Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#58895 01/07/2004 18:00
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 18
Czy ktos ostatnio wyplacal pieniadze z Unibetu? Kumpel czeka od paru dni...

Bonus: Unibet
#58896 01/07/2004 18:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Wypłacilem przewczoraj i nadal nie ma. Zazwyczaj bywaly na konice nastepnego dnia, w najgorszym przypadku jeszcze jeden dzien pozniej.

#58897 01/07/2004 18:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
no i eurobonusu jak niema tak niema dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#58898 01/07/2004 18:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]no i eurobonusu jak niema tak niema dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
tak, zgadza sie, jak nie ma tak nie ma..tez na niego czekam....niezle unibet leci sobie w kulki...wrrr

#58899 01/07/2004 18:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
naprawde straszne maja te opoznienia w wyplacie kasy.. ja w poniedzialek dla testu 2 raz wyplacilem i nadal ich nie mam na koncie..

#58900 01/07/2004 18:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,140
Niechce wasz martwic ale chyba od 1 juz go nie przyznaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Zniknal ze strony tytulowej wiec napewno beda konbinaowac i tak jak inne buki i onie nie dadza.
Jak promocja dobiega konca to opuznija sie z jego przyznaniem.

#58901 01/07/2004 19:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Niechce wasz martwic ale chyba od 1 juz go nie przyznaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Zniknal ze strony tytulowej wiec napewno beda konbinaowac i tak jak inne buki i onie nie dadza.
Jak promocja dobiega konca to opuznija sie z jego przyznaniem.[/qb]
to nie bonus 100 za 100 tylko bonus za postawione załady na mecze euro2004
np: 1 kupon = 1 pkt + 2 pkt jesli wygrany
wczoraj na meczu port. przekroczyłem kolejny stopien wypłaty bonusa 235 pkt - 25zł punkty zostaly dopisane a pieniazki nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#58902 01/07/2004 19:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
tak kasy jak nie ma, tak nie ma, ja dostałem mail od nich takiej samej treści, jak ten powyżej, nie chce krakać, ale z tego wynika że dopiero jutro kasa będzie... niby tego niewiele, ale mocno liczyłem na te pare groszy w perspektywie dzisiejszego live

a co do wypłat, to ja wypłacałem rano w niedzielę, znaczy zleciłem operację, na swoje konto w inteligo i ... kasa doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale też chwile to zajęło, bo o ile pamiętam, to była we wtorek w godzinach południowych :rolleyes:

a trzecia kwestia, pytanie do grających, jak to jest z zakładami, które można obstawiać przed meczem, a potem też są dostępne na livie, mam na myśli np ilość rzutów rożnych czy kartek (to dopiero było wczoraj pierwszy raz o ile pamiętam)

a pytanko, czy zakład postawiony przed spotkaniem, można później w trakcie meczu spieniężyć ---> cash in

z góry dzięki za odpowiedź

powodzonka

#58903 01/07/2004 19:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ckm55:
[qb]Niechce wasz martwic ale chyba od 1 juz go nie przyznaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Zniknal ze strony tytulowej wiec napewno beda konbinaowac i tak jak inne buki i onie nie dadza.
Jak promocja dobiega konca to opuznija sie z jego przyznaniem.[/qb]
to nie bonus 100 za 100 tylko bonus za postawione załady na mecze euro2004
np: 1 kupon = 1 pkt + 2 pkt jesli wygrany
wczoraj na meczu port. przekroczyłem kolejny stopien wypłaty bonusa 235 pkt - 25zł punkty zostaly dopisane a pieniazki nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
seoman nie ty jeden przekorczyles prog, wiec wszyscy jestesmy w podobnej sytuacji i ..czekamy, czekamy, az zaktualizuja...mam tylko cicha nadzieje, ze bedzie to przed dzisiejszym meczem Grecja - Czechy...

#58904 01/07/2004 19:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał tomasus:
[qb]tak kasy jak nie ma, tak nie ma, ja dostałem mail od nich takiej samej treści, jak ten powyżej, nie chce krakać, ale z tego wynika że dopiero jutro kasa będzie... niby tego niewiele, ale mocno liczyłem na te pare groszy w perspektywie dzisiejszego live

a co do wypłat, to ja wypłacałem rano w niedzielę, znaczy zleciłem operację, na swoje konto w inteligo i ... kasa doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ale też chwile to zajęło, bo o ile pamiętam, to była we wtorek w godzinach południowych :rolleyes:

a trzecia kwestia, pytanie do grających, jak to jest z zakładami, które można obstawiać przed meczem, a potem też są dostępne na livie, mam na myśli np ilość rzutów rożnych czy kartek (to dopiero było wczoraj pierwszy raz o ile pamiętam)

a pytanko, czy zakład postawiony przed spotkaniem, można później w trakcie meczu spieniężyć ---> cash in

z góry dzięki za odpowiedź

powodzonka[/qb]
nie, zaklad mozesz tylko sprzedac (cash-in) jesli postawisz na live...czyli warto stawiac takie same zaklady na live, ktore sa dostepne normalnie, a jakby cos nie szlo to sprzedac..

#58905 01/07/2004 20:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
Luno wielkie dzięki za szybką odp...

o to mi właśnie chodziło, żeby mieć zabezpieczenie w postaci cash in, a przede wszysktim, żeby nie zamrażać i tak skromnej sumy jaką dysponuje na czas Live'a

pozdro

#58906 02/07/2004 00:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
czy w unibecie podczas wypłaty kasy na swoje konto bankowe trzeba jakies skany dowodu lub coś podobnego przesyłać?

#58907 08/07/2004 01:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 10
Quote
Oryginalnie wysłał artokon:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał AksamitnySen:
[qb]Takie proste pytanko : ile na ogół idzie kasa z Unibetu na konto (mBank) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
Z góry thx za odpowiedź (mój pierwszy przelew PRZYCHODZĄCY, więc warto wiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )[/qb]
około 1-2 dni[/qb]
Niebylbym tego taki pewien! Moja ostatnia wyplata mimo szla 2 tygodnie, by w rezultacie pieniadze po kolejnym tygodniu wrocily na konto gracza. O czym mnie nikt nie raczyl nawet poinformowac[/qb]
no wlasnie - ja czekam już od 10 dni i nic (ten przelew idzie chyba z Nowej Zelandii)
dziwny jest ten unibet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#58908 08/07/2004 03:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
ja sobie odpuscilem tego buka po walkach z polec przyjeciala... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#58909 08/07/2004 03:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
Quote
Oryginalnie wysłał joker111:
[qb]czy w unibecie podczas wypłaty kasy na swoje konto bankowe trzeba jakies skany dowodu lub coś podobnego przesyłać?[/qb]
nie trzeba , normalnie wpisujesz numer konta i kod SWIFT , kasa z reguly jest na 2 dzien

#58910 08/07/2004 17:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
Mam pytanie. Jak wyplacic kase z Unibetu do mBanku. To moja pierwsza wyplata dlatego prosze o pomoc.

#58911 08/07/2004 18:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Grzecho18:
[qb]Mam pytanie. Jak wyplacic kase z Unibetu do mBanku. To moja pierwsza wyplata dlatego prosze o pomoc.[/qb]
no jak wyplacic ? NORMALNIE!
Podajesz dane konta i realizujesz wyplate.

#58912 08/07/2004 18:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Grzecho18:
[qb]Mam pytanie. Jak wyplacic kase z Unibetu do mBanku. To moja pierwsza wyplata dlatego prosze o pomoc.[/qb]
no jak wyplacic ? NORMALNIE!
Podajesz dane konta i realizujesz wyplate.[/qb]
Wiem, ze normalnie. Tylko ja wole miec czarno na bialym, zeby pozniej nie bylo problemow. Jakbys mogl mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny

#58913 08/07/2004 18:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Grzecho priv

#58914 08/07/2004 18:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]Grzecho priv[/qb]
dzieki

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, burbon, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,076 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1