|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Onet dobrze pocisnal http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/najwieksi-wygrani-meczu-z-liechtensteinem-sa-tacy,1,5532897,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
2-0 to chyba dobry rezultat co nie ? Łotwa zremisowała Myślę, że to dobrze prorokuje przed arcyważnym meczem z Mołdawią Ja się zastanawiam,czy nie zgrać Mołdawie w dwudrogowym handi +1,5.Męczyła się tam zarówno Czarnogóra jak i Ukraina. Czarnogora to ich pojechala nawet w 10tke, a Anglicy to chyba z 8-0  frajerzy jakich malo dla takich tuzow jak Lewandowski a ukraina nawet z nimi zremisowala 0:0 pare dni wczesniej osiagajac 1:1 na wyjezdzie z anglia. masz jeszcze jakies porownania?  dales z dupy kontrporownanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
nie bez powodu boniek ujawnil ultimatum dla fornalika. teraz pilkarze zdecyduja czy go chca czy nie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
dales z dupy kontrporownanie adekwatne do twojego. pare lat temu wygralismy mecze z wlochami czy portugalia, wisla wygrala z interem itp itd reszty sie domysl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Ci pilkarze to moga zdecydowac czy przejsc przez pasy bez pytania o zgode a nie o tym kto ich bedzie trenowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Pozatym procz naprawde moze 3 ... Reszta to nie pilkarze tylko jacys genetycznie niedojebani sportowi nieudacznicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ci pilkarze to moga zdecydowac czy przejsc przez pasy bez pytania o zgode a nie o tym kto ich bedzie trenowal   kompromitacja ,gra na jebał pies , nie ma atmosfery ,nie ma nic mniej niz zero
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Ci pilkarze to moga zdecydowac czy przejsc przez pasy bez pytania o zgode a nie o tym kto ich bedzie trenowal  bedzie im sie chcialo to fornalik zostanie. a jak go nie lubia i maja kibicow w dupie (to drugie bardzo mozliwe), to nie wygraja i wtedy fornalik do domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Dobra wylalem juz gniew hahahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Dobra wylalem juz gniew hahahah miales overka 2,5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
nasi zawodza wtedy kiedy najbardziej na nich liczymy, a pozytywnie zaskakuja jak wieszaja na nich psy. w piatek wiec wygraja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
dales z dupy kontrporownanie adekwatne do twojego. pare lat temu wygralismy mecze z wlochami czy portugalia, wisla wygrala z interem itp itd reszty sie domysl no z toba to moge porozmawiac jak z dziadkiem z stsu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
dales z dupy kontrporownanie adekwatne do twojego. pare lat temu wygralismy mecze z wlochami czy portugalia, wisla wygrala z interem itp itd reszty sie domysl no z toba to moge porozmawiac jak z dziadkiem z stsu nie mamy chyba o czym czytajac twoje posty. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Dobra wylalem juz gniew hahahah miales overka 2,5 ? Nie rozne Ale to nie dlatego ... Dlatego ze zamiast tego meczu powinni puscic juz nawet powtorke klanu z 2000 roku... Napewno bylo by bardziej emocjonujaco A tak to serce nakazywalo ogladac a mozg wylaczyc ta parodie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nasi zawodza wtedy kiedy najbardziej na nich liczymy, a pozytywnie zaskakuja jak wieszaja na nich psy. w piatek wiec wygraja  zgadza sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
HUGE ... Spojrz prawdzie w oczy... Oni wygraja w Piatek jak boniek zaplaci zwiazkowi pilki w moldąwii inaczej nas rozjebia ewentuslnie zremisujemy... Gdyby dzisiaj nantej murawie grala inna reprezentacja procz moze faktycznie san marino ... To by fornalik juz jechal do domu i bral Prozak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
nie mamy chyba o czym czytajac twoje posty. pozdrawiam no przeciez nie bede gadal z toba o tradingu, bo szacujesz jak wiekszosc dziadkow stsowych, ale nie zeby to bylo cos zlego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Z drugiej strony mozna winic media za szum obok repry... Caly czas sie ich porownuje do lat 70-80 ... Nie wiem w jakim celu .. Bo zadnego w tym nie powinno byc ...pare lat temu faktycznie mielismy jeszcze podryg i chlopaki graly moze nie caly czas ale jak sie zwarli to az milo sie ogladalo ... Teraz nie ma ani reprezentacji ani trenera ..a tym bardziej autorytetu w nim...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
HUGE ... Spojrz prawdzie w oczy... Oni wygraja w Piatek jak boniek zaplaci zwiazkowi pilki w moldąwii inaczej nas rozjebia ewentuslnie zremisujemy... Gdyby dzisiaj nantej murawie grala inna reprezentacja procz moze faktycznie san marino ... To by fornalik juz jechal do domu i bral Prozak moldawia nas rozjebac  pewnie 4-1 dostaniemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|