|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
może go przebranżowią w Francjii  na pewno, zabronią mu jeść wieprzowiny, dokleją sztuczne pejsy i każą biegać po skrzydle
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jak Furman defensywny pomocnik może zastąpić Tabanou, który grał przeważnie na lewym skrzydle  tez sie usmialem  to tak jakby cristiano ronaldo hummelsem zastepowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Danielsan, jak tam po ożenku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
może go przebranżowią w Francjii  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Właśnie kto tutaj będzie gniazdowym podczas meczu... Wlasnie! Trzeba Wodzireja i skarbnika wybrac! Kto chetny? Jakies kandydatury?  nie pokonana ! nasza Lechijka kochana!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Danielsan, jak tam po ożenku? a, dziękuję, w porząsiu  pracę zmieniłem, mniej czasu na mecz.pl ale od czasu do czasu miło zajrzeć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 Powyżej 10.5 FH Hafnarfjordur v FK Austria Vienna (Azjatyckie rzuty rożne) 07/08/2013 Brak 1.85
2 Powyżej 10.0 Zenit St Petersburg v FC Nordsjaelland (Azjatyckie rzuty rożne) 07/08/2013 Brak 1.875 Zakłady akumulowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Danielsan, jak tam po ożenku? a, dziękuję, w porząsiu pracę zmieniłem, mniej czasu na mecz.pl ale od czasu do czasu miło zajrzeć  Daniel spoko, nie musisz ściemniać... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 243 |
Hafnarfjordur @4,5  !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Pomocnik Dominik Furman, może tego lata opuścić szeregi Legii Warszawa. 21-latek znalazł się na celowniku zespołu Toulouse. Dyrektor sportowy francuskiego klubu, Ali Rachedi, przyjedzie na mecz Legii z Molde, specjalnie po to, aby przekonać się na własne oczy o jego umiejętnościach.
Reprezentant Polski miałby w zespole z Tuluzy zastąpić Francka Tabanou, który niedawno przeniósł się za pięć milionów euro do Saint-Étienne. Według Rachediego, Furman idealnie wpasowałby się do koncepcji francuskiego zespołu.
Oprócz "TFC" pozyskaniem pomocnika zainteresowany jest także Hamburger SV, którego przedstawiciele byli obecni na ostatnim meczu "Legionistów" przeciwko Podbeskidziu.
Dominik Furman jest wychowankiem Szydłowianki Szydłowiec. W 2006 roku przeniósł się do juniorskiej drużyny mistrza Polski, w której występował do 2009 roku. W latach 2010-2012 grał w Młodej Ekstraklasie. Od poprzedniego roku ma miejsce w podstawowym składzie Legii. Do tej pory wystąpił w 45 meczach, uzyskując trzy bramki oraz tyle samo asyst. To się gość przeliczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Właśnie kto tutaj będzie gniazdowym podczas meczu... Wlasnie! Trzeba Wodzireja i skarbnika wybrac! Kto chetny? Jakies kandydatury?  nie pokonana ! nasza Lechijka kochana! Co to za wodzirej co nie z przymiotnikami osobno wymawia... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
co wy macie z tymi pastuchami z islandii?
remis to max co moze tutaj byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
u Ciebie za to widzę forma dopisuje, dżakpoty trzaskasz, aż miło 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 243 |
Jebnie wulkan,i będzie 2-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
co wy macie z tymi pastuchami z islandii?
remis to max co moze tutaj byc No nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Austria 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Właśnie kto tutaj będzie gniazdowym podczas meczu... Wlasnie! Trzeba Wodzireja i skarbnika wybrac! Kto chetny? Jakies kandydatury?  nie pokonana ! nasza Lechijka kochana! Co to za wodzirej co nie z przymiotnikami osobno wymawia...  bo on zaprzecza, i mówi, że jednak pokonana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Właśnie kto tutaj będzie gniazdowym podczas meczu... Wlasnie! Trzeba Wodzireja i skarbnika wybrac! Kto chetny? Jakies kandydatury?  nie pokonana ! nasza Lechijka kochana! Powiem tak: Mowia Tak? Ze Lechijka nie gra w Pucharkach! - A ja powiem tak: - A kto gral ostatnio z Barca o ,,SuperPuchar,, No Kto? Sie pytam??? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|