|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 643 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
przeciez monika to dziad w tym sezonie, wypadł z setki, forma tragiczna penis rywal nie jest wymagajacy, cisniesz  set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,757 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,757 Likes: 10 |
Bellu nim teraz pozamiata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
dobra to jest jednak kretyn, przegrać z tak grającym Del Bonisem, który wyrzucał po autach tyle piłek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Bellu nim teraz pozamiata Sensei kule masz zaparowana  DelBoy 2:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
przeciez monika to dziad w tym sezonie, wypadł z setki, forma tragiczna penis rywal nie jest wymagajacy, cisniesz  set  Widzę największy znawca tenisa na mecz.pl znowu szaleje. Gdzie Ty widzisz tą fatalną formę? bo ja widze że gość od kwietnia się leczy i dopiero co wraca powoli do grania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Bellu nim teraz pozamiata Sensei kule masz zaparowana  DelBoy 2:0  ironizował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 643 |
Ile punktów belluci broni z finału ? 200 ? jak przegra to spadnie daleko w rankingu dziad jeden i będzie grał z panfilami itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
przeciez monika to dziad w tym sezonie, wypadł z setki, forma tragiczna penis rywal nie jest wymagajacy, cisniesz  set  Widzę największy znawca tenisa na mecz.pl znowu szaleje. Gdzie Ty widzisz tą fatalną formę? bo ja widze że gość od kwietnia się leczy i dopiero co wraca powoli do grania... powoli wraca, ale jeszcze niech sie troszke podleczy  Belluci to jest kozak ale na tak grajacego Delka moze byc malo, Belluciemu jeszcze troche brakuje do tej formy w ktorej panicza skladal 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ile punktów belluci broni z finału ? 200 ? jak przegra to spadnie daleko w rankingu dziad jeden i będzie grał z panfilami itp jak sama nazwa turnieju mówi ATP250 tyle za win sie broni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
przeciez monika to dziad w tym sezonie, wypadł z setki, forma tragiczna penis rywal nie jest wymagajacy, cisniesz  set  Widzę największy znawca tenisa na mecz.pl znowu szaleje. Gdzie Ty widzisz tą fatalną formę? bo ja widze że gość od kwietnia się leczy i dopiero co wraca powoli do grania... największy to sie dopiero odezwał, ja maluczki przy tobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
Carballes  set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ile punktów belluci broni z finału ? 200 ? jak przegra to spadnie daleko w rankingu dziad jeden i będzie grał z panfilami itp Już nic nie broni, bo te punkty mu odeszły w rankingu za zeszły tydzień dlatego tyle spadł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Przypomne ze nasz JJ tez kiedys tylko po chelkach sie walesal a teraz prosze  ...kazdy gdzies zaczyna  a to jeszcze mlody kocur  Ktoś kto nie potrafi grać niczego poza mączką nigdy nie będzie wysoko,  Za chwile się okaże, że przyjdzie sezon na hardcourty i Wasz nowy idol z Hamburga będzie wolał jechać na czelek 105kE niż do Waszyngtonu.  bo tak jest Delbonis po tym turnieju leci do Liberca Type: €30K+H i San Marino Type: €64K+H I tak będzie,  Pojedzie na większe turnieje, zbierze w 1R i 2R lanie od kogoś i będzie mógł niedługo na mączkę sobie wracać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Powalcz Grzesiu jeszcze,  6/7 4/4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Thiago Alves zaraz od Pouille zbierze 0/6 0/6,  Ale na dno chłop zjechał już ostatnio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Co myslicie o Robredo...?? Odda...??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Czemu ma oddać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
boredo dzis wygra, po wimbie wtopy z ramosem i penisem, dzis powinien sie przelamac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ładnie gra Gigounon, większy talent niż brat Marcela
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|