zmianie waluty wygląda to u mnie tak samo, ale nie wiemczy gra w kasynie bedzie w Euro czy tym razem już w złotówkach,bo wyżej zakup żetonówjest w pln. Jeśli kasyno jest już w złotówkach to minimalna stawka jest około 0,5 złotego, czy kupuje się żetony i gra jest prowadzona w Euro i dostępna w stawkach 0,1 - 50 E?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Dlaczego Unibet nie dopisał mi mojej kasy za kupony?? Są już rozliczone (ostatni mecz to Polska - siatkówka), część kuponów zostało dopisane do konta, a część czeka w historii jako "w toku" ,ale wszystkie wyniki zaliczone jako wygrane. Czyżby jakieś limity? Obawiają się żebym tej kasy nie obrócił na ich niekorzyść? Hehe
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Oryginalnie wysłał maverick: [qb]Dlaczego Unibet nie dopisał mi mojej kasy za kupony?? Są już rozliczone (ostatni mecz to Polska - siatkówka), część kuponów zostało dopisane do konta, a część czeka w historii jako "w toku" ,ale wszystkie wyniki zaliczone jako wygrane. Czyżby jakieś limity? Obawiają się żebym tej kasy nie obrócił na ich niekorzyść? Hehe
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: unibet[/qb] Oni czasem maja takie cos, ja kiedys na zrealizowanie kuponow czekalem prawie 2 tygodnie mimo, ze wyniki byly wpisane. Jesli jednak za dlugo sie nic nie zmieni proponowalbym maila ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5 |
Zakładając konto w unibecie jaką powinienem wybrać walutę żebym mógł wpłacić depozyt za pomocą eKarty z mBanku Czy na konto w zlotówkach można tą karto ?
Proszę o szybką odpowiedz Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Zakładając konto w unibecie jaką powinienem wybrać walutę żebym mógł wpłacić depozyt za pomocą eKarty z mBanku Czy na konto w zlotówkach można tą karto ? tak, możesz w złotówkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5 |
Wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
a ja sobie zaszalałem, wysłałem do unibetu bardzo duży przelew aż 2 zł, a co ciekawe dotarły i są na koncie, a napisane że przelewy tylko od 200 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
OD KILKU GODZIN WYSYAŁAM MAILE Z POTWIERDZENIEM WPŁATY NA KONTO UNIBETU, A NA MOIM KONCIE GRACZA CIĄGLE PUSTO. JAK TO DZISIAJ WYGLADA U INNYCH???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Oryginalnie wysłał dawideczek_79: [qb]OD KILKU GODZIN WYSYAŁAM MAILE Z POTWIERDZENIEM WPŁATY NA KONTO UNIBETU, A NA MOIM KONCIE GRACZA CIĄGLE PUSTO. JAK TO DZISIAJ WYGLADA U INNYCH???[/qb] TRWAŁO TO LIKLA GODZIN ALE WKOŃCU SĄ PEINIĄZKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
uwaga gracze w unibecie! zeby wyplacic hajs robia kompilkacje ktorych nigdy nie robili !!
oto email od nich :
Witamy serdecznie!
W celu dokonania wypłaty, zgłoszonej w dniu xx/xx/04 uprzejmie prosimy o przesłanie kopii ksero ostatniego wyciągu bankowego z konta zgłoszonego do wypłaty w celu potwierdzenia, że konto należy do Pana.
Ze względu na bezpieczeństwo wypłacanych środków jesteśmy zmuszeni poprosić o te dane.
Pozdrawiamy,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał lukasz654: [qb]uwaga gracze w unibecie! zeby wyplacic hajs robia kompilkacje ktorych nigdy nie robili !!
oto email od nich :
Witamy serdecznie!
W celu dokonania wypłaty, zgłoszonej w dniu xx/xx/04 uprzejmie prosimy o przesłanie kopii ksero ostatniego wyciągu bankowego z konta zgłoszonego do wypłaty w celu potwierdzenia, że konto należy do Pana.
Ze względu na bezpieczeństwo wypłacanych środków jesteśmy zmuszeni poprosić o te dane.
Pozdrawiamy,[/qb] Widocznie masz kolego pare kont i korzystasz z 1 IP...lub ew. z jakiejs inet cafe..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68 |
Czy ktoś z Was wpłacał pieniądze do Unibet'u E-kartą z MBanku ?? Próbowałem dwukrotnie i za każdym razem odrzucał mi transakcję.
Dzięki za info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Wpłacałem w ten sposób kilka razy. Bez problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Co oznacza funkcja "Cash-in" na livebettingu w Unibecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
...juz wiem wlasnie sprawdzilem w help <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzieki piil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
mozesz spieniezyc postawiony w live bettingu zaklad. np. postawiles na over 2.5 gola 10zl, mija kilkanascie minut, nie pada bramka - decydujesz sie na cahs in, czyli zerwanie zakladu. oczywiscie ze strata, wyplacą ci np. 6,50zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
UWAGA !! pozornie 'bankowy' zaklad do wszystkich meczow ME:
czy liczba rzutow karnych w meczu bedzie parzysta czy nieparzysta?
kurs 1.9 na brak rzutu karnego (lub 2, 4 itd) to promocja, ale czulem ze musi tu byc jakis podstep. pierwsze dwa mecze zagralem tanio.
port- gre: byl rzut karny, zaklad przegrany hiszp- ros: nie bylo karnego.. ale zaklad rozliczony jako przegrany!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
napisalem do supportu z prosba o wyjasnienia, ale na razie milcza. to co sam zauwazylem: w wersji angielskiej tego zakladu jest 'Will the total number of corners be odd or even'. czyli ktos u nich dal dupy w tlumaczeniu! corners -> karny :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ciekawe co teraz zrobia, przeciez zawieralem zupelnie inny zaklad niz rozliczyli.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|