|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
GGL zszedł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
to moze po deszczu nie wyjdzie juz ggl nie bedzie mu sie chcoalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wracając do rankingu pusiaków  tak sądząc po wylewanych żalach na przestrzeni ostatnich 5-7 lat, to kto tam będzie? Volandri, Deliciano, GGL... Feliciano Lopez - nie miał tutaj zbyt dobre opinii, Haas (kiedyś mu się dostawało), pamiętam, że jakoś około roku temu Kubot z jakimś niskim tenisistą poległ jakoś super wyraźnie, ugrywając w jednym secie jednego gema (?), Goofin (czy jakoś tak się zwał) też dostał po głowie, Davidenko - też swoje musiał odczytać. Poza tym pewnie z pierwszej 100 koło 60-70-u to tzw. pusiaki, kazdy się na kimś przejechał. :-) Ten klapek to moze ci sie przysnil?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
w Wta to chyba dla mnie numerem jeden jest Janka nikt jej nie przebije co mecz to dramat z głową
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
co przemawialo zeby grac na australijczyka ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Rufin nawet seta nie ugra a bez tego moj over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
OLGA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Wracając do rankingu pusiaków  tak sądząc po wylewanych żalach na przestrzeni ostatnich 5-7 lat, to kto tam będzie? Volandri, Deliciano, GGL... Feliciano Lopez - nie miał tutaj zbyt dobre opinii, Haas (kiedyś mu się dostawało), pamiętam, że jakoś około roku temu Kubot z jakimś niskim tenisistą poległ jakoś super wyraźnie, ugrywając w jednym secie jednego gema (?), Goofin (czy jakoś tak się zwał) też dostał po głowie, Davidenko - też swoje musiał odczytać. Poza tym pewnie z pierwszej 100 koło 60-70-u to tzw. pusiaki, kazdy się na kimś przejechał. :-) Ten klapek to moze ci sie przysnil? Nie nie, właśnie znalazłem coś takiego: Od godziny 16.45 zapraszamy na relację z meczu III rundy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa pomiędzy Łukaszem Kubotem (ATP 49) i Belgiem Davidem Goffinem (ATP 109) - z 1 czerwca 2012 r. - nie wiem jaki był wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
na 10 kortach graja a na dwoch nie, ale bezsens
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ten deszcz moze uratowac wasze kupony z GGL-em 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Pizdoli się rozkręciła ewidentnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Reister...http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KMIZCA648EI#t=17s
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2013
Posty: 303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ten deszcz moze uratowac wasze kupony z GGL-em  a TWÓJ NIE ?  PRZECIEŻPISAŁEŚ ŻE GO POGRAŁEŚ, CHYBA ŻE JESTEŚ KŁAMCZUSZEK I PISZESZ ŻEBY PISAĆ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wracając do rankingu pusiaków  tak sądząc po wylewanych żalach na przestrzeni ostatnich 5-7 lat, to kto tam będzie? Volandri, Deliciano, GGL... Feliciano Lopez - nie miał tutaj zbyt dobre opinii, Haas (kiedyś mu się dostawało), pamiętam, że jakoś około roku temu Kubot z jakimś niskim tenisistą poległ jakoś super wyraźnie, ugrywając w jednym secie jednego gema (?), Goofin (czy jakoś tak się zwał) też dostał po głowie, Davidenko - też swoje musiał odczytać. Poza tym pewnie z pierwszej 100 koło 60-70-u to tzw. pusiaki, kazdy się na kimś przejechał. :-) Ten klapek to moze ci sie przysnil? Nie nie, właśnie znalazłem coś takiego: Od godziny 16.45 zapraszamy na relację z meczu III rundy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa pomiędzy Łukaszem Kubotem (ATP 49) i Belgiem Davidem Goffinem (ATP 109) - z 1 czerwca 2012 r. - nie wiem jaki był wynik. Goffin... fakt, niski tenisista.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Tak zapytam się, nie było mnie wczoraj dużo ludzi grało Stepanka ? ostre były tutaj spinki jak grał ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
ten deszcz moze uratowac wasze kupony z GGL-em  a TWÓJ NIE ?  PRZECIEŻPISAŁEŚ ŻE GO POGRAŁEŚ, CHYBA ŻE JESTEŚ KŁAMCZUSZEK I PISZESZ ŻEBY PISAĆ  Moze jego kupon z GGL polegl w boju 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ten deszcz moze uratowac wasze kupony z GGL-em  a TWÓJ NIE ?  PRZECIEŻPISAŁEŚ ŻE GO POGRAŁEŚ, CHYBA ŻE JESTEŚ KŁAMCZUSZEK I PISZESZ ŻEBY PISAĆ  owszem ale mnie krecz tez ratuje  a on albo skreczuje albo ogarnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|