Katastrofa to za delikatne określenie na to co Legia zagrała to jest po prostu jakaś piłkarska patologia Legia wygląda tutaj o wiele bardziej amatorsko niż to TNS
nie wiem czy pamiętacie mecz legii sprzed 6 lat w ramach eliminacji do pucharu UEFA z jakimiś ogórkami z Litwy na Litwie do przerwy legia przegrywała 0-2 i w przerwie kibice legii wbiegli na boisko i zrobili burdy, jakaś demolka stadionu była bójki z policją itp.
Wynik został zweryfikowany jako walkower dla Litwinów i rewanżu w Warszawie nie było Legię wykluczyli na rok z europejskich pucharów
nie wiem czy pamiętacie mecz legii sprzed 6 lat w ramach eliminacji do pucharu UEFA z jakimiś ogórkami z Litwy na Litwie do przerwy legia przegrywała 0-2 i w przerwie kibice legii wbiegli na boisko i zrobili burdy, jakaś demolka stadionu była bójki z policją itp.
Wynik został zweryfikowany jako walkower dla Litwinów i rewanżu w Warszawie nie było Legię wykluczyli na rok z europejskich pucharów
Oby dziś takiego numeru nie było
od razu o tym pomyslalem widzac te 'twarze' na trybunach po straconej bramce
nie wiem czy pamiętacie mecz legii sprzed 6 lat w ramach eliminacji do pucharu UEFA z jakimiś ogórkami z Litwy na Litwie do przerwy legia przegrywała 0-2 i w przerwie kibice legii wbiegli na boisko i zrobili burdy, jakaś demolka stadionu była bójki z policją itp.
Wynik został zweryfikowany jako walkower dla Litwinów i rewanżu w Warszawie nie było Legię wykluczyli na rok z europejskich pucharów
Oby dziś takiego numeru nie było
raczej oby był
albo pograli grubo u buka i w rewanżu pojadą jak ze szmatą, albo po prostu są... nawet ciężko to określić
nie wiem czy pamiętacie mecz legii sprzed 6 lat w ramach eliminacji do pucharu UEFA z jakimiś ogórkami z Litwy na Litwie do przerwy legia przegrywała 0-2 i w przerwie kibice legii wbiegli na boisko i zrobili burdy, jakaś demolka stadionu była bójki z policją itp.
Wynik został zweryfikowany jako walkower dla Litwinów i rewanżu w Warszawie nie było Legię wykluczyli na rok z europejskich pucharów