|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
@Marcel, pewnie się wycofa z debla też, ale można coś spróbować, jak się wycofa to zwroty. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Ja wiem że dolgo to ultra olewacz, gosc na ktorego nie oplaca sie stawiac gdy jest faworyteitd. ale gra w turnieju w ktorym broni jedynej wygranej 500stki, a gra z czelengerowym baloniazem Devvermanem.
Kurs 1.5 Bet tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Dr Alban 63 jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Ja wiem że dolgo to ultra olewacz, gosc na ktorego nie oplaca sie stawiac gdy jest faworyteitd. ale gra w turnieju w ktorym broni jedynej wygranej 500stki, a gra z czelengerowym baloniazem Devvermanem.
Kurs 1.5 Bet tygodnia a z kim to on wdupil w zeszlym tygodniu ze "spadachroniarzem"...?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
na Kowalczyka w deblu warto zainwestować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Ja wiem że dolgo to ultra olewacz, gosc na ktorego nie oplaca sie stawiac gdy jest faworyteitd. ale gra w turnieju w ktorym broni jedynej wygranej 500stki, a gra z czelengerowym baloniazem Devvermanem.
Kurs 1.5 Bet tygodnia a z kim to on wdupil w zeszlym tygodniu ze "spadachroniarzem"...??  jak juz mowielm broni tu wygranej do tego 500stka wiec powazny turniej, no i roznica potencjalow to dwie klasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
a z kim to on wdupil w zeszlym tygodniu ze "spadachroniarzem"...??  jak juz mowielm broni tu wygranej do tego 500stka wiec powazny turniej, no i roznica potencjalow to dwie klasy [/quote] W zeszlym tygodniu tez bronil, ale nic nie pokazal.... no bet nie po 1,5 to samobojstwo jak granie trzeci raz w finale foga 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ja wiem że dolgo to ultra olewacz, gosc na ktorego nie oplaca sie stawiac gdy jest faworyteitd. ale gra w turnieju w ktorym broni jedynej wygranej 500stki, a gra z czelengerowym baloniazem Devvermanem.
Kurs 1.5 Bet tygodnia a z kim to on wdupil w zeszlym tygodniu ze "spadachroniarzem"...??  jak juz mowielm broni tu wygranej do tego 500stka wiec powazny turniej, no i roznica potencjalow to dwie klasy Nie wiem jak dzisiaj, ale na pewno odpadnie szybciej myślę że z Keim lub z Isnerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
na noc trzeba próbowac na Bouchard  wystawianie takiego kursu na Makarovą to dobry żart
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
ujeb.se
Zapisy Otwarte !
Mecz Dostępny na @ . Kupiłem to podzielę się z wszystkimi: Suarez - Ishizu 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
a z kim to on wdupil w zeszlym tygodniu ze "spadachroniarzem"...??  jak juz mowielm broni tu wygranej do tego 500stka wiec powazny turniej, no i roznica potencjalow to dwie klasy W zeszlym tygodniu tez bronil, ale nic nie pokazal.... no bet nie po 1,5 to samobojstwo jak granie trzeci raz w finale foga  [/quote] bet przeciwko ogowi byl beem miesiaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Też mi się wydaje, że Dolgo powinien porobić Somdeva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Sock wygląda dobrze na wieczór
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Dolgo ma w dupie granie, taki drugi denko, obchodzi go jakis Waszyngton, aby na koncie sie stan zgadzał, jak odpadnie z Devvem nie bedzie tragedi dla niego, do tego trzeba byc ambitnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,570
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,570 |
Dolgo ma w dupie granie, taki drugi denko, obchodzi go jakis Waszyngton, aby na koncie sie stan zgadzał, jak odpadnie z Devvem nie bedzie tragedi dla niego, do tego trzeba byc ambitnym. adidas placi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
mln widzisz coś na czasie w co warto zainwestować?
Może Hirschmueller , po fajnym kursie 4.5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Sergeyev w 2gim połamany, w 3cim połamany, bronił 3BP przy *5-5 i wygrywa 7-5. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Rok temu tez koncertował Dolgo wypadł bardzo dobrze ala Eminem, duzo lepiej od tej zachrypniętej typiary  a i na korcie 1/2 wyrobił.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|