Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 58 1 2 23 24 25 26 27 57 58
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by W8inG4DeatH
Uve nie graj Legii błaaagaaaam. Ja chcę LM w Polsce.

sranie w banie dzis 2-1 win
potem opierdola Celtic 1-0 i 1-1 na wyjedzie

a w grupie beda z Baya / Arsenal / Ajax

Kiepska grupa mad

Wolałbym:
Borussia Dortmund, Manchester United, Galatasaray

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
eLka trafia na Chelsea!! smile Jose po dwumeczu kupi Kucharczyka i Sagana, a do nas zawita Fernando smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by Biczu
eLka trafia na Chelsea!! smile Jose po dwumeczu kupi Kucharczyka i Sagana, a do nas zawita Fernando smile
to ze hiszpanie pracuja w wrocku to slyszalem.. ale tores w stolycy ?.. i nuby kto ma za to zaplacic...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pan w białej koszuli smile
[Linked Image] [imageshack.us]


Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Biczu
Pan w białej koszuli smile
[Linked Image] [imageshack.us]

Majty chyba pełne i je poprawia...

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ja cię ale upał u mnie 35 blush

mineralka z cytryną w całodziennym pogotowiu bo by człowiek był jak niagara laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
"Trener" Rumak zostanie nawet jak Lech odpadnie laugh

Kogoś na Bułgarskiej zdrowo pojebało kopara
Koleś który rozpoczął od tego, że dużo nagadał, ponawijał makaron na uszy jaki to on jest Jose Mourinho, a w cv nie ma kompletnie niczego godnego uwagi, prowadzi klub z historią, kibicami i stadionem, i tenże klub uzurpuje sobie prawo do opowiadania o mistrzostwie laugh

Bracia Mroczkowie lepiej by "zagrali" na ławce trenerskiej niż ten piździwąs wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
oj, widzę, że Uve już rozpiskę strzelił do końca roku...
jestem zdziwiony, że buki jeszcze mają Legię w ofercie grin

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Legia trafi na City Real i Borussie
Albo na Feyenoord Valencie i ploiesti w le

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Wiadomo już jakis skladem wybiegnie Legia ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Legia awansuje, ale BTS po 2.00 sprawia, iż trudno być obojętnym

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by Danielsan
Legia awansuje, ale BTS po 2.00 sprawia, iż trudno być obojętnym


CS 2:1 wydaje sie tez byc dobra opcja

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Biszop
"Trener" Rumak zostanie nawet jak Lech odpadnie laugh

Kogoś na Bułgarskiej zdrowo pojebało kopara
Koleś który rozpoczął od tego, że dużo nagadał, ponawijał makaron na uszy jaki to on jest Jose Mourinho, a w cv nie ma kompletnie niczego godnego uwagi, prowadzi klub z historią, kibicami i stadionem, i tenże klub uzurpuje sobie prawo do opowiadania o mistrzostwie laugh

Bracia Mroczkowie lepiej by "zagrali" na ławce trenerskiej niż ten piździwąs wink

Pamiętaj Poznaniacy to centusie, on pobiera "tylko" 15k zł za miesiąc, widać opłaca im się nawet jak odpadną

Może STS im tam jakieś wyniki pokręci ; >

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Legia powinna dzisiaj rozjechać rywala, bez jaj, oczywiście mogą i odpaść, ale zdroworozsądkowo to Legia powinna ich puknać jak Podbeskidzie w weekend, wszystkie atuty po ich stronie, jak nie spękają tylko wykorzystają swoje atuty to naprawdę powinno byc luźniutko.
Troche może martwić że limit szczęścia naciagneli do granic w meczu z Molde i w 1 połowie z TNS na wyjeździe i nie bardzo jest miejsce na to, że rozpoczną jakoś bojaźliwie, bo jakby ruszyli od początku, i broń boże nie dawali Furmanowi "strzelać" z daleka tylko z zimną głową wykorzystali szybko jakąś okazję, to jakos nie mam obaw o dalszy rozwój wypadków.

Przyznam uczciwie, że przed meczem nic nie zagram, pies ich wie co mają w głowach przed dzisiejszym meczem, popatrzymy, zobaczymy, bez napinki:)

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Biszop
Legia powinna dzisiaj rozjechać rywala, bez jaj, oczywiście mogą i odpaść, ale zdroworozsądkowo to Legia powinna ich puknać jak Podbeskidzie w weekend, wszystkie atuty po ich stronie, jak nie spękają tylko wykorzystają swoje atuty to naprawdę powinno byc luźniutko.
Troche może martwić że limit szczęścia naciagneli do granic w meczu z Molde i w 1 połowie z TNS na wyjeździe i nie bardzo jest miejsce na to, że rozpoczną jakoś bojaźliwie, bo jakby ruszyli od początku, i broń boże nie dawali Furmanowi "strzelać" z daleka tylko z zimną głową wykorzystali szybko jakąś okazję, to jakos nie mam obaw o dalszy rozwój wypadków.

Przyznam uczciwie, że przed meczem nic nie zagram, pies ich wie co mają w głowach przed dzisiejszym meczem, popatrzymy, zobaczymy, bez napinki:)
dokładnie, wszystko rozegra się w głowach piłkarzy Legii !

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Biszop
"Trener" Rumak zostanie nawet jak Lech odpadnie laugh

Kogoś na Bułgarskiej zdrowo pojebało kopara
Koleś który rozpoczął od tego, że dużo nagadał, ponawijał makaron na uszy jaki to on jest Jose Mourinho, a w cv nie ma kompletnie niczego godnego uwagi, prowadzi klub z historią, kibicami i stadionem, i tenże klub uzurpuje sobie prawo do opowiadania o mistrzostwie laugh

Bracia Mroczkowie lepiej by "zagrali" na ławce trenerskiej niż ten piździwąs wink

Pamiętaj Poznaniacy to centusie, on pobiera "tylko" 15k zł za miesiąc, widać opłaca im się nawet jak odpadną

Może STS im tam jakieś wyniki pokręci ; >

Poważnie?
nie znam za bardzo poznaniaków grin
a tak poważniej, miałem okazję zapytać kogoś bardziej zorientowanego, i twierdził, że 15 tysi to trochę daleko do prawdy:)

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by Biszop
"Trener" Rumak zostanie nawet jak Lech odpadnie laugh

Kogoś na Bułgarskiej zdrowo pojebało kopara
Koleś który rozpoczął od tego, że dużo nagadał, ponawijał makaron na uszy jaki to on jest Jose Mourinho, a w cv nie ma kompletnie niczego godnego uwagi, prowadzi klub z historią, kibicami i stadionem, i tenże klub uzurpuje sobie prawo do opowiadania o mistrzostwie laugh

Bracia Mroczkowie lepiej by "zagrali" na ławce trenerskiej niż ten piździwąs wink

Wicemistrzostwo Polski 2012/2013
4 miejsce w Ekstraklasie z Lechem 2011/2012
Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych 2009 (U17)
Wicemistrzostwo Polski Juniorów Starszych 2010 (U19)


Bez przesady! Jest perspektywiczny na danym stanowisku jak by nie patrzec hmm

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Napoleon
4 miejsce w Ekstraklasie z Lechem 2011/2012

hahaha laugh laugh laugh

ja kiedys na turnieju wojewodzkim w szachy zajalem miejsce w pierwszej dziesiatce

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by Biszop
"Trener" Rumak zostanie nawet jak Lech odpadnie laugh

Kogoś na Bułgarskiej zdrowo pojebało kopara
Koleś który rozpoczął od tego, że dużo nagadał, ponawijał makaron na uszy jaki to on jest Jose Mourinho, a w cv nie ma kompletnie niczego godnego uwagi, prowadzi klub z historią, kibicami i stadionem, i tenże klub uzurpuje sobie prawo do opowiadania o mistrzostwie laugh

Bracia Mroczkowie lepiej by "zagrali" na ławce trenerskiej niż ten piździwąs wink

Wicemistrzostwo Polski 2012/2013
4 miejsce w Ekstraklasie z Lechem 2011/2012
Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych 2009 (U17)
Wicemistrzostwo Polski Juniorów Starszych 2010 (U19)


Bez przesady! Jest perspektywiczny na danym stanowisku jak by nie patrzec hmm

no tak, a zachowuje się jakby miał co najmniej takie sukcesy:
za wiki
Sukcesy szkoleniowe
União Leiria

III miejsce w Primeira Liga: 2002

FC Porto

Mistrzostwo Portugalii: 2003, 2004
Puchar Portugalii: 2003
Superpuchar Portugalii: 2003, 2004
Puchar UEFA: 2003
Liga Mistrzów: 2004

Chelsea F.C.

Mistrzostwo Anglii: 2005, 2006
Tarcza Wspólnoty: 2005
Puchar Ligi Angielskiej: 2005, 2007
Puchar Anglii: 2007

Inter Mediolan

Superpuchar Włoch: 2008
Mistrzostwo Włoch: 2009, 2010
Puchar Włoch: 2010
Liga Mistrzów: 2010

Real Madryt

Puchar Hiszpanii: 2011
Mistrzostwo Hiszpanii: 2012
Superpuchar Hiszpanii: 2012

Indywidualnie

Trener Roku Ligi Portugalskiej: 2003, 2004
Trener Roku według UEFA: 2003, 2004
Trener Drużyny Roku według UEFA: 2003, 2004, 2005, 2010
Najlepszy Trener Świata według IFFHS: 2004, 2005, 2010, 2012
Najlepszy Trener Świata według World Soccer Magazine: 2004, 2005, 2010
Trener Roku Ligi Angielskiej: 2005, 2006
Najlepszy Trener według Onze d’Or: 2005
Osobowość Roku według BBC Sports: 2005
Trener Roku Ligi Włoskiej: 2009, 2010
Najlepszy Portugalski Trener pracujący za granicą według CNID: 2009, 2010
Człowiek Roku według La Gazzetta dello Sport: 2010
Najlepszy Trener Świata według Międzynarodowej Agencji Prasowej: 2010
Złota Piłka dla Najlepszego Trenera Świata według FIFA: 2010
Nagroda imienia Fernando Soromenho: 2012

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
A co do naszych klubów to powiem tak: Lepiej im kibicować, niz obstawiac na nie... Ale? Wiadomo jak sie obstawi, to sie przyjemniej meczyk oglada smile

Strona 25 z 58 1 2 23 24 25 26 27 57 58

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1