|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18 |
Czy ktos ostatnio wyplacal pieniadze z Unibetu? Kumpel czeka od paru dni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Wypłacilem przewczoraj i nadal nie ma. Zazwyczaj bywaly na konice nastepnego dnia, w najgorszym przypadku jeszcze jeden dzien pozniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
no i eurobonusu jak niema tak niema dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał seoman: [qb]no i eurobonusu jak niema tak niema dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] tak, zgadza sie, jak nie ma tak nie ma..tez na niego czekam....niezle unibet leci sobie w kulki...wrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
naprawde straszne maja te opoznienia w wyplacie kasy.. ja w poniedzialek dla testu 2 raz wyplacilem i nadal ich nie mam na koncie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140 |
Niechce wasz martwic ale chyba od 1 juz go nie przyznaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zniknal ze strony tytulowej wiec napewno beda konbinaowac i tak jak inne buki i onie nie dadza. Jak promocja dobiega konca to opuznija sie z jego przyznaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał ckm55: [qb]Niechce wasz martwic ale chyba od 1 juz go nie przyznaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zniknal ze strony tytulowej wiec napewno beda konbinaowac i tak jak inne buki i onie nie dadza. Jak promocja dobiega konca to opuznija sie z jego przyznaniem.[/qb] to nie bonus 100 za 100 tylko bonus za postawione załady na mecze euro2004 np: 1 kupon = 1 pkt + 2 pkt jesli wygrany wczoraj na meczu port. przekroczyłem kolejny stopien wypłaty bonusa 235 pkt - 25zł punkty zostaly dopisane a pieniazki nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
tak kasy jak nie ma, tak nie ma, ja dostałem mail od nich takiej samej treści, jak ten powyżej, nie chce krakać, ale z tego wynika że dopiero jutro kasa będzie... niby tego niewiele, ale mocno liczyłem na te pare groszy w perspektywie dzisiejszego live
a co do wypłat, to ja wypłacałem rano w niedzielę, znaczy zleciłem operację, na swoje konto w inteligo i ... kasa doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale też chwile to zajęło, bo o ile pamiętam, to była we wtorek w godzinach południowych :rolleyes:
a trzecia kwestia, pytanie do grających, jak to jest z zakładami, które można obstawiać przed meczem, a potem też są dostępne na livie, mam na myśli np ilość rzutów rożnych czy kartek (to dopiero było wczoraj pierwszy raz o ile pamiętam)
a pytanko, czy zakład postawiony przed spotkaniem, można później w trakcie meczu spieniężyć ---> cash in
z góry dzięki za odpowiedź
powodzonka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał seoman: [qb] Oryginalnie wysłał ckm55: [qb]Niechce wasz martwic ale chyba od 1 juz go nie przyznaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zniknal ze strony tytulowej wiec napewno beda konbinaowac i tak jak inne buki i onie nie dadza. Jak promocja dobiega konca to opuznija sie z jego przyznaniem.[/qb] to nie bonus 100 za 100 tylko bonus za postawione załady na mecze euro2004 np: 1 kupon = 1 pkt + 2 pkt jesli wygrany wczoraj na meczu port. przekroczyłem kolejny stopien wypłaty bonusa 235 pkt - 25zł punkty zostaly dopisane a pieniazki nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] seoman nie ty jeden przekorczyles prog, wiec wszyscy jestesmy w podobnej sytuacji i ..czekamy, czekamy, az zaktualizuja...mam tylko cicha nadzieje, ze bedzie to przed dzisiejszym meczem Grecja - Czechy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał tomasus: [qb]tak kasy jak nie ma, tak nie ma, ja dostałem mail od nich takiej samej treści, jak ten powyżej, nie chce krakać, ale z tego wynika że dopiero jutro kasa będzie... niby tego niewiele, ale mocno liczyłem na te pare groszy w perspektywie dzisiejszego live
a co do wypłat, to ja wypłacałem rano w niedzielę, znaczy zleciłem operację, na swoje konto w inteligo i ... kasa doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale też chwile to zajęło, bo o ile pamiętam, to była we wtorek w godzinach południowych :rolleyes:
a trzecia kwestia, pytanie do grających, jak to jest z zakładami, które można obstawiać przed meczem, a potem też są dostępne na livie, mam na myśli np ilość rzutów rożnych czy kartek (to dopiero było wczoraj pierwszy raz o ile pamiętam)
a pytanko, czy zakład postawiony przed spotkaniem, można później w trakcie meczu spieniężyć ---> cash in
z góry dzięki za odpowiedź
powodzonka[/qb] nie, zaklad mozesz tylko sprzedac (cash-in) jesli postawisz na live...czyli warto stawiac takie same zaklady na live, ktore sa dostepne normalnie, a jakby cos nie szlo to sprzedac..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
Luno wielkie dzięki za szybką odp...
o to mi właśnie chodziło, żeby mieć zabezpieczenie w postaci cash in, a przede wszysktim, żeby nie zamrażać i tak skromnej sumy jaką dysponuje na czas Live'a
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
czy w unibecie podczas wypłaty kasy na swoje konto bankowe trzeba jakies skany dowodu lub coś podobnego przesyłać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10 |
Oryginalnie wysłał artokon: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał AksamitnySen: [qb]Takie proste pytanko : ile na ogół idzie kasa z Unibetu na konto (mBank) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Z góry thx za odpowiedź (mój pierwszy przelew PRZYCHODZĄCY, więc warto wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )[/qb] około 1-2 dni[/qb] Niebylbym tego taki pewien! Moja ostatnia wyplata mimo szla 2 tygodnie, by w rezultacie pieniadze po kolejnym tygodniu wrocily na konto gracza. O czym mnie nikt nie raczyl nawet poinformowac[/qb] no wlasnie - ja czekam już od 10 dni i nic (ten przelew idzie chyba z Nowej Zelandii) dziwny jest ten unibet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
ja sobie odpuscilem tego buka po walkach z polec przyjeciala... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575 |
Oryginalnie wysłał joker111: [qb]czy w unibecie podczas wypłaty kasy na swoje konto bankowe trzeba jakies skany dowodu lub coś podobnego przesyłać?[/qb] nie trzeba , normalnie wpisujesz numer konta i kod SWIFT , kasa z reguly jest na 2 dzien
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Mam pytanie. Jak wyplacic kase z Unibetu do mBanku. To moja pierwsza wyplata dlatego prosze o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Grzecho18: [qb]Mam pytanie. Jak wyplacic kase z Unibetu do mBanku. To moja pierwsza wyplata dlatego prosze o pomoc.[/qb] no jak wyplacic ? NORMALNIE! Podajesz dane konta i realizujesz wyplate.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał Grzecho18: [qb]Mam pytanie. Jak wyplacic kase z Unibetu do mBanku. To moja pierwsza wyplata dlatego prosze o pomoc.[/qb] no jak wyplacic ? NORMALNIE! Podajesz dane konta i realizujesz wyplate.[/qb] Wiem, ze normalnie. Tylko ja wole miec czarno na bialym, zeby pozniej nie bylo problemow. Jakbys mogl mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał Adik: [qb]Grzecho priv[/qb] dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|