Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 24 1 2 12 13 14 15 16 23 24
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Art300
A kto się łudzi?
Może Ty się łudzisz, że ktoś się łudzi?


Ja wiem na co VPN jest lekiem, a na co nie jest.


Napisałeś trzy zdania.
Dwa z nich, są pytaniami retorycznymi.
Pozostałe zdanie, jest opinią bez żadnego konkretu.

Próbujesz się bawić w cudze alter ego?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Pawcias
Napisałeś trzy zdania.
Dwa z nich, są pytaniami retorycznymi.

Pytania były próbą zwrócenia uwagi na Twój sposób wypowiadania się. Już wiem, że bezcelową.



Originally Posted by Pawcias
Pozostałe zdanie, jest opinią bez żadnego konkretu.

W całym wątku są konkrety. I to bynajmniej takie, które sugerują coś zupełnie przeciwnego. Nikt tu nie mówił, że VPN jest "lekiem na całe zło".




Originally Posted by Pawcias
Próbujesz się bawić w cudze alter ego?

Ja wybrałem swój, autonomiczny sposób skomentowania Twojej wypowiedzi.
Ty natomiast powieliłeś mój schemat.
Kto więc i czyim „alter ego” stara się być...

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Art300
Originally Posted by Pawcias
Napisałeś trzy zdania.
Dwa z nich, są pytaniami retorycznymi.

Pytania były próbą zwrócenia uwagi na Twój sposób wypowiadania się. Już wiem, że bezcelową.

Tu się zgadzam.

Originally Posted by Pawcias
Pozostałe zdanie, jest opinią bez żadnego konkretu.

W całym wątku są konkrety. I to bynajmniej takie, które sugerują coś zupełnie przeciwnego. Nikt tu nie mówił, że VPN jest "lekiem na całe zło".

Tu, tutaj, w tym temacie, na tym forum, w dyskusji z Tobą.... Analizujmy sobie dlaczego forumowicze mecz.pl w różnych miejscach piszą o VPN.


Originally Posted by Pawcias
Próbujesz się bawić w cudze alter ego?

Ja wybrałem swój, autonomiczny sposób skomentowania Twojej wypowiedzi.
Ty natomiast powieliłeś mój schemat.
Kto więc i czyim „alter ego” stara się być...

Teraz kłóćmy się kto był pierwszy.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
@ Pawcias

Nie mam najmniejszej ochoty z Tobą analizować już czegokolwiek.

Natomiast zareagowałem, żeby ktoś nie pomyślał, że VPN został dziś, nagle zdyskredytowany.
Nie został. Spełnia swoją funkcję w zakresie, co do którego ma spełniać i razem z innymi środkami.
Zainteresowany znajdzie szczegóły w historii.

Z mojej strony EOT.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Artur, masz do mnie pretensje, być może słuszne.

Mój brak PRECYZJI mógłbyś jednak wytykać w nieco bardziej PRECYZYJNY sposób. Nigdy nie ukrywałem, że odnoszę się do Betfair i wszystko rozpatruję pod tym kątem. Tam VPN jest żadnym rozwiązaniem. Nigdy nie byłem mistrzem parafrazy, ale Twoje wyczyny w tej dziedzinie też nie powalają, odrobina samokrytyki jeszcze nikogo nie zabiła.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Conrad
Natomiast w Australii cały czas podkręcają śrubę z tym graniem na żywo, nie chcą aby w telewizji mówiono o kursach w przerwie spotkania, itd. No ale zobaczymy jak to się tam potoczy. Betfair jest tam bardzo mocno i na pewno będzie robił wszystko by zakłady in-play aż tak nie ucierpiały na tamtejszym rynku.

Przypadek Australii jest cholernie specyficzny. Zastanawiam się w jaki sposób kilka lat temu ich władze doszły z Betfair do consensusu. Na Betfair mamy przecież to swoje główne konto i konto australijskie.

Może tędy dróżka, jestem Polakiem, mam konto główne i konto polskie, jestem Chorwatem: mam konto chorwackie i konto główne itd. Z tego co kojarzę w Australii ogólnie jest intensywna cenzura internetu, nie tylko w dziedzinie hazardu, ale również pornografii i innych niewygodnych tematów. Co ciekawe nikt im tego nie narzucał, rząd australijski wprowadzał to nie wzorując się na nikim, bez zewnętrznego ciśnienia.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by oli
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by oli
Pawcias może da radę przez VPN jak nie to emigracja albo granie na słupa wink

VPN nie jest rozwiązaniem. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

załatwienie meldunku w Anglii np i granie w Polsce przez Vpn nie jest rozwiązaniem ? lub grać na osobę mieszkająca w Anglii nie wiem pytam się.


Przeciez w UK nie ma meldunku,wiec jak go niby zalatwisz ?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
No już tak się nie czepiajmy. Chodziło mu o pewnie o jakiekolwiek potwierdzenie rezydencji. Nie był w Anglii, więc mógł nie wiedzieć.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Ten cały serwisbukmacherski to jeden wielki festiwal artykułów sponsorowanych wink
Jest tam nawet artykuł o Betfair bodajże z tego roku, gdzie napisali, że właśnie Betfair zbanował Polaków a wszystkie negatywne bądź pokazujące fakty komentarze po prostu nie przechodzą moderacji laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Dziękuję za odbanowanie i doceniam gest. Postaram się już nie przeginać. Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Miłość znów zwyciężyła tongue piwo

Żeby nie było off top. Które państwo pozwala grać na BF bez możliwej ingerencji policji i innych służb?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Spoko, alkohol plus wkurzenie na jedną konkretną osobę, plus wiara we własny geniusz. Może to będzie nauczka dla innych. Sam nie jestem bez winy. Dzięki raz jeszcze, bo nie chcę tracić z Wami kontaktu.

Sorry za OT.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Piostar
Które państwo pozwala grać na BF bez możliwej ingerencji policji i innych służb?

Najlepiej w Anglii być w tych czasach gdyż w Europie zrobiła się samowolka pod kątem hazardu. Trzeba by tylko sprawdzić czy jest to zupełnie bezproblemowe pod względem podatkowym jeśli ktoś się głównie tym zajmuje a nie pracuje tam na etacie/nie prowadzi działalności/itd.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Piostar
Które państwo pozwala grać na BF bez możliwej ingerencji policji i innych służb?


Zakładając, że pytanie było na serio, w Europie tylko Anglia, bo już nawet nie Irlandia, czy Szkocja. Oprócz tego Ameryka Południowa, na przykład Brazylia, ale dla nas, czyli dla Polaków, to daleko, więc póki co opcja angielska wydaje się być najbardziej rozsądna.

Nie wiem jak to wygląda na wysepkach UK typu Man, Jersey, czy półwysep Gibraltar. Ze względu na specyficzną autonomię i niskie podatki może być tam podobna sytuacja jak na Malcie.

Nie musi to być od razu Londyn, gdzie łatwo dostać w łeb i ogólnie drożyzna. Fajnie jest na niektórych zadupiach, na przykład Hull za grosze domek nad wodą itd.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Mamy jeszcze takie kraje jak nieszczęsna Dania, Australia. Niby wszystko uregulowane i legalne, ale...

W Danii nie pograsz na koniach, nie uruchomisz programu API (Bet Angel, Bet Trader, Betting Assistant...) Możesz tam co najwyżej coś obstawić po dobrym kursie, ale rasowym traderem w tym kraju nie będziesz.

W Australii też jest cenzura i różne obostrzenia, które uniemożliwiają wykorzystanie pełnię możliwości zarabiania na giełdzie.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Pawcias
Nie wiem jak to wygląda na wysepkach UK typu Man, Jersey, czy półwysep Gibraltar. Ze względu na specyficzną autonomię i niskie podatki może być tam podobna sytuacja jak na Malcie.

Nie musi to być od razu Londyn, gdzie łatwo dostać w łeb i ogólnie drożyzna. Fajnie jest na niektórych zadupiach, na przykład Hull za grosze domek nad wodą itd.

Tydzień na wyspie Man i byś uciekał stamtąd jak najdalej. Odludzie totalne. Jersey fajniejsze i dużo lepszy klimat, ale też odludzie. Gibraltar kicha straszna, jak jeszcze Hiszpanie będą ich nękać to już w ogóle nie będzie tam przyjemnie być.

Natomiast wcale nie są tam niskie podatki, np. na Gibraltarze musisz mieć chyba bardzo drogą nieruchomość aby z tego skorzystać - reszta buli że aż miło. To samo na Malcie, podatki nie są wcale niskie.

Większość miejsc na świecie z niskimi podatkami nie oferuje je swoim mieszkańcom (woli ich doić) tylko firmom... i to tylko tym które w ogóle nie prowadzą działalności na tej wyspie.

Natomiast co do Londynu to podobnie myślimy, mi się akurat miasto w ogóle nie podoba i zdecydowanie wolałbym południe Anglii. Nawet naturalne palmy się przyjęły i rosną tam. smile Do tego morze, więcej słońca/mniej deszczu niż na północy, promy do Francji na zakupy. smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Jersey to dalekie tło z horroru "Inni" z Nicole Kidman (Nomen Omen Australijka).

Niskie podatki są tylko dla firm, osoby fizyczne to oddzielna kwestia, więc tu się zgadzamy.

Mi z miast południa Anglii chodzi po głowie jedynie Portsmouth, ewentualnie jakieś maleństwo typu wioska, czy coś. Nie lubię tłumów, być może dlatego. Ważne, żeby blisko był sklep z alkoholem i przede wszystkim dostęp do niekoniecznie szybkiego, ale stabilnego internetu.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Ale pawcias nie mozesz grac w Polsce?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Conradowi zapewne po głowie chodzi Bournemouth, które zaskoczyło mnie widokami i nie mogłem uwierzyć że to Anglia.

Strona 14 z 24 1 2 12 13 14 15 16 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1