|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
macie swojego wielkiego Lleytona  mówiłem, że to Wawrinka słaby, a nie Hewitt taki dobry pewnie, może jeszcze wygrać 3-2, ale wydaje mi się, że to od Jamajki zależy co się dalej w tym meczu wydarzy Ale kocopoly pierdolisz dobrze mowi, lejton oprocz pusherowania nic nie gra, w queens to dimitrov czy delpo przeciwko niemu zagrali to bylo zal patrzec, nie mowiac o wawrince tutaj Święta prawda, Dima i Delpo bezczelnie się podłożyli( czyt: zatankowali) O Wawrince nie ma nawet sensu dyskutować, bo zagrał z Lleytonem tak że śmiać się z tego chciało. no pewnie wszyscy polozyli sie na korcie plackiem stad izzi win hewitta
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174 |
Jakby kogoś interesowao, Aza też się wycofała
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
to żeśmy sie dzisiaj naszych przebijaczy naoglądali  Jano sobie odpocznie to może i powalczy z Mugro, choć szans wielkich mu nie daję
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
a to oczywiście Hewitt jest był wielkim tenisitą ale teraz od dłuższego czasu nic nie gra, więc wystawianie na niego takich niskich kursów przeciwko groźnemu Brownowi to komedia  Hewitt szczególnie serwis stracił, return już nie jest tym jednym z lepszych ... Powiem tak: Zamknij morde. Lleyton jest jaki jest, ale w Queens to ty go trollu nie ogladales. Gimbaza sie skonczyla i wkurwiasz tutaj ludzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ja to widzę tak - kubot ogrywa paira. w nast rundzie trafia na browna. też jakoś wymęczy i mamy ćwierćfinał z ferdkiem  niestety z nasza gwiazda ciezko przewidywac takie rzeczy. Wiadomo, ze gdyby gral na maxa to takie 3:0 z Fedem na trawie by chodzilo po 1.005. Niestety bedac Bogiem dyscypliny ciezko wykrzesac z siebie motywacje. Do tego dochodzi fakt, ze Kubot jest bardzo wierzacy i kocha akcje charytatywne. Zorganizowal ich juz w tym roku az 28. Ostatnia miala miejsce tydzien temu, kiedy to obnazyl swoja chojnosc przed Mahutem, dajac mu tym samym okazje do zdobycia pierwszego trofeum ATP. Co prawda wachal sie przez chwile w 2 secie, ale jednak dobre serce jak zwykle wygralo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
macie swojego wielkiego Lleytona  mówiłem, że to Wawrinka słaby, a nie Hewitt taki dobry pewnie, może jeszcze wygrać 3-2, ale wydaje mi się, że to od Jamajki zależy co się dalej w tym meczu wydarzy Ale kocopoly pierdolisz dobrze mowi, lejton oprocz pusherowania nic nie gra, w queens to dimitrov czy delpo przeciwko niemu zagrali to bylo zal patrzec, nie mowiac o wawrince tutaj Gralem i ogladalem mecze Lelytona w Quenns i chyba zapomniales porannej ropy z oczu zdjac jesli tak uwazasz może powiesz że Dima grał na serio ?  to chyba inny mecz oglądałeś, bo on tam się zbytnio nawet nie krył z tym jak ładnie olał mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
Cepelova J./Kalashnikova O. dobra lokata nie jest zła  Janowicz w Expekcie też jako win rozliczony  więc jeszcze Solane!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Verdaś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
dobra to jeszcze Reistera spróbuję, widziałem kawałek meczu Melzera z Fogną to Fabio się obraził i Jurgenos miał ułatwione zadanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
Puig i jej czajnik oby +4.5 weszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
PUIG  co ona zrobiła... kontrujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ale Solara pograła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
Soler po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
ale Solara pograła  Puig pusty kort i w aut...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 598 |
dobra to Solara po 3 set 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|