|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Amritraj posyłaj Lleytona na chate  W ub. roku był tam w finale. Nie wiem, czy Ci się sprawdzi.  Jakby tylko na tym opierać że ktoś broni itp to daleko by sie nie zajechalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
i Armitraj z *40-15 się połamał, o  walnął 2 Dfy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Newport, coroczny raj na fixerów, a w tym roku nuda.
Jak żyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
ja pierd... 6:2 1:0 z przelamaniem i nagle wszystko w plecy 1:3 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Newport, coroczny raj na fixerów, a w tym roku nuda.
Jak żyć? Querrey wczoraj wtopił. Dzisiaj jeszcze troche spotkan, coś będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Newport, coroczny raj na fixerów, a w tym roku nuda.
Jak żyć? wyglada na to ze rampras fixxuje, tylko czy michal jest na tyle ogarniety zeby to pociagnac? Watpie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Prakash booooooooooom *1-2  Ołówek też ułamał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Newport, coroczny raj na fixerów, a w tym roku nuda.
Jak żyć? Querrey wczoraj wtopił. Dzisiaj jeszcze troche spotkan, coś będzie ale gdzie im do fixów pokroju Isner-Levine (07/07/08 - na zawsze w naszym sercu)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jakby tylko na tym opierać że ktoś broni itp to daleko by sie nie zajechalo Nikt, a tym bardziej ja, nie mówi żeby się TYLKO na tym opierać, ale fixy też mają pewne " reguły ". 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Newport, coroczny raj na fixerów, a w tym roku nuda.
Jak żyć? Querrey wczoraj wtopił. Dzisiaj jeszcze troche spotkan, coś będzie ale gdzie im do fixów pokroju Isner-Levine (07/07/08 - na zawsze w naszym sercu)? Paprykasz boom W Newport od liku jest tych wałów, ale w tym roku narazie mało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
russell chyba kontuzja jakas
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
Ram szmaciarzu lepiej kreczuj niz jak masz wałkować
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Hewitt chyba za dobry na returnie żeby Prakash mógł go ukąsić dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Festiwal brejków u paprykasza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Hewitt chyba za dobry na returnie żeby Prakash mógł go ukąsić dzisiaj. skoro całego gema Prakash gra 2 serwisem, to na pewno nie ugra przy swoim za wiele gemów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Amritraj posyłaj Lleytona na chate  W ub. roku był tam w finale. Nie wiem, czy Ci się sprawdzi.  to jest w ogole bardzo "bliski" turniej dla Prakasza, jego stary tu wygrywal 3 razy i z tego co pamietam to byl jego pierwszy "powazny" turniej, gdzie od razu gral w finale (jakos 5 lat temu)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
lleyton tak malo hajsu zarobil na korcie ze sie podlozy ciapatemu przyjacielowi,w koncu jego ulubiona nawierzchnia,broni finalu z przed roku,po co mu to wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Amritraj posyłaj Lleytona na chate  W ub. roku był tam w finale. Nie wiem, czy Ci się sprawdzi.  to jest w ogole bardzo "bliski" turniej dla Prakasza, jego stary tu wygrywal 3 razy i z tego co pamietam to byl jego pierwszy "powazny" turniej, gdzie od razu gral w finale (jakos 5 lat temu) Ojciec tam chyba też jest wysoko postawionym organizatorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Amritraj posyłaj Lleytona na chate  W ub. roku był tam w finale. Nie wiem, czy Ci się sprawdzi.  to jest w ogole bardzo "bliski" turniej dla Prakasza, jego stary tu wygrywal 3 razy i z tego co pamietam to byl jego pierwszy "powazny" turniej, gdzie od razu gral w finale (jakos 5 lat temu) Wiem, wiem dlatego dostał WCtke po latach. No i ciapaci mają tutaj farta Jego stary, on no i Ram byli przynajmniej w finale
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Amritraj posyłaj Lleytona na chate  W ub. roku był tam w finale. Nie wiem, czy Ci się sprawdzi.  to jest w ogole bardzo "bliski" turniej dla Prakasza, jego stary tu wygrywal 3 razy i z tego co pamietam to byl jego pierwszy "powazny" turniej, gdzie od razu gral w finale (jakos 5 lat temu) moj blad  6 lat temu zagral tu pierwszy raz jak mu stary zalatwil WC i byl w cwiercfinale, rok pozniej znowu stary zadzialal i byl przegrany final z Santoro. ES mial wtedy prawa do tego turnieju
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|