|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808 |
Zagram. Czekam na info od jakiej ekipy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a jak sie nie znajdzie to dolosowac mnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 896
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 896 |
POLSKIE ORŁY
Jakubosiu (kapitan) sirlukas marlon
Polskie orły na cześć wczorajszego meczu naszej Drużyny Narodowej z Kolumbią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
ZGŁASZAM TRZECH WALECZNYCH W TROSZECZKĘ INNYM SKŁADZIE
DELFIEDOR SOUDAL KAZIK
MIAŁ BYĆ INNY SKŁAD ALE TAK WYSZŁO KAPITANA PODAM PÓZNIEJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
jak nie jak TAK - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ...jeśli mnie nikt nie przygarnie to pewnie boss zrobi jakieś losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> może stworzymy jakas łódzką druzynę ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/quote] ..nie widzę przeciwwskazań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Witam!!! Nadal z michaelem szukamy trzeciego do gry. Zapraszamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
Ogłaszam wszem i wobec iż nastąpiła reaktywacja teamu!!!
KOMISJA ŚLEDCZA DS.PLK w składzie: grzech wesul tomczak7
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Witam!!! Nadal z michaelem szukamy trzeciego do gry. Zapraszamy Mogę sie dołączyc? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Mysle ze tak.Teraz pozostaje nam wymyslec nazwe druzyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 599 |
jak nie jak TAK - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ...jeśli mnie nikt nie przygarnie to pewnie boss zrobi jakieś losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> może stworzymy jakas łódzką druzynę ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..nie widzę przeciwwskazań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/quote] No to szukamy trzeciego z naszej okolicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
chetnie zagram, kto mnie chce niech na priva da znac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 98 |
Ja równiez zglaszam chec do gry:) jezeli ktos ma miejsce w skladzie prosilbym mnie zapisac:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
Chętnie zagram. Póki co jestem niezrzeszony. Proszę o propozycje na priv. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
NOWY TEAM (nazwa jeszcze nie ustalona)
jarkow, kurson, ...(czekamy na propozycje). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,961 |
jarkow, kurson, ksu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Nawet ciekawie to wygląda,jeszcze nazwa i jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Valverde michael89 Anthrator
Lets go
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Fantastic Three
Valverde michael89 Anthrator
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Zapisuje sie i szukam druzyny. moge sie dolaczyc do Ciebie ? wkoncu rodacy hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> fart? PJ_8 No to kto trzeci??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Fantastic Three
Valverde michael89 Anthrator Kapitan ... Valverde Let's get ready to rumble!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086 |
zglaszam sie i mam nadzieje ze dolacze sie do jakiejs druzyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
FC Gladiator
Jeden z gladiatorów gotowy do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekam na zgłoszenia od takizwykły i meyde9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka