|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Hagi nie wytrzymał i się wylogował  godzina wieczorna, a piszecie, że on menel, to może puszek poszedł szukać czy coś oj uważaj, bo taki kozak jak on to i moda się nie zlęknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Plus jest jeden, gorzej zagrać się nie da jak tą połówkę. ale niestety da się tak samo... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Kosecki jest myślami w At.Madryt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
ja się przyznaje do tego L gra piach ale po pierwsze to dwumecz po drugie jest jeszcze 45 minut a tych wszystkich napinaczy którzy ubliżają pozdrawiam środkowym palcem To że jadą po bandzie patałachów to akurat zrozumiałe, bo jednak nikt się nie spodziewał takiej dominacjii Molde, przecież oni są w tym meczu klase gorsi od rywali i to bezsprzecznie, może coś się zmieni w grze bo jeśli nie to można jedynie: Legia I jedynie popłakać nad poziomem Polskiej piłki, bo jeśłi Mistrz Polski gra tak jak tych 11 w zielonych koszulkach dzisiaj to jest kurwa żałosne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
inzaghi ty sie nie smiej
bo ta legia przed chwila zerznela widzew w stosunku 5 do zera widzew oddał tak to wytłumaczą i widzisz -wlasnie tak by to wytlumaczyl "cfaniaczek" z wawy bo dla was przyznac sie do slabosci to abstrakcja a ja po prostu mowie ze mamy sklad wegla i papy i utrzymanie to bedzie mega sukces  dawaj przykład jakiś tego "cfaniaczka"  Legia gra kupe, pół składu obsrana i na sztywnych nogach, przydałby się taki Kucharczyk teraz, żeby gryzł trawę  a patrząc na zmienników to tylko Ojamaa może coś poprawić, nie ma ławki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Kosecki jest myślami w At.Madryt  a Bereszyński w Benfice
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ale o co chodzi przecież kursy na Legie spadały Hagiego spytaj Nie odpowie, na "azji siedzi" i wała 1/2 kręci, co mnie niezmiernie cieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Bitek powiedz tak szczerze czy Austria Wiedeń wczoraj grała gorzej od Legii? Bo jeśli tak to ciężko mi to sobie wyobrazić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
Takiej ekipa jak Wisła z Kosowskim, Uche, Głowackim, Sobolem i w napadzie Frankowski z Żurawiem to dłuuuuuuuuugo nie bedzie [/quote] piękne czasy  [/quote] Najpiękniejszy był mecz z Schalke jak jechali szwabów na wyjezdzie że aż miło
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Kosecki jest myślami w At.Madryt  a Bereszyński w Benfice Benfica po 3 minutach meczu zrezygnowała z transferu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Hagi nie wytrzymał i się wylogował  godzina wieczorna, a piszecie, że on menel, to może puszek poszedł szukać czy coś butelki poszedł zdać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
1 NK Maribor strzeli w 2. połowie Apoel Nikozja v NK Maribor (Strzeli w 2 połowie) 31/07/2013 Brak 2.37 Odbędzie się 2 Molde strzeli w 2. połowie Molde v Legia Warszawa (Strzeli w 2 połowie) 31/07/2013 Brak 2.00 Odbędzie się 3 Powyżej 1.5 Ludogorets Razgrad v Partizan Belgrade (Gole) 31/07/2013 Brak 2.00 Odbędzie się Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zwrot Zwroty Treble 1 100,00 100,00 950,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Skoro mogło być już 4,5:0 to warto overa 2.5 grać teraz? Może się i Legia obudzi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Max przestan czytac tabelki, obejrz sobie pare spotkan rosenborga do tego jeszcze pare molde i bedziesz mial porownanie
molde to nie jest zaden sredniak, to jest top3 ligi norweskiej - wiem co pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Kosecki jest myślami w At.Madryt  a Bereszyński w Benfice żeby się nie zdziwił  cień samego siebie z poprzedniego sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
@xqwzts albo nie jestes w temacie albo nie chodzisz na mecze  spora czesc kibicow u was jest wkur.... ze wielokrotnie po mega chu.... meczu zamiast dobrego opierdolu sa przybijane piateczki na zylecie co sie pozniej dziwic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
legia zanim strzeli gola niech wogole podejdzie pod bramke,na początek wystarczy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Jak zagramy tak w 2 połowie to Molde do nas na wycieczke przyjedzie ;)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
ja się przyznaje do tego L gra piach ale po pierwsze to dwumecz po drugie jest jeszcze 45 minut a tych wszystkich napinaczy którzy ubliżają pozdrawiam środkowym palcem Jakby to grał Lech lub Śląsk to też byś należał do napinaczy. Jutro się zamienimy  Dlaczego Legia w takiej liczbie swoją drogą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
No takiego gnoju w grze to sie nie spodziewałem. Nadzieja w Urbanie, że weżmie za mordy panienki w szatni. Dvalishvili i Bereszyński do zmiany.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|