|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Chinska mysl taktyczna byla znakomita lecz brak challengu zadecydowal przy tym asie o porazce a byloby 2-0. nie byłoby
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Deaves/Mulder booooooom *6-5, kończyć! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
kvita  ja to nie kumam jak ona moze miec jakis fanow przeciez ona robi tak niepojete bledy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Półfinalista Wimba zainkasuje 400 tys. funtów, czyli ok. 1 miliona zł.  gdzie dostane funta po 2,5? [/quote] Sorry, podałem to trochę nieprecyzyjnie. Ok. 1 mln. złotych to jest róznica między ćwierćfinałem ( 205 tys. funtów ), a półfinałem ( 400 tys.). Czyli chodzi o kwotę 195 tys. funtów, która faktycznie dodatkowo wzbogaci konto zwycięzcy tego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Aga  Zimon coś wspominał o chińskiej myśli taktycznej?  Chinska mysl taktyczna byla znakomita lecz brak challengu zadecydowal przy tym asie o porazce a byloby 2-0. Tak, tak  Jak w tym filmiku "Mucha nie siada"...: "Zawsze kurwa coś..." Może niemiecka myśl da radę. Hejterzy przecież muszą mieć swoje 5 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
ilu kubot pokonal zawodnikow godnych uwagi w calej karierze na trawie nie liczac monfilsa i paire(chociaz kazdy z nich na trawie jest taki sobie)?sezon trawiasty moglby byc przez caly rok i tak by go nie bylo w 25
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Chinska mysl taktyczna byla znakomita lecz brak challengu zadecydowal przy tym asie o porazce a byloby 2-0. nie byłoby no tak Ty wiesz najlepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
ilu kubot pokonal zawodnikow godnych uwagi w calej karierze na trawie nie liczac monfilsa i paire(chociaz kazdy z nich na trawie jest taki sobie)?sezon trawiasty moglby byc przez caly rok i tak by go nie bylo w 25 cygana chyba i to nawet ze stanu 0-2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ilu kubot pokonal zawodnikow godnych uwagi w calej karierze na trawie nie liczac monfilsa i paire(chociaz kazdy z nich na trawie jest taki sobie)?sezon trawiasty moglby byc przez caly rok i tak by go nie bylo w 25 cygana chyba i to nawet ze stanu 0-2? monfilsa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
ilu kubot pokonal zawodnikow godnych uwagi w calej karierze na trawie nie liczac monfilsa i paire(chociaz kazdy z nich na trawie jest taki sobie)?sezon trawiasty moglby byc przez caly rok i tak by go nie bylo w 25 cygana chyba i to nawet ze stanu 0-2? Cygan też na trawie dupy nie urywa...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
ilu kubot pokonal zawodnikow godnych uwagi w calej karierze na trawie nie liczac monfilsa i paire(chociaz kazdy z nich na trawie jest taki sobie)?sezon trawiasty moglby byc przez caly rok i tak by go nie bylo w 25 cygana chyba i to nawet ze stanu 0-2? Maczka  RG
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 487
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2013
Posty: 487 |
drugi set win 6:4 teraz po mecz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Z resztą nie ma sensu dyskusja, bo każdy ma swoje racje.Jurek jutro zatrzęsie portkami.Idę na orlik.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
źli niepatriotyczni hejterzy,ale jednak malo kto typowal rodakow chyba ze ktos jest takim specem ze po meczu umie wkleic zdjecia i to sa jego przewidywania,choc jak ktos gra za wirtualny hajs to co mu szkodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Z resztą nie ma sensu dyskusja, bo każdy ma swoje racje.Jurek jutro zatrzęsie portkami.Idę na orlik. z tego co wiem to klapek ma psyche zjechana
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186 |
jest jakas szansa na mecze w wimbledonie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
jest jakas szansa na mecze w wimbledonie? w sensie ze co? chcialbys zagrac? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
ciekawe ktory tydzien kvity
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
ciekawe ktory tydzien kvity Drugi tydzien Petry na Wimbledonie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka