Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 58 1 2 20 21 22 23 24 57 58
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
PENIS !!!!!!!!!!!!!

piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
to bellu pokazal

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by Fognini
Bonis po 2-0 boks


piwo izzi

Bellu jaki głupek z 2-1 na 2-7 laugh




Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
JP Smith @1.6

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
penis piwo
wampir piwo ogarnął z 0:3 dredy a hewitt na wimbie nie potrafił przełamac goscia.. nie moge zapomniec tego Lleyton ! byles z najnizszym kursem na mojej tasmie , ostatnie zdarzenie potrzebne do wygranej (z 5 zł do wygrania 569)

co za parodia ten tenis ...w tym roku szczególnie

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Novak Djoković konsekwentnie przekonuje od trzech lat, że za jego sukcesami stoi specjalna dieta bezglutenowa opracowana przez serbskich technologów żywienia. Książka z radami lidera rankingu tenisistów trafi do księgarń jeszcze przed wielkoszlemowym US Open.
Nowojorski turniej rozpocznie się 26 sierpnia, a na kilka dni przed nim nastąpi oficjalna premiera książki "Serve to Win". Z wydawniczych zapowiedzi wynika, iż 26-letni tenisista z Belgradu będzie w niej zdradzał tajniki diety, która pozwoliła mu zostać numerem jeden na świecie i zdobyć sześć ze swoich siedmiu tytułów w Wielkim Szlemie.

Swoistą reformę w sposobie żywienia Djoković rozpoczął jesienią 2010 roku. Wówczas lekarze stwierdzili, że alergiczne przypadłości i osłabienie organizmu, jakie często go dopadały, związane były z nietolerancją glutenu. Efekt był oszałamiający, bowiem na otwarcie kolejnego sezonu nie znalazł on pogromcy w 44 kolejnych meczach do początku czerwca, gdy przegrał w półfinale Rolanda Garrosa ze Szwajcarem Rogerem Federerem.

Poza niepowodzeniem w Paryżu triumfował wówczas w trzech pozostałych imprezach wielkoszlemowych: Australian Open, Wimbledonie i US Open. Z książki, która trafi do sprzedaży w połowie sierpnia, będzie się można dowiedzieć, jak właściwy dobór diety zmienił też jego życie poza kortem.


gazeta.pl

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by Fognini
Bonis po 2-0 boks


piwo izzi

Bellu jaki głupek z 2-1 na 2-7 laugh

nie głupek, tylko cała ona - Monica Bellucci grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by marcinho18
penis piwo
wampir piwo ogarnął z 0:3 dredy a hewitt na wimbie nie potrafił przełamac goscia.. nie moge zapomniec tego Lleyton ! byles z najnizszym kursem na mojej tasmie , ostatnie zdarzenie potrzebne do wygranej (z 5 zł do wygrania 569)

co za parodia ten tenis ...w tym roku szczególnie

Jo, faktycznie, z **0-3 taja odrobić.. Impossible is nothing.

W ogóle, Alex Ward ostatnio Browna łamał jak chciał w Stuttgarcie chyba. Strach pomyśleć co ten Ward by z Hewittem zrobił.

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
połamane dredy wink nara dustin do chaty spadaj

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
tylko dograj mecz do konca oczywiscie cool

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Koniusz co wyniki. W zeszłym tygodniu tytuł w singla i debla na Słowacji. Dzisiaj awans do 2R w Irlandii, oby tak dalej. smile

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by marcinho18
penis piwo
wampir piwo ogarnął z 0:3 dredy a hewitt na wimbie nie potrafił przełamac goscia.. nie moge zapomniec tego Lleyton ! byles z najnizszym kursem na mojej tasmie , ostatnie zdarzenie potrzebne do wygranej (z 5 zł do wygrania 569)

co za parodia ten tenis ...w tym roku szczególnie

Jo, faktycznie, z **0-3 taja odrobić.. Impossible is nothing.

W ogóle, Alex Ward ostatnio Browna łamał jak chciał w Stuttgarcie chyba. Strach pomyśleć co ten Ward by z Hewittem zrobił.
Alexa Warda za bardzo nie kojarze.. znam tylko Jamesa
Dredy na mączce nie wiele prezentuje.. na trawie wydawał mi sie troche lepszy wink ten fakt musze stwierdzic, ale Lleyton tez najlepiej na trawie niby gra wink to też fakt

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Ulaboks i Robredo boks taki dubelek proponuje, mam nadzieje ze cyrków nie będzie

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ironizowałem.

Gorzej dla Błażeja, że w 2R ma Marcusa Daniella, a w ewentualnym QF #1 Olivetti. wink

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
propst gwizdek 2,1

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Originally Posted by Gaske
Ironizowałem.

Gorzej dla Błażeja, że w 2R ma Marcusa Daniella, a w ewentualnym QF #1 Olivetti. wink
tongue ale dredy parę w łapie ma, jesli mu serw siedzi to nie łatwo returnować jego piłki cool

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Hellraiser
Gigounon 76(2)

jeszcze po jednego, fajnie gra chłopak.

A ogólnie to pobrałem dzisiaj Zoppa @ 1.60

Musi wygrać wreszcie jakiś mecz w cyklu, turniej idealny żeby sobie mogł tutaj daleko zajść przyleciał lub przyjechał tutaj w Sobotę z Estonii miał czas na aklimatyzacje...

60 62

toast

Ktoś dzisiaj rano wspominał że Bellu to forumowa peffka czyli wiadomo ze Delbo win.

Vesely
Chiudinelli handi

boks

Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
Witam wiecie jak Kas/Marach bo stoi od kilku dobvrych minut na 11-11 a miałem w dublu z Zopem

Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
no właśnie wyskoczyło przegrali 13-15 ..... :/

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Originally Posted by marcinho18
propst gwizdek 2,1
booommmm dawaj last gem boks

Strona 22 z 58 1 2 20 21 22 23 24 57 58

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1