|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
bogota ma jako jedyna na swiecie korty z białej maczki,kaszkiet zawsze sie tam zglasza,ale jakos dzikiej nie moze dostac graja na hardzie i ostatni turniej na tych kortach byl 12 lat temu, pewnie WC Kaszkiet nie dostawal, bo po prostu tego turnieju nie grali, ale i tak fajnie, ze chlop probowal nie ma rzeczy niemozliwych a tymbardziej dla riczmonda ja słyszałem że w ramach solidarności dla Ricziego ATP miała zmienić kolory linii na kortach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ołówek jeden gem od 100tki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Michaś, jeszcze jeden gem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
i po meczu ale zwalowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Ołówek jeden gem od 100tki nie będzie to jeszcze pewne na 100%, jest za nim jeszcze paru gości którzy punktują dalej w tym tygodniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
Ram po otwarte zlamanie reki albo nogi tylko tyle jestes warty jeb... handlarzu po trwale kalectwo i koniec ze sportem  Bana bym za taki wpis wjebał, bez możliwości wniesienia apelacji  Cisnąc można ale bez przesady, nosz..  brzydze sie korupcja sadze ze uzasadnione jesli sadzisz ze nie to do rudego i jacusia proponuje sie zapisać...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
szmelca dzunior gra chyba swoj max,w czelkach nie siedze za bardzo ale jakby tak gral czesciej to napewno by nie byl w polowie drugiej setki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
no to test glowy olowka teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Michał był 2 piłki od meczu, teraz jest o 4 przy swoim serwisie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ram po otwarte zlamanie reki albo nogi tylko tyle jestes warty jeb... handlarzu po trwale kalectwo i koniec ze sportem  Bana bym za taki wpis wjebał, bez możliwości wniesienia apelacji  Cisnąc można ale bez przesady, nosz..  brzydze sie korupcja sadze ze uzasadnione jesli sadzisz ze nie to do rudego i jacusia proponuje sie zapisać... Mecz ołówka chyba nie było na strimie więc po czym wnioskujesz że był to wał? Ram tu rok temu przecież był w półfinale
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ołówek jeden gem od 100tki nie będzie to jeszcze pewne na 100%, jest za nim jeszcze paru gości którzy punktują dalej w tym tygodniu. rzeczywiscie, wpada na 99 miejsce dzisiaj, ale 3 graczy moze go lyknac, wiec nie ma opcji, Michał musi wygrac z Mahutem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
Ja pierdolę, ale tępa sucz z tej Coin. Ma 2-0 i 2 BP przy serwie rywalki, i robi się 2-2....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
jaki test gdyby Ram chcial to by go poskladal w dwoch krotkich wal jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
Ołówek jeden gem od 100tki nie będzie to jeszcze pewne na 100%, jest za nim jeszcze paru gości którzy punktują dalej w tym tygodniu. rzeczywiscie, wpada na 99 miejsce dzisiaj, ale 3 graczy moze go lyknac, wiec nie ma opcji, Michał musi wygrac z Mahutem  poczekaj chwilke bo michal spiety jak guma w gaciach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Ja pierdolę, ale tępa sucz z tej Coin. Ma 2-0 i 2 BP przy serwie rywalki, i robi się 2-2.... Dałem na Coin przy *1-0 w 2 secie, a ta takie cyrki robi. 2BP na *3-0 i 2-2*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ram po otwarte zlamanie reki albo nogi tylko tyle jestes warty jeb... handlarzu po trwale kalectwo i koniec ze sportem  Bana bym za taki wpis wjebał, bez możliwości wniesienia apelacji  Cisnąc można ale bez przesady, nosz..  brzydze sie korupcja sadze ze uzasadnione jesli sadzisz ze nie to do rudego i jacusia proponuje sie zapisać... 78 to Twoj rok urodzenia i po cyferkach widzisz jak graja? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Grzesiek Melzer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
jaki test gdyby Ram chcial to by go poskladal w dwoch krotkich wal jak nic pisałem,że Ram jest pusty jak dzban Salomona, ale nieeee.. pakujcie dalej w idiotów swoje pieniądze, powodzenia życzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|