|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Michal Przysiezny @ 2.10 947,00 PLN Singiel Michal Przysiezny @ 4.33 266,16 PLN Singiel Bez krecz Ram, bez krecza mózgu Michał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
11-sty  ale pajac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Przysieżny niech tylko dociągnie do końca i może pakować walizki. Jutro wylot do Bogoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 458
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 458 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Myślę że pojedzie krajana, ile już ma spotkan bez wytchnienia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
Za tydzien ma jeszcze Bogote ; )
Niech dostanie jakiegos mlodziaka z Kolumbii to tam już kartele zatroszczą się o win podopiecznego rzeczywiscie, wskoczyl z listy rezerwowej do glownego, wymiata obsade, jakby nie Tipsa to widzialem czelki z lepsza obsada ale pula nagród większa o 40 procent niż w Newport
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Przysieżny niech tylko dociągnie do końca i może pakować walizki. Jutro wylot do Bogoty. a co jest w bogocie czego nie ma w newport??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Przysieżny niech tylko dociągnie do końca i może pakować walizki. Jutro wylot do Bogoty. a co jest w bogocie czego nie ma w newport?? Przysiężny tam będzie miał następny mecz do rozegrania po ćwierćfinale w Newport.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
Ram po otwarte zlamanie reki albo nogi tylko tyle jestes warty jeb... handlarzu po trwale kalectwo i koniec ze sportem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Przysieżny niech tylko dociągnie do końca i może pakować walizki. Jutro wylot do Bogoty. a co jest w bogocie czego nie ma w newport?? mafia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Przysieżny niech tylko dociągnie do końca i może pakować walizki. Jutro wylot do Bogoty. uj wie może zostanie, zależy jak finansowo się to wszystko przedstawia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Przysieżny niech tylko dociągnie do końca i może pakować walizki. Jutro wylot do Bogoty. uj wie może zostanie, zależy jak finansowo się to wszystko przedstawia Mahut będzie miał inne zdanie na ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Przysieżny niech tylko dociągnie do końca i może pakować walizki. Jutro wylot do Bogoty. a co jest w bogocie czego nie ma w newport?? mafia  bogota ma jako jedyna na swiecie korty z białej maczki,kaszkiet zawsze sie tam zglasza,ale jakos dzikiej nie moze dostac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Przysieżny niech tylko dociągnie do końca i może pakować walizki. Jutro wylot do Bogoty. a co jest w bogocie czego nie ma w newport?? mafia  bogota ma jako jedyna na swiecie korty z białej maczki,kaszkiet zawsze sie tam zglasza,ale jakos dzikiej nie moze dostac kaszkiet kiedyś próbował swoich sił w europejskiej satelitce ale odpadł w pierwszych rundach i do turnieju głównego nie wszedł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Grzesiek Melzer co on dzisiaj gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
bogota ma jako jedyna na swiecie korty z białej maczki,kaszkiet zawsze sie tam zglasza,ale jakos dzikiej nie moze dostac graja na hardzie i ostatni turniej na tych kortach byl 12 lat temu, pewnie WC Kaszkiet nie dostawal, bo po prostu tego turnieju nie grali, ale i tak fajnie, ze chlop probowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ram po otwarte zlamanie reki albo nogi tylko tyle jestes warty jeb... handlarzu po trwale kalectwo i koniec ze sportem  Bana bym za taki wpis wjebał, bez możliwości wniesienia apelacji  Cisnąc można ale bez przesady, nosz.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
bogota ma jako jedyna na swiecie korty z białej maczki,kaszkiet zawsze sie tam zglasza,ale jakos dzikiej nie moze dostac graja na hardzie i ostatni turniej na tych kortach byl 12 lat temu, pewnie WC Kaszkiet nie dostawal, bo po prostu tego turnieju nie grali, ale i tak fajnie, ze chlop probowal nie ma rzeczy niemozliwych a tymbardziej dla riczmonda
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|