|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
PENIS !!!!!!!!!!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,658 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
Bonis po 2-0   izzi Bellu jaki głupek z 2-1 na 2-7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
penis wampir  ogarnął z 0:3 dredy a hewitt na wimbie nie potrafił przełamac goscia.. nie moge zapomniec tego Lleyton ! byles z najnizszym kursem na mojej tasmie , ostatnie zdarzenie potrzebne do wygranej (z 5 zł do wygrania 569) co za parodia ten tenis ...w tym roku szczególnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Novak Djoković konsekwentnie przekonuje od trzech lat, że za jego sukcesami stoi specjalna dieta bezglutenowa opracowana przez serbskich technologów żywienia. Książka z radami lidera rankingu tenisistów trafi do księgarń jeszcze przed wielkoszlemowym US Open. Nowojorski turniej rozpocznie się 26 sierpnia, a na kilka dni przed nim nastąpi oficjalna premiera książki "Serve to Win". Z wydawniczych zapowiedzi wynika, iż 26-letni tenisista z Belgradu będzie w niej zdradzał tajniki diety, która pozwoliła mu zostać numerem jeden na świecie i zdobyć sześć ze swoich siedmiu tytułów w Wielkim Szlemie.
Swoistą reformę w sposobie żywienia Djoković rozpoczął jesienią 2010 roku. Wówczas lekarze stwierdzili, że alergiczne przypadłości i osłabienie organizmu, jakie często go dopadały, związane były z nietolerancją glutenu. Efekt był oszałamiający, bowiem na otwarcie kolejnego sezonu nie znalazł on pogromcy w 44 kolejnych meczach do początku czerwca, gdy przegrał w półfinale Rolanda Garrosa ze Szwajcarem Rogerem Federerem.
Poza niepowodzeniem w Paryżu triumfował wówczas w trzech pozostałych imprezach wielkoszlemowych: Australian Open, Wimbledonie i US Open. Z książki, która trafi do sprzedaży w połowie sierpnia, będzie się można dowiedzieć, jak właściwy dobór diety zmienił też jego życie poza kortem.
gazeta.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Bonis po 2-0   izzi Bellu jaki głupek z 2-1 na 2-7  nie głupek, tylko cała ona - Monica Bellucci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
penis wampir  ogarnął z 0:3 dredy a hewitt na wimbie nie potrafił przełamac goscia.. nie moge zapomniec tego Lleyton ! byles z najnizszym kursem na mojej tasmie , ostatnie zdarzenie potrzebne do wygranej (z 5 zł do wygrania 569) co za parodia ten tenis ...w tym roku szczególnie Jo, faktycznie, z **0-3 taja odrobić.. Impossible is nothing. W ogóle, Alex Ward ostatnio Browna łamał jak chciał w Stuttgarcie chyba. Strach pomyśleć co ten Ward by z Hewittem zrobił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
połamane dredy  nara dustin do chaty spadaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
tylko dograj mecz do konca oczywiscie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Koniusz co wyniki. W zeszłym tygodniu tytuł w singla i debla na Słowacji. Dzisiaj awans do 2R w Irlandii, oby tak dalej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
penis wampir  ogarnął z 0:3 dredy a hewitt na wimbie nie potrafił przełamac goscia.. nie moge zapomniec tego Lleyton ! byles z najnizszym kursem na mojej tasmie , ostatnie zdarzenie potrzebne do wygranej (z 5 zł do wygrania 569) co za parodia ten tenis ...w tym roku szczególnie Jo, faktycznie, z **0-3 taja odrobić.. Impossible is nothing. W ogóle, Alex Ward ostatnio Browna łamał jak chciał w Stuttgarcie chyba. Strach pomyśleć co ten Ward by z Hewittem zrobił. Alexa Warda za bardzo nie kojarze.. znam tylko Jamesa Dredy na mączce nie wiele prezentuje.. na trawie wydawał mi sie troche lepszy  ten fakt musze stwierdzic, ale Lleyton tez najlepiej na trawie niby gra  to też fakt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Ula  i Robredo  taki dubelek proponuje, mam nadzieje ze cyrków nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ironizowałem. Gorzej dla Błażeja, że w 2R ma Marcusa Daniella, a w ewentualnym QF #1 Olivetti. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
propst  2,1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Ironizowałem. Gorzej dla Błażeja, że w 2R ma Marcusa Daniella, a w ewentualnym QF #1 Olivetti.   ale dredy parę w łapie ma, jesli mu serw siedzi to nie łatwo returnować jego piłki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Gigounon 76(2)
jeszcze po jednego, fajnie gra chłopak.
A ogólnie to pobrałem dzisiaj Zoppa @ 1.60
Musi wygrać wreszcie jakiś mecz w cyklu, turniej idealny żeby sobie mogł tutaj daleko zajść przyleciał lub przyjechał tutaj w Sobotę z Estonii miał czas na aklimatyzacje... 60 62  Ktoś dzisiaj rano wspominał że Bellu to forumowa peffka czyli wiadomo ze Delbo win. Vesely Chiudinelli handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
Witam wiecie jak Kas/Marach bo stoi od kilku dobvrych minut na 11-11 a miałem w dublu z Zopem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2013
Posty: 1,371 |
no właśnie wyskoczyło przegrali 13-15 ..... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
propst  2,1 booommmm dawaj last gem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|