|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
![[Linked Image from fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net]](https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1012366_604370842929511_529638799_n.jpg) hehe wspolczesny konsument kasa misiu, kasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Nic tylko współczuć dziecku;] a matkę do Tworek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
na bogato 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
hehe wspolczesny konsument kasa misiu, kasa  Pierwszy i ostatni kontakt jakie moje dzieci miały z kościelną mafią to był chrzest. Od tamtego czasu kontakt został definitywnie zakończony, nie będzie żadnych pierwszych komunii i innych przygłupiastych akcji kościelnych. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nic tylko współczuć dziecku;] a matkę do Tworek  Oj tam. Ukułbyś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Oj tam. Ukułbyś  jak miałbym kłuć kretynke to wolałbym własną rękę, mnie mimo wszystko kręci, po za wygladem, to co w głowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
hehe wspolczesny konsument kasa misiu, kasa  Pierwszy i ostatni kontakt jakie moje dzieci miały z kościelną mafią to był chrzest. Od tamtego czasu kontakt został definitywnie zakończony, nie będzie żadnych pierwszych komunii i innych przygłupiastych akcji kościelnych.  to po co chrzest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Aby babcie spały spokojnie, że zdjęto z dziecka klątwę w postaci grzechu pierworodnego, za który można przecież jako Bogu winne dziecko do piekła trafić. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
hehe wspolczesny konsument kasa misiu, kasa  Pierwszy i ostatni kontakt jakie moje dzieci miały z kościelną mafią to był chrzest. Od tamtego czasu kontakt został definitywnie zakończony, nie będzie żadnych pierwszych komunii i innych przygłupiastych akcji kościelnych.  wiekszej glupoty nie slyszalem  taka sama mafia jak lekarze, policjanci, murarze czy piekarze... tylko tutaj skandale sie lepiej sprzedaja wiec jest temat na topie... Moge przyznac ze sposob w jaki odbywaja sie msze i inne uroczystosci jest zenujacy i jezeli mnie jako czlowieka wierzacego meczy to co dopiero ludzi wahajacych sie ... Dlatego trzeba wybierac miejsca gdzie ksiadz starac sie przekazywac wiedze jak czlowiek a nie klepie formulki z ksiegi ale niestety miejsc takich coraz mniej  Zycze Ci jednak z calego serca zebys w zyciu nie potrzebowal kontaktu z Bogiem i nie prosil o pomoc bo troche juz lat mam - zreszta Ty tez i znam wiele przykladow skamlania po latach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
hehe wspolczesny konsument kasa misiu, kasa  Pierwszy i ostatni kontakt jakie moje dzieci miały z kościelną mafią to był chrzest. Od tamtego czasu kontakt został definitywnie zakończony, nie będzie żadnych pierwszych komunii i innych przygłupiastych akcji kościelnych.  wiekszej glupoty nie slyszalem  taka sama mafia jak lekarze, policjanci, murarze czy piekarze... tylko tutaj skandale sie lepiej sprzedaja wiec jest temat na topie... Moge przyznac ze sposob w jaki odbywaja sie msze i inne uroczystosci jest zenujacy i jezeli mnie jako czlowieka wierzacego meczy to co dopiero ludzi wahajacych sie ... Dlatego trzeba wybierac miejsca gdzie ksiadz starac sie przekazywac wiedze jak czlowiek a nie klepie formulki z ksiegi ale niestety miejsc takich coraz mniej  Zycze Ci jednak z calego serca zebys w zyciu nie potrzebowal kontaktu z Bogiem i nie prosil o pomoc bo troche juz lat mam - zreszta Ty tez i znam wiele przykladow skamlania po latach... no nie taka sama. murarze, piekarze, ciezko pracuja i nie zebraja od innych ludzi kase. A czarna mafia 3/4 tygodnai sie opierdala, jak cos zrobi to wezmie kase i jeszcze wola od innych. Do tego udaja swietoszkow, a co tam sie dzieje za murami to az strach pomyslec. Nie mylmy wiary w ta czarna mafia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
no nie taka sama.
murarze, piekarze, ciezko pracuja i nie zebraja od innych ludzi kase.
A czarna mafia 3/4 tygodnai sie opierdala, jak cos zrobi to wezmie kase i jeszcze wola od innych. Do tego udaja swietoszkow, a co tam sie dzieje za murami to az strach pomyslec.
Nie mylmy wiary w ta czarna mafia. no widzisz i tu sie mylisz ... tak samo wsrod piekarzy jak i ksiezy sa tacy co sie opierdalaja... ciezko pracuja powiadasz ??? osobiscie nabralem wstretu jak dwoch pojebow ktorych znalem plulo i wkladalo gwozdzie do chleba dla fanu  tacy ot pracowici piekarze... nie mam zamiaru bronic kleru bo sam jestem oburzony jak slysze o tym czy o tamtym tylko probuje pokazac jak bardzo wszystko jest generalizowane i wkladane do jednego worka ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
@Inzaghi78 ... jak dla mnie ksieza moga sobie byc, kazdy wierzy w co chce, ale niech jasno powiedza ze to jest "firma" jak kazda inna nastawiona na zysk, tylko sprzedaja w sferze duchowej a nie materialnej. ot co.
ale pewnie odpiszesz mi ze wiara to wiara i jest jeden bog... w takim razie prosze odpowiedz mi na dwa pytania ktore mnie nurtuja
1. jak wytlumaczysz wszystkie zapozyczenia z innych wiar przedchrzescijanskich? (np daty swiat), skad dowod ze "tym razem" wiara katolicka jest ta wlasciwa? zwlaszcza ze miala wiele pomylek po drodze (np. inkwizycja)
2. zgodnie z biblia, grzesznik ktory nawroci sie przed smiercia i szczerze zaluje za grzechy zostanie zbawiony (nawet szybciej niz religijni ludzie). wiec dlaczego czlowiek ma byc religiijny cale zycie skoro wystarczy sie szczerze nawrocic przed smiercia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
To drugie to w obliczu np wybuchu nuklearnego to dosc malo czasu na nawrocenie jest i na wszelki wypadek lepiej byc w zgodzie z sumieniem nie wiadomo co sie stanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
To drugie to w obliczu np wybuchu nuklearnego to dosc malo czasu na nawrocenie jest i na wszelki wypadek lepiej byc w zgodzie z sumieniem nie wiadomo co sie stanie w zgodzie z sumieniem mozesz byc bez uzywania boga/piekla/nieba jako straszaka wystarczy mic swoja etyke zycia..no chyba ze ktos musi miec "bicz" nad soba zeby postepowac dobrze? a to wtedy racja, dla takich ludzi potrzeba boga zeby kontrolowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Ech a co jesli Ty masz etyke a inni nie maja i np wysmiewaja sie z twoich skrupulow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Ech a co jesli Ty masz etyke a inni nie maja i np wysmiewaja sie z twoich skrupulow? a zyjesz zeby byc w zgodzie ze soba czy z opinia innych? kazdy ma swoje zycie, jezeli przjemujesz sie tymi bez skrupolow i chcesz sie do nich dostosowac..to tak jakbys oddal im swoje zycie w zarzadzanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zycze Ci jednak z calego serca zebys w zyciu nie potrzebowal kontaktu z Bogiem i nie prosil o pomoc bo troche juz lat mam - zreszta Ty tez i znam wiele przykladow skamlania po latach... Jedno co łączy wszystkich ludzi to to, że każdy z nas urodził się nieuleczalnie chory. Natomiast co ma pojęcie boga wspólnego z kościołami i innymi, podobnymi wyłudzaczami na świecie, którzy żerują na naiwnych, strasząc ich, obiecując im "pośrednictwo" w kontaktach z bogiem?  Co wspólnego ma mafia, która żeruje na państwie niczym pasożyt i kosztuje wszystkich miliardy rocznie. Pasożyt, który żeruje i za wszelką cenę chce prać móżdżki młodym dzieciom jak najwcześniej by ich otumanić na całe życie? Zaraza, który do dziś robi przekręty i udaje pokrzywdzonego by jeszcze więcej wyłudzić od państwa i ciągle jej mało? Największą obrazą dla religii to udawanie, że różnego rodzaju "duchowni" mają z nią cokolwiek wspólnego.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|