Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#58795 17/06/2004 23:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
zgadza sie, ale ile punktow daja..i czy grac minimlanie po 15 na zaklad czy tez jakos inaczej ???

minimum 15 zł
każdy zakład musi być inny
3 pkt za wygrany

jest to troche ryzykowne
wtopilem na czechach i na dzień dzisiejszy w punktach euro zarobiłem 0 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#58796 17/06/2004 23:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
czyli na takim livebettingu mozna sobie obracac wszystkie zdarzenia ktore tam sa za minimum 15 pln i jesli zaklad bedzie trafiony 3 punkty dostaje ?

A jesli przegrany ?

#58797 17/06/2004 23:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]czyli na takim livebettingu mozna sobie obracac wszystkie zdarzenia ktore tam sa za minimum 15 pln i jesli zaklad bedzie trafiony 3 punkty dostaje ?

A jesli przegrany ?[/qb]
1 pkt ale przegrany to -15 zł wiec nie nalezy byc w typowaniu zbyt pazernym bo mozna do tego interesu niezle dopłacic.

#58798 17/06/2004 23:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Hmmm pochwalcie sie ile maja rekordzisci na tym forum ?

#58799 17/06/2004 23:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]uwaga gracze w unibecie! zeby wyplacic hajs robia kompilkacje ktorych nigdy nie robili !!

oto email od nich :

Witamy serdecznie!

W celu dokonania wypłaty, zgłoszonej w dniu xx/xx/04 uprzejmie prosimy o przesłanie kopii ksero ostatniego wyciągu bankowego z konta zgłoszonego do wypłaty w celu potwierdzenia, że konto należy do Pana.

Ze względu na bezpieczeństwo wypłacanych środków jesteśmy zmuszeni poprosić o te dane.

Pozdrawiamy,[/qb]
Co mam zrobić jak nie przysyłaja mi wyciągów (konto w mBanku), można im wysłać screena z tranzakcjami na koncie, wie ktoś???

#58800 17/06/2004 23:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668

#58801 18/06/2004 00:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
dzisiaj zrobiłem polecenie przelewu na konto bankowe z Unibetu......po jakim czasie dostanę swoją kasę??....wie ktoś??.....bo słyszałem ze tam "wałki"robią.

#58802 18/06/2004 00:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał pawcio1:
[qb]dzisiaj zrobiłem polecenie przelewu na konto bankowe z Unibetu......po jakim czasie dostanę swoją kasę??....wie ktoś??.....bo słyszałem ze tam "wałki"robią.[/qb]
heh..kto ci takich glupot naopowiadal...?
co prawda zagrali nie fair z promo "zapros przyjaciela", ale jesli chodzi o wyplate kasy - nigdy z tym nie bylo problemu...

#58803 18/06/2004 01:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Jak to jest z livem unibetu na strzeli kolejnego gola? Draw No BET. Czyli jak niepadnie juz gol to jest zwrot czy przegrywam? Pozdro

#58804 18/06/2004 01:54
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
mam wazne pytanie.zarejstrowalem sie dzisij jako nowy uzytkownik i wplacilem karta 400 zl.ale slyszalem ze jest promocja 100 xl ale jajej nie dostalem.czy ona jest aktualna???

#58805 18/06/2004 02:03
Dołączył: May 2004
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 628
Quote
Oryginalnie wysłał Loca15:
[qb]mam wazne pytanie.zarejstrowalem sie dzisij jako nowy uzytkownik i wplacilem karta 400 zl.ale slyszalem ze jest promocja 100 xl ale jajej nie dostalem.czy ona jest aktualna???[/qb]
Aktualna ! .. Musiałes sie zarejestowac przez specjalny link promocyjny, ale jezeli tego nie zrobiles nic stracoengo. Napisz do nich maila, z prosba o bonusa, który nie został aktywowany. Na pewno odpisza i aktywuja. Pozdrawiam.

#58806 18/06/2004 03:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 13
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 13
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Loca15:
[qb]mam wazne pytanie.zarejstrowalem sie dzisij jako nowy uzytkownik i wplacilem karta 400 zl.ale slyszalem ze jest promocja 100 xl ale jajej nie dostalem.czy ona jest aktualna???[/qb]
Aktualna ! .. Musiałes sie zarejestowac przez specjalny link promocyjny, ale jezeli tego nie zrobiles nic stracoengo. Napisz do nich maila, z prosba o bonusa, który nie został aktywowany. Na pewno odpisza i aktywuja. Pozdrawiam.[/qb]
OK.napisalem im maila i czekam na odpowiedz juz z 3 godzinki.nie wiesz ile moze to potrac??jaka jest szansa ze dadza mi tego bonusa???

#58807 18/06/2004 03:09
Dołączył: May 2004
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 628
Quote
Oryginalnie wysłał TyperProfesjonalista:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Loca15:
[qb]mam wazne pytanie.zarejstrowalem sie dzisij jako nowy uzytkownik i wplacilem karta 400 zl.ale slyszalem ze jest promocja 100 xl ale jajej nie dostalem.czy ona jest aktualna???[/qb]
Aktualna ! .. Musiałes sie zarejestowac przez specjalny link promocyjny, ale jezeli tego nie zrobiles nic stracoengo. Napisz do nich maila, z prosba o bonusa, który nie został aktywowany. Na pewno odpisza i aktywuja. Pozdrawiam.[/qb]
OK.napisalem im maila i czekam na odpowiedz juz z 3 godzinki.nie wiesz ile moze to potrac??jaka jest szansa ze dadza mi tego bonusa???[/qb]
Moze potrwac.. jezeli Ci jutro nie odpisza, gdzies do okolo 12 .. to wyslij im jeszcze raz .. napisz ze juz pisałes.. bla bla bla .. mi odpisali i dopisali bonusa bez problemu ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#58808 18/06/2004 04:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Hmmm jestem ciekaw co tez Unibet wymysli na te Happy Hours..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#58809 18/06/2004 15:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał TyperProfesjonalista:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Loca15:
[qb]mam wazne pytanie.zarejstrowalem sie dzisij jako nowy uzytkownik i wplacilem karta 400 zl.ale slyszalem ze jest promocja 100 xl ale jajej nie dostalem.czy ona jest aktualna???[/qb]
Aktualna ! .. Musiałes sie zarejestowac przez specjalny link promocyjny, ale jezeli tego nie zrobiles nic stracoengo. Napisz do nich maila, z prosba o bonusa, który nie został aktywowany. Na pewno odpisza i aktywuja. Pozdrawiam.[/qb]
OK.napisalem im maila i czekam na odpowiedz juz z 3 godzinki.nie wiesz ile moze to potrac??jaka jest szansa ze dadza mi tego bonusa???[/qb]
Moze potrwac.. jezeli Ci jutro nie odpisza, gdzies do okolo 12 .. to wyslij im jeszcze raz .. napisz ze juz pisałes.. bla bla bla .. mi odpisali i dopisali bonusa bez problemu ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
dzisiaj rano dostalem maila od unibetu potwierdzenie od uniebet o tresci:
To jest komunikat systemu pocztowego Portalu INTERIA.PL

Otrzymana przez Ciebie wiadomość jest w formacie HTML.

Jeśli chcesz obejrzeć bezpieczną wersję wiadomości, kliknij przycisk zielony.
Jeśli chcesz zapoznać się z oryginalną wiadomością, która może zawierać
niebezpieczne elementy, kliknij przycisk czerwony.

Jeśli nie masz pewności co do nadawcy listu, najlepiej odczytaj go w wersji bezpiecznej. List oryginalny może zawierać elementy (skrypty, formanty ActiveX, itp.) wpływające na zmniejszenie poziomu bezpieczeństwa danych, przechowywanych na Twoim komputerze. Przypominamy także aby nie otwierać niezamówionych załączników oraz nigdy nie wysyłać swoich haseł - INTERIA.PL SA nie przysyła maili z prośbą o podanie hasła.

w tym komunikacie nic nie ma na temat promocji.
jednak na moim koncie unibetu poawilo sie cos takiego:Wynik Promocji Euro 2004: 0
wiec co teraz powinienem zrobic???iedy moge sie spodziewac tych 100 zl???

#58810 18/06/2004 16:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Loca15:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał TyperProfesjonalista:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SimonExpekt:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Loca15:
[qb]mam wazne pytanie.zarejstrowalem sie dzisij jako nowy uzytkownik i wplacilem karta 400 zl.ale slyszalem ze jest promocja 100 xl ale jajej nie dostalem.czy ona jest aktualna???[/qb]
Aktualna ! .. Musiałes sie zarejestowac przez specjalny link promocyjny, ale jezeli tego nie zrobiles nic stracoengo. Napisz do nich maila, z prosba o bonusa, który nie został aktywowany. Na pewno odpisza i aktywuja. Pozdrawiam.[/qb]
OK.napisalem im maila i czekam na odpowiedz juz z 3 godzinki.nie wiesz ile moze to potrac??jaka jest szansa ze dadza mi tego bonusa???[/qb]
Moze potrwac.. jezeli Ci jutro nie odpisza, gdzies do okolo 12 .. to wyslij im jeszcze raz .. napisz ze juz pisałes.. bla bla bla .. mi odpisali i dopisali bonusa bez problemu ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
dzisiaj rano dostalem maila od unibetu potwierdzenie od uniebet o tresci:
To jest komunikat systemu pocztowego Portalu INTERIA.PL

Otrzymana przez Ciebie wiadomość jest w formacie HTML.

Jeśli chcesz obejrzeć bezpieczną wersję wiadomości, kliknij przycisk zielony.
Jeśli chcesz zapoznać się z oryginalną wiadomością, która może zawierać
niebezpieczne elementy, kliknij przycisk czerwony.

Jeśli nie masz pewności co do nadawcy listu, najlepiej odczytaj go w wersji bezpiecznej. List oryginalny może zawierać elementy (skrypty, formanty ActiveX, itp.) wpływające na zmniejszenie poziomu bezpieczeństwa danych, przechowywanych na Twoim komputerze. Przypominamy także aby nie otwierać niezamówionych załączników oraz nigdy nie wysyłać swoich haseł - INTERIA.PL SA nie przysyła maili z prośbą o podanie hasła.

w tym komunikacie nic nie ma na temat promocji.
jednak na moim koncie unibetu poawilo sie cos takiego:Wynik Promocji Euro 2004: 0
wiec co teraz powinienem zrobic???iedy moge sie spodziewac tych 100 zl???[/qb][/QUOTE]buhahahahahahha....to jest msg wygenerowany automatycznie ...pomyliles sie kolego i wpisales zle maila do ich supportu....

#58811 18/06/2004 16:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
a jaki jest adres tego supportu???

#58812 18/06/2004 17:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Loca15:
[qb]a jaki jest adres tego supportu???[/qb]
http://www.unibet.com/punter/TemplateMain.jsp?page=contact.jsp

Email info-pl@unibet.com

#58813 18/06/2004 17:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 88
Quote
Oryginalnie wysłał Loca15:
dzisiaj rano dostalem maila od unibetu potwierdzenie od uniebet o tresci:
To jest komunikat systemu pocztowego Portalu INTERIA.PL

Otrzymana przez Ciebie wiadomość jest w formacie HTML.

Jeśli chcesz obejrzeć bezpieczną wersję wiadomości, kliknij przycisk zielony.
Jeśli chcesz zapoznać się z oryginalną wiadomością, która może zawierać
niebezpieczne elementy, kliknij przycisk czerwony.

w tym komunikacie nic nie ma na temat promocji.
jednak na moim koncie unibetu poawilo sie cos takiego:Wynik Promocji Euro 2004: 0
wiec co teraz powinienem zrobic???iedy moge sie spodziewac tych 100 zl???[/QB]
A nacisąłeś czerwony przycisk ?? Bo wygląda na to że zapoznałeś sie tylko z komunikatem interii a właściwej wiadomości nie otworzyłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58814 18/06/2004 17:00
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Co sądzicie na temat Happy Hours....warte coś grzechu ?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1