"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Zapisuje sie i szukam druzyny.

moge sie dolaczyc do Ciebie ? wkoncu rodacy hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Quote
Quote
jestem i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

czesc bracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> grasz ze mna w SMIGAJACYCH KURCZAKACH?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

hmm ile mi za to zapłacisz że sie zgodze?<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

wchodze w to<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Quote
Quote
jestem i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

czesc bracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> grasz ze mna w SMIGAJACYCH KURCZAKACH?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

hmm ile mi za to zapłacisz że sie zgodze?:D

wchodze w to<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

no to bracia polaczyli sily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> swe teraz potrzebujemy cholerka kuzyna bo nam zagubil sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
poszukuje drużyny. Kontakt przez pw.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
jestem do wzięcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czekam na propozycje kontraktowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
sirlukas też się zapisuje. Chętnie zagrm z kimkolwiek.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Jest już druga drużyna.

Pawel K
Emilio
rodrigo

Nazwa i kapitan zostaną podane w późniejszym terminie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
jak nie jak TAK - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
...jeśli mnie nikt nie przygarnie to pewnie boss zrobi jakieś losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
hej Kormorany [color:"blue"] [/color] żyje tam który jeszcze zgłaszać sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
zapisuję się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Quote
jak nie jak TAK - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
...jeśli mnie nikt nie przygarnie to pewnie boss zrobi jakieś losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />

może stworzymy jakas łódzką druzynę ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Jakubosiu i Sirlukas szukaj kogos do zespołu chetnego cv + 2 zdjecia na meila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do mnie lub sirlukasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
informujemy ze SMIGAJACE KURCZAKI tzn dwaj bracia z tej druzyny oglaszaja nabor na jedno wolne miejsce chetnych prosimy o wpisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> na tej strone pozdrawiamy

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Drugi Kormoran zgłasza sie do odlotu. Mysle ze nastepny tez zaraz sie znajdzie... . Czekamy

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
informujemy ze SMIGAJACE KURCZAKI tzn dwaj bracia z tej druzyny oglaszaja nabor na jedno wolne miejsce chetnych prosimy o wpisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> na tej strone pozdrawiamy

Wejde w ten biznes ziomy jeśli mnie chceta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [Linked Image]

Dajcie znać kogo Wasze elitarne grono wybrało ostatecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Quote
Quote
informujemy ze SMIGAJACE KURCZAKI tzn dwaj bracia z tej druzyny oglaszaja nabor na jedno wolne miejsce chetnych prosimy o wpisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> na tej strone pozdrawiamy

Wejde w ten biznes ziomy jeśli mnie chceta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [Linked Image]

Dajcie znać kogo Wasze elitarne grono wybrało ostatecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

jestem za [Linked Image]

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Jesli jest gdzies wolne miejsce u kogos to zagram.

Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
Szukamy trzeciego do gry:
Jakubosiu
sirlukas
i ty możesz dołączyć do najlepszych. Pośpiesz się zostało tylko jedno miejsce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jakubosiu czeka na priv.
Mnie dziś nie będzie więc nie piszcie do mnie. Jadę zobaczyć Rasiaka i resztę ekipy.
POLSKA POLSKA !!!

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
ŻUBRY

1)Dani1927 (CAPTAIN) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2)kolejarz83
3)paweldworzanczyk

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
OTO SKLADZIK MOCNEJ EKIPY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> SMIGAJACE KURCZAKI

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />-kurczak123
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> LIPINIORZ
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> KRZYSIEKOW

wrescie kuzyn sie znalazl no to 1 kolejeczki czekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Jakubosiu
sirlukas
marlon

Nasza ekipa nazwe wymyslimy i kapitana wybierzemy niedlugo tongue narazie taka jest ekipa zapisy zamkniete hehehe pozdro

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1