|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wystawia ktos 1 i 2 lige? Bo tobet nie ma w ofercie i chyba sie juz nie pojawi skoro zwijaja manatki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
1 ligę daje milenium ,ale to tak koło 14
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie no, za goraco zeby isc, wole postawic przez internet  Ale dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
CZesc, jak widzicie naszych matadoros dadza rade dzisiaj z galaktikos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Powiem inaczej: MUSZA. Za duzy hajs wchodzi w gre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Iti musiec a wygrac to wiesz ze to dwie rozne rzeczy, a znajac naszych dopasowanie to toru ktory pewnie bedzie inny niz na treningu to moze byc ciezko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Wygrywają czy przegrywają to zawsze się rozbija o parę Okoniewski / Pavlic. jak obaj jadą w miarę to rzeszów wygrywa. Jak jeden pojedzie drugi nie to są nieduże porażki. Jak obaj zawodzą to są kleski ( mecz w częstochowie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jechalem obok stadionu ok 11.30 i wygladalo to na lekko pod kolo, bo nawierzchnia nie byla taka jak w buczolandii, ale nie bylo tez tak mega pod kolo. Ja wiem, ze ta druzyna zawodzi, ale Gorzow jest przeceniany ze wzgledu na to, ze w koncu spasowali sie ze swoim torem. Na wyjazdach nie jechali w ostatnim czasie. A foliowi co by nie maja potencjal. Na Lamparta nie licze i w ciemno wpisuje mu porazke z Hlibem i 0,0,-,- (Sowka za niego). Jezeli tak sie nie stanie to Dziobak pracujacy za darmo (podobno ;)) razem ze Sledziem powinien zostac wypierdolony szybciej niz skonczy sie mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Otoz to Green jesli Jura z Okoniem zrobia swjoe to wygramy bezproblemowo, bo w Nermarka i Gape u nas nie wierze ze cos pojada, chociaz mamm w glowie mecz z zeszlego sezonu gdzie Nermark ladnie u nas zapunktowal, kluczowa bedzie tez dyspozycja Grega
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
a jak widzicie reszte dzisiejszych meczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Leszno wygra, Tarnow slaby na czyms innym niz beton. Wrocek no bet - wszystko zalezy od Ryana, nie wiem jak kwestia srednich do ZZ - to najwazniejsze na finaloa runde. No i Czewa w Bydzi jak po swoje. Rodzynek - Gniezno za 3. A CO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Pojawila sie 1 liga. Ostrow niski kurs, ale wygraja. Gdansk z THJ. Ja wiem, ze tam bida z nedza, ale pol ich skladu jezdzilo tam w ubieglym sezonie (David, Misiek), a jak dzis wygraja to sa w elidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Gniezno tam z 30 nie ma prawa wyjść , HC 18 do gry zdecydownia.
Sitera ponoć za Zagara wiec z czym do ludu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
wlasnie przeczytalem pewien wpis gdzie ponon Okon jedzie na sprzecie Zagara a JUra zakupil silnik od Holdera ktos moze to zweryfikowac ile w tym prawdy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
wlasnie przeczytalem pewien wpis gdzie ponon Okon jedzie na sprzecie Zagara a JUra zakupil silnik od Holdera ktos moze to zweryfikowac ile w tym prawdy? Ja nie moge, ale czy to powinno dziwic? Okon probowal wszystkiego chyba, na NOWY sprzet jest...za pozno. Zanim takowy spasujesz, poznasz to bedzie koniec sezonu. No i ci dwaj NIE MOGA dac dupy po raz kolejny. No i wyglada na to, ze Holdera sprzet w Toruniu (Sullivan) nie bedzie potrzebny. A jego silniki to rakiety. Gorzow jest overrated - po raz kolejny to powtarzam. Chociaz jak na ironie to Gorzow najczesciej tutaj wygrywal 'w ostatnich latach' (44-46 po awansie do eligi bodajze, odrobienie 10 pkt straty po 10 biegu  Wtedy mecz im wygral SP Matej Ferjan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Lublin 2.15 rozumie ze to pomylka tobetu na do widzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Saletra w parze dzisiaj z Wardem czy Miedziakiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Lublin 2.15 rozumie ze to pomylka tobetu na do widzenia  Też mi się spodobało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
wlasnie przeczytalem pewien wpis gdzie ponon Okon jedzie na sprzecie Zagara a JUra zakupil silnik od Holdera ktos moze to zweryfikowac ile w tym prawdy? Okon na meczu w czewie mówił w wywiadzie, że na Gniezno pożyczał sprzęt ( nie chciał powiedziec od kogo) i mu pasowało. Odrazu uprzedził, że dzisiaj (tj tydzien temu w Częstochowie) jedzie na swoim, a na kolejne mecze pomyśli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
kusi mnie pograc na naszych z handi -5,5 bo wydaje sie ze powinni dac rade, jednak jest to male ale...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|