Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 40 1 2 7 8 9 10 11 39 40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by Master.com back
Australia hura

Boooyaka laugh Come on!!!!! Mialem obawy lekkie.... ale pocisneli smile Jak final...?? Typy...?
dania

Polska wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by bajbus
Gino Manzares 19lat a juz tak pogrywa 200 metrow z motorem nie mogl dobiec smile
pomijajac juz fakt ze defektu nie bylo

Hamill mu nie kazał dojechać tego biegu to się młodziak dostosował.

Ale tak ten defekt zamarkował, niczym hoolywoodzki aktor puke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Dania chyba bo nasze mlode wilczki za slabe jeszcze, Hampel tez czasem moze mniec slabsze dwa starty w zawodach, ciezko naszych widze...ale srebro bankowo smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Moga być podobne zawirowania jak dziś. Jensen i Bjerre też niczego Danii nie gwarantują, mogą pojechać też taki piach jak dzisiaj np. Batchelor w swoich pierwszych trzech biegach.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by DJ_wAgLiK
Moga być podobne zawirowania jak dziś. Jensen i Bjerre też niczego Danii nie gwarantują, mogą pojechać też taki piach jak dzisiaj np. Batchelor w swoich pierwszych trzech biegach.

Jensen mysle jest kozak, a Bjerre w porownaniu do Dudka i Janosia.... no prosze wink Bardzo chcialbym sie mylic ale dla mnie Dania all day long smile Szkoda ze kursy tak pospadaly frown ale to chyba lokata.... Nie wiem sam wink

Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
A
ACB Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Czechy over 14

Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,830
Dyscyplina.Żużel - Międzynarodowe - Puchar Świata
Spotkanie.SWC 2013 - Finał w Pradze : Zwycięzca meczu
Typ.Dania
Kurs.1,49
Bukmacher.Betsson
Data.20.07.2013 g.19.00


Analiza.

Dzisiaj wieczorem final w Pradze i jak dla mnie tylko jeden mozliwy zwyciezca-Dania.Mega silna paka Nicki Pedersen,Kenneth Bjerre,Niels Kristian Iversen i mlody Michael Jepsen Jensen.Praktycznie zespol bez slabych ogniw...A Polska bez Golloba,ale za to z Janowskim i Dudkiem,ktorzy w Ekstralidze nawet maja wpadki i nie sa w mega formie.A gdzie jazda przeciwko tak wymagajacym rywalom...Reszta to Hampel i Kasprzak ale to raczej slabsi zawodnicy od Pedersena i Iversena...Do tego w super formie Bjerre i Jensen ktorzy lepiej wygladaja od naszej drugiej linii...Ja jestem pelny obaw o wystep Kasprzaka,Dudka i Janowskiego...no ,ale trener twierdzi,ze podolaja...Niestety,jak dla mnie,pewna wygrana w turnieju Dunczykow...Polecam.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Ciekawe jaki tor przygotuje na dzisiaj Topinka. Co uknuje, by pomóc chociaż troszkę gospodarzom?

Dołączył: May 2010
Posty: 3
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 3
w bet365 mozna grac tylko 1 mecz z zuzla?

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
MJJ - Bjerre 2
Ales - Lukas 1
Nicki - Hampel 1

Duny -3,5 - Polska 1

boks


Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by szymontom
Dyscyplina.Żużel - Międzynarodowe - Puchar Świata
Spotkanie.SWC 2013 - Finał w Pradze : Zwycięzca meczu
Typ.Dania
Kurs.1,49
Bukmacher.Betsson
Data.20.07.2013 g.19.00


Analiza.

Dzisiaj wieczorem final w Pradze i jak dla mnie tylko jeden mozliwy zwyciezca-Dania.Mega silna paka Nicki Pedersen,Kenneth Bjerre,Niels Kristian Iversen i mlody Michael Jepsen Jensen.Praktycznie zespol bez slabych ogniw...A Polska bez Golloba,ale za to z Janowskim i Dudkiem,ktorzy w Ekstralidze nawet maja wpadki i nie sa w mega formie.A gdzie jazda przeciwko tak wymagajacym rywalom...Reszta to Hampel i Kasprzak ale to raczej slabsi zawodnicy od Pedersena i Iversena...Do tego w super formie Bjerre i Jensen ktorzy lepiej wygladaja od naszej drugiej linii...Ja jestem pelny obaw o wystep Kasprzaka,Dudka i Janowskiego...no ,ale trener twierdzi,ze podolaja...Niestety,jak dla mnie,pewna wygrana w turnieju Dunczykow...Polecam.

Nic dodac, nic ujac wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Patryk Dudek jest za słaby na Duńczyków.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
A w studio już mówią, że Pedersen jest po kontuzjach, Iversen ma zniżkę formy. ;-)))

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Nicki najlepszy dun @ 1.90
Nicki -2 vs Batch @ 1.95
Czesi over 14 @ 1.72

boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Serce chce zeby nasi zgarneli zloto,ale patrzac realnie no chance wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by Master.com back
A w studio już mówią, że Pedersen jest po kontuzjach, Iversen ma zniżkę formy. ;-)))

taaa... nadzieje robia telewidza laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by Master.com back
A w studio już mówią, że Pedersen jest po kontuzjach, Iversen ma zniżkę formy. ;-)))

taaa... nadzieje robia telewidza laugh

Taa i w becie kurs na dunów z 1.44 na 1.53 grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by Master.com back
A w studio już mówią, że Pedersen jest po kontuzjach, Iversen ma zniżkę formy. ;-)))

taaa... nadzieje robia telewidza laugh

Taa i w becie kurs na dunów z 1.44 na 1.53 grin

laugh


A Ty jak sądzisz? ;-)

Dania - Polska 1
Dania (-8pkt.) - Australia 1 (?)

:-)))

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Franc bierze 1 bieg laugh 8.00 laugh

Strona 9 z 40 1 2 7 8 9 10 11 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1