|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
oglądał ktoś pierwszy mecz Celticu z Elfsborgiem ? jak to wyglądało pod względem gry ? Celtic cisnął ? Fragmentami oglądałem. Miał przewagę, ale sytuacji to za wiele nie było.  Piłek na Kornerach mieli zdecydowanie na swoja korzysc: 14 do 2 Ale gospodarze u siebie reaktywacyjnie inna ekipa... Wiec w kierunku gospodarzy mozna pomyslec granie np. +0,5 Handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
oglądał ktoś pierwszy mecz Celticu z Elfsborgiem ? jak to wyglądało pod względem gry ? Celtic cisnął ? Fragmentami oglądałem. Miał przewagę, ale sytuacji to za wiele nie było.  Piłek na Kornerach mieli zdecydowanie na swoja korzysc: 14 do 2 Ale gospodarze u siebie reaktywacyjnie inna ekipa... Wiec w kierunku gospodarzy mozna pomyslec granie np. +0,5 Handi Mam jedynke pograną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Tym razem usunę się w cień i będę wyłapywał co lepsze kąski  fechnerinho Wodzirej! Fechnerinho na Wodzireja!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Właśnie kto tutaj będzie gniazdowym podczas meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Właśnie kto tutaj będzie gniazdowym podczas meczu... Wlasnie! Trzeba Wodzireja i skarbnika wybrac! Kto chetny? Jakies kandydatury? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
PS Kemi po hc azj-1 ht # 2.35 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Właśnie kto tutaj będzie gniazdowym podczas meczu... Sytuacja może zmieniać się dynamicznie, ale myślę, że zdecydowany lider sam się wyłoni z tłumu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Zenit St Peters. -1 + Hafnarfjordur-Austria powyżej 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Hafranfafanadasdafasfafjordur, po marzenia  a nie jakiś Legiach pitolicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Pomocnik Dominik Furman, może tego lata opuścić szeregi Legii Warszawa. 21-latek znalazł się na celowniku zespołu Toulouse. Dyrektor sportowy francuskiego klubu, Ali Rachedi, przyjedzie na mecz Legii z Molde, specjalnie po to, aby przekonać się na własne oczy o jego umiejętnościach.
Reprezentant Polski miałby w zespole z Tuluzy zastąpić Francka Tabanou, który niedawno przeniósł się za pięć milionów euro do Saint-Étienne. Według Rachediego, Furman idealnie wpasowałby się do koncepcji francuskiego zespołu.
Oprócz "TFC" pozyskaniem pomocnika zainteresowany jest także Hamburger SV, którego przedstawiciele byli obecni na ostatnim meczu "Legionistów" przeciwko Podbeskidziu.
Dominik Furman jest wychowankiem Szydłowianki Szydłowiec. W 2006 roku przeniósł się do juniorskiej drużyny mistrza Polski, w której występował do 2009 roku. W latach 2010-2012 grał w Młodej Ekstraklasie. Od poprzedniego roku ma miejsce w podstawowym składzie Legii. Do tej pory wystąpił w 45 meczach, uzyskując trzy bramki oraz tyle samo asyst.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Właśnie kto tutaj będzie gniazdowym podczas meczu... Wlasnie! Trzeba Wodzireja i skarbnika wybrac! Kto chetny? Jakies kandydatury?  skarbnika juz jednego mielismy z krakowa, ale chyba za dobrze nie skonczyl Mogł nie Abdykować! Nie trzeba byłoby wybierac nowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Właśnie kto tutaj będzie gniazdowym podczas meczu... Wlasnie! Trzeba Wodzireja i skarbnika wybrac! Kto chetny? Jakies kandydatury?  skarbnika juz jednego mielismy z krakowa, ale chyba za dobrze nie skonczyl coś jakby jak Janosik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
mam nadzieje, ze legia dzisiaj nie przyniesie nam takiego wstydu jak przed tygodniem. Nazwy klubów (nazwy własne) piszemy wielką literą dyletancie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Janosik nie miał wyższego wykształcenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024 |
Legia dzisiaj no bet. Nie zdziwi mnie żaden wynik. Z nimi jest tak, że jak się człowiek spodziewa problemów, to akurat dobrze grają, zatem idąc tym tropem dzisiaj WIN!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
jak Furman defensywny pomocnik może zastąpić Tabanou, który grał przeważnie na lewym skrzydle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
może go przebranżowią w Francjii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Janosik nie miał wyższego wykształcenia na tamte realia miał, w serialu uczył tych swoich z bandy pisać i czytać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
1 2 3 próba klawiatury:Legia  Legia  Urban pakuj manatki i won do Palestyny z Wawrzyniakiem! Hahahahahaha Warszafffka, co za wstyd. Liga Mistrzów Liga Mistrzów taki chuj!  To pierwsze Ci się przyda do liczenia goli dla Legii (o ile Uve nie postawił)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|