Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#58755 04/06/2004 00:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
Quote
Oryginalnie wysłał kily:
[qb]mam pytanie: czy koniecznie muszę zrobić przelew ze swojego konta?? czy mogę np. zrobic przelew od kolegi który ma konto w mbanku(nie można wtedy zmienić danych wysyłającego)?? przyjma mi taki przelew?? Zgóry dzieki za odpowiedź.[/qb]
nie ma problemu mozesz tak zrobic tylko wyplata musi isc juz na twoje konto

Bonus: Unibet
#58756 05/06/2004 00:28
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Jak jest minimalna stawka grając za złotówki w Unibecie?

W Expekt 0,50, a w Unibecie w przybliżeniu równowartość jednego Euro ?!

#58757 05/06/2004 00:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Jak jest minimalna stawka grając za złotówki w Unibecie?
1 zł

#58758 05/06/2004 02:11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał [g]um[p]:
[qb]
Quote
Jak jest minimalna stawka grając za złotówki w Unibecie?
1 zł[/qb]
A jak wygląda sprawa z kasynem.

Jak gra się za Euro jest możliwość wybrania stawek pomiędzy 0,1 Euro a 50 E.

Po zmianie waluty wygląda to u mnie tak samo, ale
nie wiemczy gra w kasynie bedzie w Euro czy tym razem już w złotówkach,bo wyżej zakup żetonówjest w pln.

Jeśli kasyno jest już w złotówkach to minimalna stawka jest około 0,5 złotego, czy kupuje się żetony i gra jest prowadzona w Euro i dostępna w stawkach 0,1 - 50 E?

#58759 05/06/2004 02:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#58760 05/06/2004 20:56
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Dlaczego Unibet nie dopisał mi mojej kasy za kupony?? Są już rozliczone (ostatni mecz to Polska - siatkówka), część kuponów zostało dopisane do konta, a część czeka w historii jako "w toku" ,ale wszystkie wyniki zaliczone jako wygrane.
Czyżby jakieś limity? Obawiają się żebym tej kasy nie obrócił na ich niekorzyść? Hehe

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: unibet

#58761 06/06/2004 01:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Quote
Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Dlaczego Unibet nie dopisał mi mojej kasy za kupony?? Są już rozliczone (ostatni mecz to Polska - siatkówka), część kuponów zostało dopisane do konta, a część czeka w historii jako "w toku" ,ale wszystkie wyniki zaliczone jako wygrane.
Czyżby jakieś limity? Obawiają się żebym tej kasy nie obrócił na ich niekorzyść? Hehe

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: unibet[/qb]
Oni czasem maja takie cos, ja kiedys na zrealizowanie kuponow czekalem prawie 2 tygodnie mimo, ze wyniki byly wpisane. Jesli jednak za dlugo sie nic nie zmieni proponowalbym maila ;-)

#58762 06/06/2004 05:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5
Zakładając konto w unibecie jaką powinienem wybrać walutę żebym mógł wpłacić depozyt za pomocą eKarty z mBanku
Czy na konto w zlotówkach można tą karto ?

Proszę o szybką odpowiedz
Pozdro

#58763 06/06/2004 05:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Zakładając konto w unibecie jaką powinienem wybrać walutę żebym mógł wpłacić depozyt za pomocą eKarty z mBanku
Czy na konto w zlotówkach można tą karto ?
tak, możesz w złotówkach

#58764 06/06/2004 05:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5
Wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdr

#58765 08/06/2004 03:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
a ja sobie zaszalałem, wysłałem do unibetu bardzo duży przelew aż 2 zł, a co ciekawe dotarły i są na koncie, a napisane że przelewy tylko od 200 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#58766 09/06/2004 00:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
OD KILKU GODZIN WYSYAŁAM MAILE Z POTWIERDZENIEM WPŁATY NA KONTO UNIBETU, A NA MOIM KONCIE GRACZA CIĄGLE PUSTO. JAK TO DZISIAJ WYGLADA U INNYCH???

#58767 09/06/2004 00:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Oryginalnie wysłał dawideczek_79:
[qb]OD KILKU GODZIN WYSYAŁAM MAILE Z POTWIERDZENIEM WPŁATY NA KONTO UNIBETU, A NA MOIM KONCIE GRACZA CIĄGLE PUSTO. JAK TO DZISIAJ WYGLADA U INNYCH???[/qb]
TRWAŁO TO LIKLA GODZIN ALE WKOŃCU SĄ PEINIĄZKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58768 09/06/2004 02:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
uwaga gracze w unibecie! zeby wyplacic hajs robia kompilkacje ktorych nigdy nie robili !!

oto email od nich :

Witamy serdecznie!

W celu dokonania wypłaty, zgłoszonej w dniu xx/xx/04 uprzejmie prosimy o przesłanie kopii ksero ostatniego wyciągu bankowego z konta zgłoszonego do wypłaty w celu potwierdzenia, że konto należy do Pana.

Ze względu na bezpieczeństwo wypłacanych środków jesteśmy zmuszeni poprosić o te dane.

Pozdrawiamy,

#58769 09/06/2004 03:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]uwaga gracze w unibecie! zeby wyplacic hajs robia kompilkacje ktorych nigdy nie robili !!

oto email od nich :

Witamy serdecznie!

W celu dokonania wypłaty, zgłoszonej w dniu xx/xx/04 uprzejmie prosimy o przesłanie kopii ksero ostatniego wyciągu bankowego z konta zgłoszonego do wypłaty w celu potwierdzenia, że konto należy do Pana.

Ze względu na bezpieczeństwo wypłacanych środków jesteśmy zmuszeni poprosić o te dane.

Pozdrawiamy,[/qb]
Widocznie masz kolego pare kont i korzystasz z 1 IP...lub ew. z jakiejs inet cafe..

#58770 11/06/2004 19:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
Czy ktoś z Was wpłacał pieniądze do Unibet'u E-kartą z MBanku ??
Próbowałem dwukrotnie i za każdym razem odrzucał mi transakcję.

Dzięki za info.

#58771 11/06/2004 19:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Wpłacałem w ten sposób kilka razy. Bez problemów.

#58772 13/06/2004 01:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Co oznacza funkcja "Cash-in" na livebettingu w Unibecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

...juz wiem wlasnie sprawdzilem w help <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dzieki piil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58773 13/06/2004 01:59
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
mozesz spieniezyc postawiony w live bettingu zaklad.
np. postawiles na over 2.5 gola 10zl, mija kilkanascie minut, nie pada bramka - decydujesz sie na cahs in, czyli zerwanie zakladu. oczywiscie ze strata, wyplacą ci np. 6,50zl.

#58774 13/06/2004 17:27
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
UWAGA !! pozornie 'bankowy' zaklad do wszystkich meczow ME:

czy liczba rzutow karnych w meczu bedzie parzysta czy nieparzysta?

kurs 1.9 na brak rzutu karnego (lub 2, 4 itd) to promocja, ale czulem ze musi tu byc jakis podstep. pierwsze dwa mecze zagralem tanio.

port- gre: byl rzut karny, zaklad przegrany
hiszp- ros: nie bylo karnego.. ale zaklad rozliczony jako przegrany!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

napisalem do supportu z prosba o wyjasnienia, ale na razie milcza.
to co sam zauwazylem: w wersji angielskiej tego zakladu jest 'Will the total number of corners be odd or even'. czyli ktos u nich dal dupy w tlumaczeniu! corners -> karny :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
ciekawe co teraz zrobia, przeciez zawieralem zupelnie inny zaklad niz rozliczyli.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,805 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1