|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Oryginalnie wysłał maq73: [qb] Oryginalnie wysłał Manjak01: [qb]a to ciekawe z MLB... mnie wkurza ich dzisiejsze tragiczne rozliczenie kuponu... nie tylko Intertoto, ale i rozgrywki skandynawskie... dupki[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Znaczy sie tobie też jeszcze nie rozliczyli.[/qb] Moze dzisiaj maja wolne bo dopiero teraz zaczeli wyniki wpisywac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451 |
Takie proste pytanko : ile na ogół idzie kasa z Unibetu na konto (mBank) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Z góry thx za odpowiedź (mój pierwszy przelew PRZYCHODZĄCY, więc warto wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Na moim przykladzie wyglada to tak wyplacilem 24 Czerwca o 9:47 no i dzisiaj na Mbank jeszcze nie doszlo wiec wg. mnie cos to dlugo trwa, ale wydaje mi sie ze kiedys szlo to szybciej, moze tez to byc spowodowane tym ze w weekendy banki nie pracuja..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał AksamitnySen: [qb]Takie proste pytanko : ile na ogół idzie kasa z Unibetu na konto (mBank) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Z góry thx za odpowiedź (mój pierwszy przelew PRZYCHODZĄCY, więc warto wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )[/qb] około 1-2 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
zapomniałem wczoraj zadać pytanie... czy w Unibet są tzw pewniaki w trixie i tym podobnych systemach??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
czy w Unibet są tzw pewniaki w trixie i tym podobnych systemach?? nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał AksamitnySen: [qb]Takie proste pytanko : ile na ogół idzie kasa z Unibetu na konto (mBank) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Z góry thx za odpowiedź (mój pierwszy przelew PRZYCHODZĄCY, więc warto wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )[/qb] około 1-2 dni[/qb] Niebylbym tego taki pewien! Moja ostatnia wyplata mimo szla 2 tygodnie, by w rezultacie pieniadze po kolejnym tygodniu wrocily na konto gracza. O czym mnie nikt nie raczyl nawet poinformowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6 |
CZy ktos mi moze powiedziec ile czasu musi uplynac by support raczyl odpowiedziec na maila?
Beszczelnosc tego bukmachera przechodzi moim zdaniem juz wszelkie granice- od tygodnia nie moge sie doczekac odpowiedzi na pytanie czemu wyplata pieniedzy nie zostala zrealizowana!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
o rany ale ten Unibet mi działa na nerwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
czy tylko u mnie Live na mecz Por - Hol jest martwy ??
co oni odpierniczają, człowiek sam przychodzi żeby zostawić u nich kasę, a te mośki nie potrafią się przygotować do tego formatu spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Dopisano komus dzisiaj eurobonus ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18 |
No wlasnie. Dzisiaj przekroczylem 50 punktow i nie ma pieniedzy. Kiedy oni dopisuja te bonusy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał Marczello: [qb]No wlasnie. Dzisiaj przekroczylem 50 punktow i nie ma pieniedzy. Kiedy oni dopisuja te bonusy?[/qb] zawsze dopisywali pomiedz 7-8 rano. hmm cos unibet od wczoraj kuleje raz działa raz nie .........
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
dokładnie, ja też czekam na moją krwawicę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bonusuwą, co oni w kulki lecą, nie po to praktycznie rezygnuje z oglądania meczyków, aby ci mi tu sępili paru groszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Poza tym stronka nie ładuje się .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18 |
Napisalem im, ze punkty przekroczyly 50 a nie doliczono pieniedzy. Na to oni, ze punkty uaktualnia w czasie dnia. No to ja znow, ze punkty sa uaktualnione, tylko pieniedzy nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Byliście w stanie obstawic coś wczoraj na live ??? Mnie co chwilę wylogowywało, nie mówiąc o tym że jakiś debil tam siedział i co któraś z drużyn przejmowała piłkę to blokował rożne dla nich. A jak już chciałem coś obstawić na chybił trafił to logout i głupi komunikat o tym że nie byłem aktywny przez ileś tam minut. Coś musieli spierniczyć bo wcześniej chodziło to bardzo przyzwoicie. A może coś tylko u mnie było nie tak? Już nie wspominam że przerwa techniczna miała byc do 9.30 czasu Warsaw a tu dalej kupa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Marczello: [qb]Napisalem im, ze punkty przekroczyly 50 a nie doliczono pieniedzy. Na to oni, ze punkty uaktualnia w czasie dnia. No to ja znow, ze punkty sa uaktualnione, tylko pieniedzy nie ma...[/qb] stary mam ten sam problem, mail poszedl do nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Farciarz: [qb]Byliście w stanie obstawic coś wczoraj na live ??? Mnie co chwilę wylogowywało, nie mówiąc o tym że jakiś debil tam siedział i co któraś z drużyn przejmowała piłkę to blokował rożne dla nich. A jak już chciałem coś obstawić na chybił trafił to logout i głupi komunikat o tym że nie byłem aktywny przez ileś tam minut. Coś musieli spierniczyć bo wcześniej chodziło to bardzo przyzwoicie. A może coś tylko u mnie było nie tak? Już nie wspominam że przerwa techniczna miała byc do 9.30 czasu Warsaw a tu dalej kupa ...[/qb] ja wczoraj dosc sobie pogralem via live...choc strasznie topornie to szlo, a rozne tez obstawilem - w zasadzie by dobic do progu punktoego eurobonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
u mnie live wczoraj działał dopiero od drugiej połowy, wcześniej na początku meczu nie mogłem się zalogować, gdzieś od 15 min, już się zalogowałem na
live'a ale wszystkie wydarzenia były zamknięte i tak do końca pierwszej połowy wrrrr... nie wiem czy ludzie ich tak koszą na tym livie, czy jak, że tak miąchali teraz, wcześniej przeca chodziło to w miarę
pozdro,
p.s zaraz chyba też im podeśle maila dopominajacego się o kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18 |
Taka odpowiedz otrzymalem:
Witamy,
W obecnej chwili mamy klopoty techniczne. Stan konta bedzie uaktualniony w ciagu dnia lub jutro.
Pozdrawiamy,
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|