|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Australia  Boooyaka  Come on!!!!! Mialem obawy lekkie.... ale pocisneli  Jak final...?? Typy...? dania Polska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Gino Manzares 19lat a juz tak pogrywa 200 metrow z motorem nie mogl dobiec  pomijajac juz fakt ze defektu nie bylo Hamill mu nie kazał dojechać tego biegu to się młodziak dostosował. Ale tak ten defekt zamarkował, niczym hoolywoodzki aktor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Dania chyba bo nasze mlode wilczki za slabe jeszcze, Hampel tez czasem moze mniec slabsze dwa starty w zawodach, ciezko naszych widze...ale srebro bankowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Moga być podobne zawirowania jak dziś. Jensen i Bjerre też niczego Danii nie gwarantują, mogą pojechać też taki piach jak dzisiaj np. Batchelor w swoich pierwszych trzech biegach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Moga być podobne zawirowania jak dziś. Jensen i Bjerre też niczego Danii nie gwarantują, mogą pojechać też taki piach jak dzisiaj np. Batchelor w swoich pierwszych trzech biegach. Jensen mysle jest kozak, a Bjerre w porownaniu do Dudka i Janosia.... no prosze  Bardzo chcialbym sie mylic ale dla mnie Dania all day long  Szkoda ze kursy tak pospadaly  ale to chyba lokata.... Nie wiem sam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830 |
Dyscyplina.Żużel - Międzynarodowe - Puchar Świata Spotkanie.SWC 2013 - Finał w Pradze : Zwycięzca meczu Typ.Dania Kurs.1,49 Bukmacher.Betsson Data.20.07.2013 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj wieczorem final w Pradze i jak dla mnie tylko jeden mozliwy zwyciezca-Dania.Mega silna paka Nicki Pedersen,Kenneth Bjerre,Niels Kristian Iversen i mlody Michael Jepsen Jensen.Praktycznie zespol bez slabych ogniw...A Polska bez Golloba,ale za to z Janowskim i Dudkiem,ktorzy w Ekstralidze nawet maja wpadki i nie sa w mega formie.A gdzie jazda przeciwko tak wymagajacym rywalom...Reszta to Hampel i Kasprzak ale to raczej slabsi zawodnicy od Pedersena i Iversena...Do tego w super formie Bjerre i Jensen ktorzy lepiej wygladaja od naszej drugiej linii...Ja jestem pelny obaw o wystep Kasprzaka,Dudka i Janowskiego...no ,ale trener twierdzi,ze podolaja...Niestety,jak dla mnie,pewna wygrana w turnieju Dunczykow...Polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Ciekawe jaki tor przygotuje na dzisiaj Topinka. Co uknuje, by pomóc chociaż troszkę gospodarzom?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2010
Posty: 3 |
w bet365 mozna grac tylko 1 mecz z zuzla?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
MJJ - Bjerre 2 Ales - Lukas 1 Nicki - Hampel 1 Duny -3,5 - Polska 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Dyscyplina.Żużel - Międzynarodowe - Puchar Świata Spotkanie.SWC 2013 - Finał w Pradze : Zwycięzca meczu Typ.Dania Kurs.1,49 Bukmacher.Betsson Data.20.07.2013 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj wieczorem final w Pradze i jak dla mnie tylko jeden mozliwy zwyciezca-Dania.Mega silna paka Nicki Pedersen,Kenneth Bjerre,Niels Kristian Iversen i mlody Michael Jepsen Jensen.Praktycznie zespol bez slabych ogniw...A Polska bez Golloba,ale za to z Janowskim i Dudkiem,ktorzy w Ekstralidze nawet maja wpadki i nie sa w mega formie.A gdzie jazda przeciwko tak wymagajacym rywalom...Reszta to Hampel i Kasprzak ale to raczej slabsi zawodnicy od Pedersena i Iversena...Do tego w super formie Bjerre i Jensen ktorzy lepiej wygladaja od naszej drugiej linii...Ja jestem pelny obaw o wystep Kasprzaka,Dudka i Janowskiego...no ,ale trener twierdzi,ze podolaja...Niestety,jak dla mnie,pewna wygrana w turnieju Dunczykow...Polecam. Nic dodac, nic ujac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Patryk Dudek jest za słaby na Duńczyków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A w studio już mówią, że Pedersen jest po kontuzjach, Iversen ma zniżkę formy. ;-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Nicki najlepszy dun @ 1.90 Nicki -2 vs Batch @ 1.95 Czesi over 14 @ 1.72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Serce chce zeby nasi zgarneli zloto,ale patrzac realnie no chance 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
A w studio już mówią, że Pedersen jest po kontuzjach, Iversen ma zniżkę formy. ;-))) taaa... nadzieje robia telewidza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
A w studio już mówią, że Pedersen jest po kontuzjach, Iversen ma zniżkę formy. ;-))) taaa... nadzieje robia telewidza  Taa i w becie kurs na dunów z 1.44 na 1.53 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A w studio już mówią, że Pedersen jest po kontuzjach, Iversen ma zniżkę formy. ;-))) taaa... nadzieje robia telewidza  Taa i w becie kurs na dunów z 1.44 na 1.53   A Ty jak sądzisz? ;-) Dania - Polska 1 Dania (-8pkt.) - Australia 1 (?) :-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Franc bierze 1 bieg  8.00 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|