|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Zapisuje sie i szukam druzyny. moge sie dolaczyc do Ciebie ? wkoncu rodacy hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
jestem i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> czesc bracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> grasz ze mna w SMIGAJACYCH KURCZAKACH?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> hmm ile mi za to zapłacisz że sie zgodze?<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wchodze w to<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
jestem i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> czesc bracie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> grasz ze mna w SMIGAJACYCH KURCZAKACH?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> hmm ile mi za to zapłacisz że sie zgodze?:D wchodze w to<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> no to bracia polaczyli sily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> swe teraz potrzebujemy cholerka kuzyna bo nam zagubil sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
poszukuje drużyny. Kontakt przez pw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
jestem do wzięcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czekam na propozycje kontraktowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 896
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 896 |
sirlukas też się zapisuje. Chętnie zagrm z kimkolwiek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
Jest już druga drużyna.
Pawel K Emilio rodrigo
Nazwa i kapitan zostaną podane w późniejszym terminie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
jak nie jak TAK - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ...jeśli mnie nikt nie przygarnie to pewnie boss zrobi jakieś losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
hej Kormorany [color:"blue"] [/color] żyje tam który jeszcze zgłaszać sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599 |
zapisuję się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> jak nie jak TAK - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ...jeśli mnie nikt nie przygarnie to pewnie boss zrobi jakieś losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> może stworzymy jakas łódzką druzynę ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Jakubosiu i Sirlukas szukaj kogos do zespołu chetnego cv + 2 zdjecia na meila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do mnie lub sirlukasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
informujemy ze SMIGAJACE KURCZAKI tzn dwaj bracia z tej druzyny oglaszaja nabor na jedno wolne miejsce chetnych prosimy o wpisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> na tej strone pozdrawiamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Drugi Kormoran zgłasza sie do odlotu. Mysle ze nastepny tez zaraz sie znajdzie... . Czekamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
informujemy ze SMIGAJACE KURCZAKI tzn dwaj bracia z tej druzyny oglaszaja nabor na jedno wolne miejsce chetnych prosimy o wpisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> na tej strone pozdrawiamy Wejde w ten biznes ziomy jeśli mnie chceta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [ Linked Image] Dajcie znać kogo Wasze elitarne grono wybrało ostatecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
informujemy ze SMIGAJACE KURCZAKI tzn dwaj bracia z tej druzyny oglaszaja nabor na jedno wolne miejsce chetnych prosimy o wpisowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> na tej strone pozdrawiamy Wejde w ten biznes ziomy jeśli mnie chceta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [ Linked Image] Dajcie znać kogo Wasze elitarne grono wybrało ostatecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> jestem za [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Jesli jest gdzies wolne miejsce u kogos to zagram.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 896
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 896 |
Szukamy trzeciego do gry: Jakubosiu sirlukas i ty możesz dołączyć do najlepszych. Pośpiesz się zostało tylko jedno miejsce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakubosiu czeka na priv. Mnie dziś nie będzie więc nie piszcie do mnie. Jadę zobaczyć Rasiaka i resztę ekipy. POLSKA POLSKA !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
ŻUBRY
1)Dani1927 (CAPTAIN) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2)kolejarz83 3)paweldworzanczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
OTO SKLADZIK MOCNEJ EKIPY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> SMIGAJACE KURCZAKI
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />-kurczak123 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> LIPINIORZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> KRZYSIEKOW
wrescie kuzyn sie znalazl no to 1 kolejeczki czekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Jakubosiu sirlukas marlon Nasza ekipa nazwe wymyslimy i kapitana wybierzemy niedlugo  narazie taka jest ekipa zapisy zamkniete hehehe pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka