a jak sie nie znajdzie to dolosowac mnie. a jak sie nie znajdzie to dolosowac mnie.
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
K
ksu Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Zagram.
Czekam na info od jakiej ekipy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a jak sie nie znajdzie to dolosowac mnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
POLSKIE ORŁY

Jakubosiu (kapitan)
sirlukas
marlon

Polskie orły na cześć wczorajszego meczu naszej Drużyny Narodowej z Kolumbią.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
ZGŁASZAM TRZECH WALECZNYCH W TROSZECZKĘ INNYM SKŁADZIE

DELFIEDOR
SOUDAL
KAZIK

MIAŁ BYĆ INNY SKŁAD ALE TAK WYSZŁO KAPITANA PODAM PÓZNIEJ

Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781

Quote
jak nie jak TAK - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
...jeśli mnie nikt nie przygarnie to pewnie boss zrobi jakieś losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />

może stworzymy jakas łódzką druzynę ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/quote]

..nie widzę przeciwwskazań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Witam!!!
Nadal z michaelem szukamy trzeciego do gry.
Zapraszamy

Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
Ogłaszam wszem i wobec iż nastąpiła reaktywacja teamu!!!

KOMISJA ŚLEDCZA DS.PLK
w składzie:
grzech
wesul
tomczak7

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Quote
Witam!!!
Nadal z michaelem szukamy trzeciego do gry.
Zapraszamy

Mogę sie dołączyc? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Mysle ze tak.Teraz pozostaje nam wymyslec nazwe druzyny

Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
Quote
Quote
jak nie jak TAK - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
...jeśli mnie nikt nie przygarnie to pewnie boss zrobi jakieś losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />

może stworzymy jakas łódzką druzynę ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

..nie widzę przeciwwskazań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/quote]


No to szukamy trzeciego z naszej okolicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
chetnie zagram, kto mnie chce niech na priva da znac

Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
Ja równiez zglaszam chec do gry:) jezeli ktos ma miejsce w skladzie prosilbym mnie zapisac:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Chętnie zagram. Póki co jestem niezrzeszony. Proszę o propozycje na priv. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
NOWY TEAM (nazwa jeszcze nie ustalona)

jarkow, kurson, ...(czekamy na propozycje). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
jarkow, kurson, ksu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Nawet ciekawie to wygląda,jeszcze nazwa i jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Valverde
michael89
Anthrator


Lets go

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Fantastic Three

Valverde
michael89
Anthrator

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Quote
Quote
Zapisuje sie i szukam druzyny.

moge sie dolaczyc do Ciebie ? wkoncu rodacy hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

fart?
PJ_8

No to kto trzeci??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Quote
Fantastic Three

Valverde
michael89
Anthrator

Kapitan ... Valverde
Let's get ready to rumble!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
zglaszam sie i mam nadzieje ze dolacze sie do jakiejs druzyny

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
FC Gladiator

Jeden z gladiatorów gotowy do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekam na zgłoszenia od takizwykły i meyde9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, rymoholik, Lukasz111, forty, aker, 11kera11, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1