Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#58875 28/06/2004 04:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Quote
Oryginalnie wysłał maq73:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Manjak01:
[qb]a to ciekawe z MLB... mnie wkurza ich dzisiejsze tragiczne rozliczenie kuponu... nie tylko Intertoto, ale i rozgrywki skandynawskie... dupki[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Znaczy sie tobie też jeszcze nie rozliczyli.[/qb]
Moze dzisiaj maja wolne bo dopiero teraz zaczeli wyniki wpisywac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#58876 29/06/2004 00:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Takie proste pytanko : ile na ogół idzie kasa z Unibetu na konto (mBank) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
Z góry thx za odpowiedź (mój pierwszy przelew PRZYCHODZĄCY, więc warto wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

#58877 29/06/2004 01:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Na moim przykladzie wyglada to tak wyplacilem 24 Czerwca o 9:47 no i dzisiaj na Mbank jeszcze nie doszlo wiec wg. mnie cos to dlugo trwa, ale wydaje mi sie ze kiedys szlo to szybciej, moze tez to byc spowodowane tym ze w weekendy banki nie pracuja..

#58878 29/06/2004 01:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał AksamitnySen:
[qb]Takie proste pytanko : ile na ogół idzie kasa z Unibetu na konto (mBank) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
Z góry thx za odpowiedź (mój pierwszy przelew PRZYCHODZĄCY, więc warto wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )[/qb]
około 1-2 dni

#58879 29/06/2004 22:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
zapomniałem wczoraj zadać pytanie... czy w Unibet są tzw pewniaki w trixie i tym podobnych systemach??

#58880 29/06/2004 22:13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
czy w Unibet są tzw pewniaki w trixie i tym podobnych systemach??
nie ma

#58881 30/06/2004 17:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał AksamitnySen:
[qb]Takie proste pytanko : ile na ogół idzie kasa z Unibetu na konto (mBank) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
Z góry thx za odpowiedź (mój pierwszy przelew PRZYCHODZĄCY, więc warto wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )[/qb]
około 1-2 dni[/qb]
Niebylbym tego taki pewien! Moja ostatnia wyplata mimo szla 2 tygodnie, by w rezultacie pieniadze po kolejnym tygodniu wrocily na konto gracza. O czym mnie nikt nie raczyl nawet poinformowac

#58882 30/06/2004 17:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
CZy ktos mi moze powiedziec ile czasu musi uplynac by support raczyl odpowiedziec na maila?

Beszczelnosc tego bukmachera przechodzi moim zdaniem juz wszelkie granice- od tygodnia nie moge sie doczekac odpowiedzi na pytanie czemu wyplata pieniedzy nie zostala zrealizowana!

#58883 01/07/2004 01:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
o rany ale ten Unibet mi działa na nerwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

czy tylko u mnie Live na mecz Por - Hol jest martwy ??

co oni odpierniczają, człowiek sam przychodzi żeby zostawić u nich kasę, a te mośki nie potrafią się przygotować do tego formatu spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#58884 01/07/2004 01:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Dopisano komus dzisiaj eurobonus ?

#58885 01/07/2004 12:48
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
No wlasnie. Dzisiaj przekroczylem 50 punktow i nie ma pieniedzy. Kiedy oni dopisuja te bonusy?

#58886 01/07/2004 13:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Marczello:
[qb]No wlasnie. Dzisiaj przekroczylem 50 punktow i nie ma pieniedzy. Kiedy oni dopisuja te bonusy?[/qb]
zawsze dopisywali pomiedz 7-8 rano.
hmm cos unibet od wczoraj kuleje raz działa raz nie .........

#58887 01/07/2004 13:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
dokładnie, ja też czekam na moją krwawicę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bonusuwą,
co oni w kulki lecą, nie po to praktycznie rezygnuje z oglądania meczyków, aby ci mi tu sępili paru groszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#58888 01/07/2004 13:39
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Poza tym stronka nie ładuje się .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#58889 01/07/2004 14:21
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
Napisalem im, ze punkty przekroczyly 50 a nie doliczono pieniedzy. Na to oni, ze punkty uaktualnia w czasie dnia. No to ja znow, ze punkty sa uaktualnione, tylko pieniedzy nie ma...

#58890 01/07/2004 14:24
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Byliście w stanie obstawic coś wczoraj na live ??? Mnie co chwilę wylogowywało, nie mówiąc o tym że jakiś debil tam siedział i co któraś z drużyn przejmowała piłkę to blokował rożne dla nich. A jak już chciałem coś obstawić na chybił trafił to logout i głupi komunikat o tym że nie byłem aktywny przez ileś tam minut. Coś musieli spierniczyć bo wcześniej chodziło to bardzo przyzwoicie. A może coś tylko u mnie było nie tak? Już nie wspominam że przerwa techniczna miała byc do 9.30 czasu Warsaw a tu dalej kupa ...

#58891 01/07/2004 14:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Marczello:
[qb]Napisalem im, ze punkty przekroczyly 50 a nie doliczono pieniedzy. Na to oni, ze punkty uaktualnia w czasie dnia. No to ja znow, ze punkty sa uaktualnione, tylko pieniedzy nie ma...[/qb]
stary mam ten sam problem, mail poszedl do nich

#58892 01/07/2004 14:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Farciarz:
[qb]Byliście w stanie obstawic coś wczoraj na live ??? Mnie co chwilę wylogowywało, nie mówiąc o tym że jakiś debil tam siedział i co któraś z drużyn przejmowała piłkę to blokował rożne dla nich. A jak już chciałem coś obstawić na chybił trafił to logout i głupi komunikat o tym że nie byłem aktywny przez ileś tam minut. Coś musieli spierniczyć bo wcześniej chodziło to bardzo przyzwoicie. A może coś tylko u mnie było nie tak? Już nie wspominam że przerwa techniczna miała byc do 9.30 czasu Warsaw a tu dalej kupa ...[/qb]
ja wczoraj dosc sobie pogralem via live...choc strasznie topornie to szlo, a rozne tez obstawilem - w zasadzie by dobic do progu punktoego eurobonusa

#58893 01/07/2004 15:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
u mnie live wczoraj działał dopiero od drugiej połowy, wcześniej na początku meczu nie mogłem się zalogować, gdzieś od 15 min, już się zalogowałem na

live'a ale wszystkie wydarzenia były zamknięte
i tak do końca pierwszej połowy wrrrr...
nie wiem czy ludzie ich tak koszą na tym livie, czy jak, że tak miąchali teraz, wcześniej przeca chodziło to w miarę

pozdro,

p.s zaraz chyba też im podeśle maila dopominajacego się o kasę

#58894 01/07/2004 15:58
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
Taka odpowiedz otrzymalem:

Witamy,

W obecnej chwili mamy klopoty techniczne. Stan konta bedzie uaktualniony w ciagu dnia lub jutro.

Pozdrawiamy,

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1