|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
De Groot/Kilian @ 6.50 De Groot/Kilian wygrają seta 2 @ 2.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541 |
kirche połamany na starcie  Sorry, że tak zapytam - co cię skłoniło by postawić na tego Kirche? Middelkoop gra u siebie, wcześniej pojechał Greul'a...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
chokemugro wola walki jak z robredo na rg
pomyslec ze ta paskuda chwile temu w top 10 byla
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Nico go ogarnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Garcia juz puchnie się nabiegał chłopina
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kirche połamany na starcie  Sorry, że tak zapytam - co cię skłoniło by postawić na tego Kirche? Middelkoop gra u siebie, wcześniej pojechał Greul'a... 2 podobnych dziadów, pobrałem wyższe kursiwo, co do greula to gośc lubi powałkowac czasem, także z przymrużeniem oka traktowałem ten wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Witam ponownie, na czuja grane Jerome Inzerillo wygra seta 1 @ 2.25  2-0*, a stawka duża 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 666
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 666 |
Almagro ugraj jeszcze te 4 gemy bo widze że na wyjebaniu MAX
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Witam ponownie, na czuja grane Jerome Inzerillo wygra seta 1 @ 2.25  2-0*, a stawka duża  spadki na wlocha były
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
ale cygan strasznie slaby dzis,co lepsze garcia nic wielkiego nie gra z tego co widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541 |
kirche połamany na starcie  Sorry, że tak zapytam - co cię skłoniło by postawić na tego Kirche? Middelkoop gra u siebie, wcześniej pojechał Greul'a... 2 podobnych dziadów, pobrałem wyższe kursiwo, co do greula to gośc lubi powałkowac czasem, także z przymrużeniem oka traktowałem ten wynik Spoko  bo ja ten mecz rano analizowałem i zagrałem dosyć grubaśnie - do tego jakiś kolo na portugalskim forum poparł ten typ. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Witam ponownie, na czuja grane Jerome Inzerillo wygra seta 1 @ 2.25  2-0*, a stawka duża  spadki na wlocha były wiem, mam Inzerillo po @1.5 z wczoraj, a dzisiaj @2.5 przed meczem  szkoda, miał 2BP na *3-0, *2-1. Wygraj seta, a później możecie wałować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kirche połamany na starcie  Sorry, że tak zapytam - co cię skłoniło by postawić na tego Kirche? Middelkoop gra u siebie, wcześniej pojechał Greul'a... 2 podobnych dziadów, pobrałem wyższe kursiwo, co do greula to gośc lubi powałkowac czasem, także z przymrużeniem oka traktowałem ten wynik Spoko  bo ja ten mecz rano analizowałem i zagrałem dosyć grubaśnie - do tego jakiś kolo na portugalskim forum poparł ten typ. [ Linked Image] co za Matwe przemawiało? że tak grubo pojechałes? to że u siebie pominmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
co za Matwe przemawiało? że tak grubo pojechałes? to że u siebie pominmy. Zasada: "kto gra grubo - wygrać musi" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
De Groot/Kilian @ 6.50 De Groot/Kilian wygrają seta 2 @ 2.50 wtopa ?, bo on 5:4* nie patrzylem dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
De Groot/Kilian @ 6.50 De Groot/Kilian wygrają seta 2 @ 2.50 wtopa ?, bo on 5:4* nie patrzylem dalej taa, mieli *5-5 30-0 i się połamali do 40, a tamci gem do 0 Szkoda, bo ładne kursiwa były 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
paramentier robi ladne kursiwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541 |
co za Matwe przemawiało? że tak grubo pojechałes? to że u siebie pominmy. Bez przesady, stawka średnia. Hmmm głównie ostatnie wyniki i tak jak napisałem, jakiś kolo z portugalii zrobił dość szczegółową analizę - pisał, że Kirche jest słabszy, szuka mniej ofensywnych rozwiązań itp. Middelkoopa widziałem kilka razy w akcji w ostatnich latach, wydaje mi się dosyć poprawnym grajkiem w challengerach. Ten mecz już historia, nie ma co tracić czasu na rozpisywanie... Stream śledziłem kątem oka, Holender nieco lepszy, return funkcjonował dobrze... ale męczył niemiłosiernie swój serwis, stąd 3 sety... W kolejnej rundzie pewnie zmierzy się z Haase'em... i raczej za dużo szans mu nie daję. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Chyba po Inzerillo, Basso do 0 swoje, a ten męczy i 3BP brakło 2 gemów 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|