|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
#131 Skonto Riga - Molde: Podwójna szansa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1X 1,35
Wisla Plock - Chernomorets Odessa: Podwójna szansa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 1X 1,20
Greece - Turkey <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 1 1,38
Wszystkie kursy: 2,24 Stawka: 50zł
#132 USA - Senegal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ( Ponad/Poniżej , Całkowita Liczba Punktów – 1. Kwarta ) Over 43.5 1.70 Stawka: 50zł Unibet
#129 (mylą mi się numeracje) Wisla Plock v Chernomo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <2.5 1.55 Stawka: 200zł GB Wyg: 310zł Na czysto: 110zł +10zł Teoretycznie i praktycznie dzisiaj udanie, bo tak nie wszystkich kuponów podaje. A z X na Wisłe Płock to się skusiłem bo już nie raz nie zagrałem X gdy go człułem ostatnio np Osasuna... [ Linked Image] ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Od teraz już nie podaje typów wraz ze stawkami. Będę starał się podawać 1 typ (pewniak) dnia, który przeważnie będzie grany w stawkach 100zł-500zł. I najwyżej suche typy, które gram, ale jak je mieszam na kupony to już nie. Typy będą przeważnie dzień wcześniej podawane, bo wiadomo kursy mogą zmaleć, a z dużymi stawkami to robi różnice. Tak więc na jutro: #119 (uzupełnienie w literkach) Barcelona - Sevilla 1 1.70 Betsson Stawka: 300zł Do tego typu możliwe jeszcze takie opcje: Barcelona - Sevilla: Handicap (0-1) 1 2,90 Barcelona - Sevilla: Liczba bramek Bramki - więcej niż 2,5 1,85 Barcelona - Sevilla: 1-sza połowa/Pełny czas 1/1 2,30 PS: Tu zrobie sobie wyjątek i podam ostatni raz za ile zagrałem, by sobie podreperować bilans, a może i go pogorszyć. ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
SOBOTA: University College Dublin-Limerick 1 1,60 Watford FC-Manchester United 2 1,42 Kurs całkowity: 2,27 Betgun Co do Irlandi to już szumi coś, a tak w porównaniu od innych buków łapie lepszy kurs. Tylko się obawiam, że jak to czasem bywa to nawet amatorka jest lepsza od zawodowców. A nie zdziwiłbym się jakby było klasyczny X, a na infach się opieram i gram.
NIEDZIELA (wstępnie): od najpewniejszego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Blackburn Rovers-Chelsea FC 2 1,54 Betgun Aston Villa - Newcastle X 3,30 (Remis Weekendu) Betsson Manchester City-Arsenal FC 2 1,72 Betgun
I jeszcze malina po dobrym kursie: Manchester City - Arsenal FC Kto strzeli bramkę w tym meczu? (reg. czas) - Typ: Fredrik Ljungberg (Ars) 3.25 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Manchester City - Arsenal FC 1. strzelec bramki w meczu - Typ: Fredrik Ljungberg (Ars) 10.00 BAW W GB nie wystawili, bo wiedzą o co chodzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Więc w baw zagrałem. Gram te obydwa za XXzł.
Szczeże to tylko na Chelsea jeszcze nie zagrałem, bo to zaloży czy dzisiejszy dzień i jutrzejszy będzie udany. I zależy ile postawie. Chelsea + ManU + Arsenal + Dublin + Aston X ==> AKO: 19.26 Betgun <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Dostałem priva, więc wyjaśniam czemu na Ljungberga stawiam. Otóż Freddy Ljungberg strzelił 5 goli w 6 występach przeciwko M. City. A ten następny mecz będzie jego dwusetnym w Premiership, więc sądzę że na jubileusz jest prawdopodobieństwo, że uczci bramką. Ale wiadomo, żę takie coś to różnie bywa, czy też będzie miał na to okazje myśle, że tak jeśli go nie sfaulują i zejdzie na noszach na początku. A po za tym jeśli strzelał w poprzednich meczach to czemu by nie teraz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kolejna propozycja na dzisiaj z tenisa tym razem: Soderling R. v Davydenko 2 1.48 Ulihrach v Falla A. 2 1.40 AKO: 2.07 GB Stawka: Bez szaleństw...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
myśle, ze można spróbować takiej opcji: Cracovia Krakow - Groclin Dyskobolia X 3,20 a przede wszystkim Zaglebie Lubin - GKS Bełchatów X 3,20 (dw: 1-1 k. 6) Betsson
Mozna spróbować tak zrobić, że jak nie Zagłebie a Cracovia to zwracają sie pieniądze. A jak na odwrót to znaczny zysk. Ale to lekko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A jeśli już 1 singiel to GKS na czysty remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Sphinx, mysle, ze gamebookers nie ma w ofercie Ljungberga dlatego, ze nie ma go w 18tce meczowej Arsenalu na jutrzejsze spotkanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Spoko widziałem to już okolo 19-ej bo jeden gość wprowadził mnie w błąd, ale się potem poprawił, a sam już nie sprawdzałem. A pisać już to w odrębnym poście nie chciałem, więc pomyślałem dopiero w podsumowaniu. #119 (uzupełnienie w literkach) Barcelona - Sevilla 1 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Betsson Stawka: 300zł
by sobie podreperować bilans, a może i go pogorszyć. ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />) pogorszyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Temat: [color:"red"]ZYSK/STRATA:[/color] [color:"green"]+713.93zł +96.89$ +153E[/color] Kolejna propozycja na dzisiaj z tenisa tym razem: Soderling R. v Davydenko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 2 1.48 Ulihrach v Falla A. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 2 1.40 AKO: 2.07 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> GB myśle, ze można spróbować takiej opcji: Cracovia Krakow - Groclin Dyskobolia X 3,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> a przede wszystkim Zaglebie Lubin - GKS Bełchatów X 3,20 (dw: 1-1 k. 6) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Betsson X plan minimum, czyli na zero. A tenis troche polepszył konto. Teraz najważniejsze by weszło to co zagrałem już wczoraj: Fulham FC-Sheffield United 1 1,90 no jak wcześniej Chelsea i dzisiejszy kupon to bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> a jak nie to tak na granicy zera...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
SOBOTA: University College Dublin-Limerick 1 1,60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Szczypior <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Watford FC-Manchester United 2 1,42 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Kurs całkowity: 2,27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Betgun NIEDZIELA (wstępnie): od najpewniejszego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Blackburn Rovers-Chelsea FC 2 1,54 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Betgun Aston Villa - Newcastle X 3,30 (Remis Weekendu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Betsson Manchester City-Arsenal FC 2 1,72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Betgun ... Fulham FC-Sheffield United 1 1,90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Aresnal odpuściłem sobie, a na Astonie 40zł przegrane, tak to to reszta tak jak powinno być (szkoda, że nie podałem stawek) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [ Linked Image] -------------------------------- PONIEDZIAŁEK (wstępnie):A.Pavel-A.Agassi 2 1,33 J.Novak-A.Clement 2 1,25 AKO: 1,66te bankowo grubo gram, ale jeszcze szukam coś interesującego do programu lojalnościowego w betgun, a muszą być 3zdarzenia w kuponie minimum. A jeszcze na pewno. Yan Z. v Radwanska A. 2 1.57 Perry S. v Daniilidou E. 1 1.70 GB Ale jeszcze musze sie zastanowić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Dobra tak główne kupony wyglądają na pon/wtor:
A.Pavel-A.Agassi 2 1,33 R.Federer-Y.T.Wang 1 1,01 J.Novak-A.Clement 2 1,25
AKO: 1,68 (1.71 PROGRAM) Betgun Stawka: 10/10
H.T.Lee-R.Ramirez Hidalgo 1 1,45 F.Lopez-I.Ljubicic 2 1,23 S.Perry-E.Daniilidou 1 1,75
AKO: 3,12 (3,21 PROGRAM) Stawka: 6/10
Jeszcze do Radwańskiej coś sie poszuka albo jako singiel 1.57 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Clement <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Więc: A.Pavel-A.Agassi 2 1,33 Stawka: 10/10
Yan Z. v Radwanska A. 2 1.57 Stawka: 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Pierwsze typy z tenisa w tym temacie pisalem, że nie mam zwyczaju grac słabych kursów. Coś źle z moją grą jest bo jestem przez ostatni okres raz pod wozem, a następnego dnia na wozie. A Ljube dorzuciłem sobie bo by mieć ten program lojalnościowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Narazie pod wozem, oby jutro na odwrót!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
S.Perry-E.Daniilidou 1 1,75 Stawka: 10/10 Betgun
Tylko niech te 3 typy powyżesz nie wejdą to koniec!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
A.Pavel-A.Agassi 2 1,33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> +3.3 Stawka: 10/10
Yan Z. v Radwanska A. 2 1.57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> +5.7 Stawka: 10/10
S.Perry-E.Daniilidou 1 1,75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -10 Stawka: 10/10 Betgun Golovin T. v Radwanska A. 2 2.75 Stawka: 4/10 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Golovin T. v Radwanska A. 2 2.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -4 Stawka: 4/10 GB ostatnio mało czasu mam na typowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> To tak okazjonalnie. Agassi 1.37 Stawka: 10/10 Pointbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Agassi 1.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Stawka: 10/10 Pointbet jestem zły na siebie. Jak nie idzie to nie idzie. Poprostu zgasłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Czas powrócić do liczenia na złotówki, bo te jednostki to nie pieniądze, a jak pisze się pieniądze to inaczej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ostatnio lepiej idze oby dobrze zacząć już w temacie jakąś passe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> Zaczynamy jazde z 30zł do XXXzł va bank:
M.Damm/L.Paes-L.Friedl/M.Youzhny 1 1,52 St: 30zł Betgun
PS. tak to idze za więcej, ale tak przyjmijmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Usatysfakcjonuje mnie ostatecznie wstępnie kwota 300zł (to jak by trafić ako: 10), a najlepiej 0.5k.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
[quote]M.Damm/L.Paes-L.Friedl/M.Youzhny 1 1,52 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> St: 30zł Betgun Chelsea FC-Werder Bremen 1 1,45 Stawka: 45.6zł Betgun Ostatnio mało czasu jak nigdy prawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Z 7-ej rano na autobus i powroty po 19-ej - prawko i nie tylko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Chelsea FC-Werder Bremen 1 1,45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Stawka: 45.6zł Betgun Szczerze to ostatecznie dorzucić jeszcze Bayern i ten typ: Hamburger SV-Arsenal FC - suma bramek : -2.5+ Liga Mistrzów 1 1,69 Stawka: 66.12zł Betgun By miec 3zdarzenie w kuponie i program lojalności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Olympique Lyonnais-Real Madrit x2 1,48 Stawka: 50zł Betgun
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Poszło sie walić Hamburger w 90min strzelił, a miałem chec kontrowac echhhh. A real to pizdy nadal za przeproszeniem. Może brak czasu w tym i troche na siłe :?
Wisla Kraków - Iraklis 1 1,57 St: 100zł Betgun
Albo się odkuć dzisiaj albo w niedziele jak już bedzie wolny dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Koniec już nie podaje typów. Poprostu nie mam czasu na to i są tego efekty, a jeszcze może za mature pasowało by się wziąć. I tak zresztą nie chce mi się grać poprostu... Kto by grał moje typy od początku wyszedł by na plus oczywiście i to jest najważniejsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jeśli bede na tym forum jeszcze to powróce w maju 2007r. i wtedy drogę do sukcesu spróbuję poprowadzić z moimi typami.
NIE USÓWAĆ TEMATU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Koniec już nie podaje typów. Poprostu nie mam czasu na to i są tego efekty, a jeszcze może za mature pasowało by się wziąć. I tak zresztą nie chce mi się grać poprostu... Kto by grał moje typy od początku wyszedł by na plus oczywiście i to jest najważniejsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jeśli bede na tym forum jeszcze to powróce w maju 2007r. i wtedy drogę do sukcesu spróbuję poprowadzić z moimi typami.
NIE US UWAĆ TEMATU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> No naprawde musze nadrobić w nauce, bo przez tą bukmacherke troche w dół poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|