|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
pierwszy raz widze czerwona kartke. Co to oznacza? To normalna zolta kartka w starym wydaniu. Wczesniej strata punktu byla za zolta, teraz jest pierw nic nie robiaca zolta jako ostrzezenie, a pozniej za czerwona strata punktu dopiero. Komentator powiedzial o tym gdzies w 2 secie, jakby przeczuwal czerwien. Sedzia nie dymaj nas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
ha ha gwiazdorek czerwona, znów ich słynna psycha zaczyna działać  widze jakis antypolak jestes, cieszy cie to? nie jestem antypolak, ale śmiesza mnie te pajacyki pod siatką i ich nie lubie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
pierwszy raz widze czerwona kartke. Co to oznacza? To normalna zolta kartka w starym wydaniu. Wczesniej strata punktu byla za zolta, teraz jest pierw nic nie robiaca zolta jako ostrzezenie, a pozniej za czerwona strata punktu dopiero. Komentator powiedzial o tym gdzies w 2 secie, jakby przeczuwal czerwien. Sedzia nie dymaj nas. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
ha ha gwiazdorek czerwona, znów ich słynna psycha zaczyna działać  widze jakis antypolak jestes, cieszy cie to? nie jestem antypolak, ale śmiesza mnie te pajacyki pod siatką i ich nie lubie.... to kablówki nie opłaciłeś, że masz 1 kanał czy pilota nie ogarniasz żeb przełączyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ha ha gwiazdorek czerwona, znów ich słynna psycha zaczyna działać  widze jakis antypolak jestes, cieszy cie to? nie jestem antypolak, ale śmiesza mnie te pajacyki pod siatką i ich nie lubie.... na jedno wychodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mam takie pytanie. CO TEN SEDZIA ODPIERDALA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
ha ha gwiazdorek czerwona, znów ich słynna psycha zaczyna działać  widze jakis antypolak jestes, cieszy cie to? nie jestem antypolak, ale śmiesza mnie te pajacyki pod siatką i ich nie lubie.... to kablówki nie opłaciłeś, że masz 1 kanał czy pilota nie ogarniasz żeb przełączyć? pierdol sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Mam takie pytanie. CO TEN SEDZIA ODPIERDALA? To je Arabus, jest za Islamska republika niegdys francuska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
gdyby Francja miala atakujacego to bym nam dwa razy po 3-0 wsadzila...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mam takie pytanie. CO TEN SEDZIA ODPIERDALA? To je Arabus, jest za Islamska republika niegdys francuska  A ten sedzia jebany jakis arab czy inny chuj liczy na murzynska kutange od Sidibe po meczu? Troche ostrzej, ale mozna powiedziec, ze chca go poczuc  Troche jaja sedzia odjebuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ha ha gwiazdorek czerwona, znów ich słynna psycha zaczyna działać  widze jakis antypolak jestes, cieszy cie to? nie jestem antypolak, ale śmiesza mnie te pajacyki pod siatką i ich nie lubie.... to kablówki nie opłaciłeś, że masz 1 kanał czy pilota nie ogarniasz żeb przełączyć? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
ha ha gwiazdorek czerwona, znów ich słynna psycha zaczyna działać  widze jakis antypolak jestes, cieszy cie to? nie jestem antypolak, ale śmiesza mnie te pajacyki pod siatką i ich nie lubie.... na jedno wychodzi to popraw kapelusik, dmuchnij w trąbke i spiewaj dalej nic sie nie stało....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
to popraw kapelusik, dmuchnij w trąbke i spiewaj dalej nic sie nie stało.... Slepy wierzyc, a kibicowac to jest roznica, ale obawiam sie, ze rozroznic te dwie postawy nie ucza jeszcze w gimnazjum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to popraw kapelusik, dmuchnij w trąbke i spiewaj dalej nic sie nie stało.... Slepy wierzyc, a kibicowac to jest roznica, ale obawiam sie, ze rozroznic te dwie postawy nie ucza jeszcze w gimnazjum. oj chyba nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Ogarna nasi....?? Jest wiara...??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
heh na taktyke flotem w czarnego do taja trzeba bylo czekac, juz myslalem ze nie wiedza o jego slabszym punkcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Polki do 21 lat w siatkówce plazowej MISTRZYNIAMI SWIATA Serdeczne GRATULACJE !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
redwitz as - lob w takim momencie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
wchodzicie w tajki po żenującym secie chyba warrte rozważenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
nic się nie stało, Polacy nic się nie stało 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|