Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
Conrad #5905497 18/06/2013 16:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
[Linked Image from fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net] hehe wspolczesny konsument

kasa misiu, kasa smile

Bonus: Unibet
_Korver_ #5905537 18/06/2013 16:50
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by _Korver_

Nic tylko współczuć dziecku;]
a matkę do Tworek shocked

Conrad #5905540 18/06/2013 16:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
na bogato laugh

_Korver_ #5905553 18/06/2013 17:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by _Korver_
hehe wspolczesny konsument

kasa misiu, kasa smile

Pierwszy i ostatni kontakt jakie moje dzieci miały z kościelną mafią to był chrzest. Od tamtego czasu kontakt został definitywnie zakończony, nie będzie żadnych pierwszych komunii i innych przygłupiastych akcji kościelnych. papa

Biszop #5905554 18/06/2013 17:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by _Korver_

Nic tylko współczuć dziecku;]
a matkę do Tworek shocked

Oj tam. Ukułbyś boks

Conrad #5905560 18/06/2013 17:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
hajs sie zgadza;D

lupus #5905564 18/06/2013 17:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by lupus
Oj tam. Ukułbyś boks

jak miałbym kłuć kretynke to wolałbym własną rękę,
mnie mimo wszystko kręci, po za wygladem, to co w głowie wink

Conrad #5905768 18/06/2013 19:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
[Linked Image from fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net]


laugh

Conrad #5905788 18/06/2013 19:15
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by _Korver_
hehe wspolczesny konsument

kasa misiu, kasa smile

Pierwszy i ostatni kontakt jakie moje dzieci miały z kościelną mafią to był chrzest. Od tamtego czasu kontakt został definitywnie zakończony, nie będzie żadnych pierwszych komunii i innych przygłupiastych akcji kościelnych. papa
to po co chrzest?

damian1679 #5905815 18/06/2013 19:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Aby babcie spały spokojnie, że zdjęto z dziecka klątwę w postaci grzechu pierworodnego, za który można przecież jako Bogu winne dziecko do piekła trafić. crazy

Conrad #5905828 18/06/2013 19:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by _Korver_
hehe wspolczesny konsument

kasa misiu, kasa smile

Pierwszy i ostatni kontakt jakie moje dzieci miały z kościelną mafią to był chrzest. Od tamtego czasu kontakt został definitywnie zakończony, nie będzie żadnych pierwszych komunii i innych przygłupiastych akcji kościelnych. papa

wiekszej glupoty nie slyszalem smirk
taka sama mafia jak lekarze, policjanci, murarze czy piekarze... tylko tutaj skandale sie lepiej sprzedaja wiec jest temat na topie...
Moge przyznac ze sposob w jaki odbywaja sie msze i inne uroczystosci jest zenujacy i jezeli mnie jako czlowieka wierzacego meczy to co dopiero ludzi wahajacych sie ...
Dlatego trzeba wybierac miejsca gdzie ksiadz starac sie przekazywac wiedze jak czlowiek a nie klepie formulki z ksiegi ale niestety miejsc takich coraz mniej frown


Zycze Ci jednak z calego serca zebys w zyciu nie potrzebowal kontaktu z Bogiem i nie prosil o pomoc bo troche juz lat mam - zreszta Ty tez i znam wiele przykladow skamlania po latach...

Inzaghi78 #5905873 18/06/2013 19:57
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by _Korver_
hehe wspolczesny konsument

kasa misiu, kasa smile

Pierwszy i ostatni kontakt jakie moje dzieci miały z kościelną mafią to był chrzest. Od tamtego czasu kontakt został definitywnie zakończony, nie będzie żadnych pierwszych komunii i innych przygłupiastych akcji kościelnych. papa

wiekszej glupoty nie slyszalem smirk
taka sama mafia jak lekarze, policjanci, murarze czy piekarze... tylko tutaj skandale sie lepiej sprzedaja wiec jest temat na topie...
Moge przyznac ze sposob w jaki odbywaja sie msze i inne uroczystosci jest zenujacy i jezeli mnie jako czlowieka wierzacego meczy to co dopiero ludzi wahajacych sie ...
Dlatego trzeba wybierac miejsca gdzie ksiadz starac sie przekazywac wiedze jak czlowiek a nie klepie formulki z ksiegi ale niestety miejsc takich coraz mniej frown


Zycze Ci jednak z calego serca zebys w zyciu nie potrzebowal kontaktu z Bogiem i nie prosil o pomoc bo troche juz lat mam - zreszta Ty tez i znam wiele przykladow skamlania po latach...


no nie taka sama.

murarze, piekarze, ciezko pracuja i nie zebraja od innych ludzi kase.

A czarna mafia 3/4 tygodnai sie opierdala, jak cos zrobi to wezmie kase i jeszcze wola od innych. Do tego udaja swietoszkow, a co tam sie dzieje za murami to az strach pomyslec.

Nie mylmy wiary w ta czarna mafia.

Conrad #5905874 18/06/2013 19:58
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Inzaghi :brawo:

Self-Confident #5906031 18/06/2013 21:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Self-Confident
no nie taka sama.

murarze, piekarze, ciezko pracuja i nie zebraja od innych ludzi kase.

A czarna mafia 3/4 tygodnai sie opierdala, jak cos zrobi to wezmie kase i jeszcze wola od innych. Do tego udaja swietoszkow, a co tam sie dzieje za murami to az strach pomyslec.

Nie mylmy wiary w ta czarna mafia.

no widzisz i tu sie mylisz ...

tak samo wsrod piekarzy jak i ksiezy sa tacy co sie opierdalaja... ciezko pracuja powiadasz ???
osobiscie nabralem wstretu jak dwoch pojebow ktorych znalem plulo i wkladalo gwozdzie do chleba dla fanu mad tacy ot pracowici piekarze...

nie mam zamiaru bronic kleru bo sam jestem oburzony jak slysze o tym czy o tamtym tylko probuje pokazac jak bardzo wszystko jest generalizowane i wkladane do jednego worka ...

Conrad #5906088 18/06/2013 21:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
@Inzaghi78 ... jak dla mnie ksieza moga sobie byc, kazdy wierzy w co chce, ale niech jasno powiedza ze to jest "firma" jak kazda inna nastawiona na zysk, tylko sprzedaja w sferze duchowej a nie materialnej. ot co.

ale pewnie odpiszesz mi ze wiara to wiara i jest jeden bog... w takim razie prosze odpowiedz mi na dwa pytania ktore mnie nurtuja

1. jak wytlumaczysz wszystkie zapozyczenia z innych wiar przedchrzescijanskich? (np daty swiat), skad dowod ze "tym razem" wiara katolicka jest ta wlasciwa? zwlaszcza ze miala wiele pomylek po drodze (np. inkwizycja)

2. zgodnie z biblia, grzesznik ktory nawroci sie przed smiercia i szczerze zaluje za grzechy zostanie zbawiony (nawet szybciej niz religijni ludzie). wiec dlaczego czlowiek ma byc religiijny cale zycie skoro wystarczy sie szczerze nawrocic przed smiercia?

Conrad #5906139 18/06/2013 22:09
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
To drugie to w obliczu np wybuchu nuklearnego to dosc malo czasu na nawrocenie jest i na wszelki wypadek lepiej byc w zgodzie z sumieniem nie wiadomo co sie stanie


damian1679 #5906165 18/06/2013 22:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by damian1679
To drugie to w obliczu np wybuchu nuklearnego to dosc malo czasu na nawrocenie jest i na wszelki wypadek lepiej byc w zgodzie z sumieniem nie wiadomo co sie stanie


w zgodzie z sumieniem mozesz byc bez uzywania boga/piekla/nieba jako straszaka

wystarczy mic swoja etyke zycia..no chyba ze ktos musi miec "bicz" nad soba zeby postepowac dobrze? a to wtedy racja, dla takich ludzi potrzeba boga zeby kontrolowac

Conrad #5906169 18/06/2013 22:21
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Ech a co jesli Ty masz etyke a inni nie maja i np wysmiewaja sie z twoich skrupulow?

damian1679 #5906173 18/06/2013 22:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by damian1679
Ech a co jesli Ty masz etyke a inni nie maja i np wysmiewaja sie z twoich skrupulow?


a zyjesz zeby byc w zgodzie ze soba czy z opinia innych?
kazdy ma swoje zycie, jezeli przjemujesz sie tymi bez skrupolow i chcesz sie do nich dostosowac..to tak jakbys oddal im swoje zycie w zarzadzanie

Inzaghi78 #5906317 18/06/2013 23:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Inzaghi78
Zycze Ci jednak z calego serca zebys w zyciu nie potrzebowal kontaktu z Bogiem i nie prosil o pomoc bo troche juz lat mam - zreszta Ty tez i znam wiele przykladow skamlania po latach...

Jedno co łączy wszystkich ludzi to to, że każdy z nas urodził się nieuleczalnie chory.

Natomiast co ma pojęcie boga wspólnego z kościołami i innymi, podobnymi wyłudzaczami na świecie, którzy żerują na naiwnych, strasząc ich, obiecując im "pośrednictwo" w kontaktach z bogiem? cool

Co wspólnego ma mafia, która żeruje na państwie niczym pasożyt i kosztuje wszystkich miliardy rocznie. Pasożyt, który żeruje i za wszelką cenę chce prać móżdżki młodym dzieciom jak najwcześniej by ich otumanić na całe życie? Zaraza, który do dziś robi przekręty i udaje pokrzywdzonego by jeszcze więcej wyłudzić od państwa i ciągle jej mało?

Największą obrazą dla religii to udawanie, że różnego rodzaju "duchowni" mają z nią cokolwiek wspólnego.

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei, rymoholik), 1,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,591
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1