Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 55 z 58 1 2 53 54 55 56 57 58
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Jedno wydaje się rozsądne.Jeśli Legia zagra pierwszy mecz na wyjeździe,to będę grał na czysta 1 na przeciwnika i to nie za małą stawkę.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
A czy ja napisałem że nie cieszę się z awansu ?Ale wymagam choćby zaangażowania...

Dziś awans cieszy , ale do fazy grupowej ? hmm po co mamy zostać rekordzistami w ilości straconych goli w historii Ligi Mistrzów ?

Nie ma co dyskutować poziom tragiczny i tego nie zmienimy.

Czas spać , narazie

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mysle, ze duzo nie wymagam ale jak widze, ze w lidze dobre oceny kopacze zbieraja za sama "walke" to mnie chuj strzela konkretny

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
jak już emocje tu opadły to napiszę tylko że lepiej jest tak grać a nie przegrać i awansować,

niż grać piękną piłkę jak rok temu z rosenborgiem, przegrać i odpaść z pucharów tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Max11
Jak ja kiedyś trochę kopałem to były treningi gierki na dwa dotknięcia przyjęcie i podanie albo odrazu podanie i zapewniam że takie treningi przynosiły efekty smile
Oni próbują, próbują i im nie wychodzi, dlatego grają w Legii. a Ty gdzie grasz >?

Dołączył: Dec 2012
Posty: 219
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 219
Originally Posted by Diilmach
A czy ja napisałem że nie cieszę się z awansu ?Ale wymagam choćby zaangażowania...

Dziś awans cieszy , ale do fazy grupowej ? hmm po co mamy zostać rekordzistami w ilości straconych goli w historii Ligi Mistrzów ?

Nie ma co dyskutować poziom tragiczny i tego nie zmienimy.

Czas spać , narazie

jacy my?
kopacze przytulą za to całkiem niezłe sianko smile
a Anderlechtu czy Dynama Zagrzeb chyba by nie przebili i tak smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Diilmach
A czy ja napisałem że nie cieszę się z awansu ?Ale wymagam choćby zaangażowania...

Dziś awans cieszy , ale do fazy grupowej ? hmm po co mamy zostać rekordzistami w ilości straconych goli w historii Ligi Mistrzów ?

Nie ma co dyskutować poziom tragiczny i tego nie zmienimy.

Czas spać , narazie

W straconych golach to ciężko byłoby przegonić Dinamo Zagrzeb, ale oni nie mają takiego podejscia jak widac dalej się pchają, sam udział jest wyczynem, kumaci czają baze.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Max11
Jak ja kiedyś trochę kopałem to były treningi gierki na dwa dotknięcia przyjęcie i podanie albo odrazu podanie i zapewniam że takie treningi przynosiły efekty smile
Oni próbują, próbują i im nie wychodzi, dlatego grają w Legii. a Ty gdzie grasz >?
Zapewniam cię że mnie trenował trener lepszy niż wszyscy polscy trenerzy razem wzięci

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zagrzeb dnb @1.55
psv-1.5 @2.85
molde dnb

szkoda tego zwrotu celtow ale i tak jest git dobrze2

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Max11
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Max11
Jak ja kiedyś trochę kopałem to były treningi gierki na dwa dotknięcia przyjęcie i podanie albo odrazu podanie i zapewniam że takie treningi przynosiły efekty smile
Oni próbują, próbują i im nie wychodzi, dlatego grają w Legii. a Ty gdzie grasz >?
Zapewniam cię że mnie trenował trener lepszy niż wszyscy polscy trenerzy razem wzięci

Ja pierdole Max11 zaraz pociśnie petardę.....

Dawaj... smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Najlepiej wbrew pozorom byłoby chyba jednak trafić na Celtic, oni w rewanżu też jakoś nie błyszczeli tongue Pilzno nas rozklepie, Basel podobnie, a po Dinamie czy rumunach ze Steauy ja osobiście nie wiem co powiedziec

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by bitnap
mysle, ze duzo nie wymagam ale jak widze, ze w lidze dobre oceny kopacze zbieraja za sama "walke" to mnie chuj strzela konkretny
A słuchasz czasami wypowiedzi polskich trenerów czy zawodników przed meczem. Mówią "będziemy walczyć", a nigdy nie słyszałem takiej np. wypowiedzi "chcemy dobrze zagrać w piłkę". Wyniki to z tego że zdają sobie sprawę z tego że za dobrze grać w piłkę nie potrafią laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Max nakurwial u papy bilbo bagginsa

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechnerinho
[quote=Max11]


Ja pierdole Max11 zaraz pociśnie petardę.....

Dawaj... smile

Kur...a miałem iść spać, zestam się, a nie zasnę, zanim się nie dowiem kopara

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Max11
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Max11
Jak ja kiedyś trochę kopałem to były treningi gierki na dwa dotknięcia przyjęcie i podanie albo odrazu podanie i zapewniam że takie treningi przynosiły efekty smile
Oni próbują, próbują i im nie wychodzi, dlatego grają w Legii. a Ty gdzie grasz >?
Zapewniam cię że mnie trenował trener lepszy niż wszyscy polscy trenerzy razem wzięci

Ja pierdole Max11 zaraz pociśnie petardę.....

Dawaj... smile
Nieznany zupełnie ale zapewniam cię że lepiej rozumiejący piłkę niż te trenerki co biorą gruby szmal za nic

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Max11
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Max11
Jak ja kiedyś trochę kopałem to były treningi gierki na dwa dotknięcia przyjęcie i podanie albo odrazu podanie i zapewniam że takie treningi przynosiły efekty smile
Oni próbują, próbują i im nie wychodzi, dlatego grają w Legii. a Ty gdzie grasz >?
Zapewniam cię że mnie trenował trener lepszy niż wszyscy polscy trenerzy razem wzięci
strzelam !!!! Łobanowski Walery ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Fylkir x2 @2.60 boks


piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Juniorów Widzewa kiedyś ojebaliśmy w meczu towarzyskim, a to było pod koniec lat 90 czyli w okresie kiedy seniorzy Widzewa grali w LM

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
e nie byl medialny wiec nie zaistnial

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
pfff nieznany a ja myslalem ze ty max kawkowales ze smuda ...

Strona 55 z 58 1 2 53 54 55 56 57 58

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, betowiec, alfa, Lukasz111, bukma, rymoholik, $-man), 3,303 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1