|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
[quote=Max11] Ja pierdole Max11 zaraz pociśnie petardę..... Dawaj...  Kur...a miałem iść spać, zestam się, a nie zasnę, zanim się nie dowiem  A miało być jeszcze: Mariusz Rumak???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Juniorów Widzewa kiedyś ojebaliśmy w meczu towarzyskim, a to było pod koniec lat 90 czyli w okresie kiedy seniorzy Widzewa grali w LM ee tam , my ojebalismy Lechię Gdańsk w składzie mieli gracza Rangersów.To mój trener też zajebisty? szkoda że alkoholik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Max za tych juniorow widzewa to masz respekt na forum, dozywotni
jaki chcesz podpis pod nicka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
e nie byl medialny wiec nie zaistnial Nie mógł być medialny bo z wiochy ale znał sportwców którzy coś osiągnęli w świecie jeśli chodzi o sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Juniorów Widzewa kiedyś ojebaliśmy w meczu towarzyskim, a to było pod koniec lat 90 czyli w okresie kiedy seniorzy Widzewa grali w LM ee tam , my ojebalismy Lechię Gdańsk w składzie mieli gracza Rangersów.To mój trener też zajebisty? szkoda że alkoholik  Biorąc pod uwagę że ja byłem wtedy juniorem i grałem juniorach i to w klubie z wiochy to chyba nieźle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
nie wiem, jak wy możecie sobie robić podśmiechujki z gościa, którego drużyna oklepała juniorów Widzewa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Max za tych juniorow widzewa to masz respekt na forum, dozywotni
jaki chcesz podpis pod nicka? pogromca juniorów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Juniorów Widzewa kiedyś ojebaliśmy w meczu towarzyskim, a to było pod koniec lat 90 czyli w okresie kiedy seniorzy Widzewa grali w LM ee tam , my ojebalismy Lechię Gdańsk w składzie mieli gracza Rangersów.To mój trener też zajebisty? szkoda że alkoholik  Biorąc pod uwagę że ja byłem wtedy juniorem i grałem juniorach i to w klubie z wiochy to chyba nieźle  http://sport.wp.pl/kat,32276,title,Z-Lechii-do-Rangersow,wid,6594451,wiadomosc.html Kariery nie zrobił .. tuła się teraz w Bytovii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja zdobyłem z kolegami Mistrzostwo Polski SALOSU i w finale strzeliłem decydującego karnego, prawie w same widły  I też miałem zajebistego trenera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Max za tych juniorow widzewa to masz respekt na forum, dozywotni
jaki chcesz podpis pod nicka? pogromca juniorów to nie jest forum pedofilów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
e nie byl medialny wiec nie zaistnial Nie mógł być medialny bo z wiochy ale znał sportwców którzy coś osiągnęli w świecie jeśli chodzi o sport Co CI zależy ? dawaj Imie i Nazwisko treneiro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Najlepiej wbrew pozorom byłoby chyba jednak trafić na Celtic, oni w rewanżu też jakoś nie błyszczeli  Pilzno nas rozklepie, Basel podobnie, a po Dinamie czy rumunach ze Steauy ja osobiście nie wiem co powiedziec Cygany ze Steauy podobno lata kryzysu mają już za sobą.W ub. sezonie oglądałem ich dwumecz w LE z Chelsea i były to mecze równorzędne,nawet rewanż w Londynie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Juniorów Widzewa kiedyś ojebaliśmy w meczu towarzyskim, a to było pod koniec lat 90 czyli w okresie kiedy seniorzy Widzewa grali w LM ee tam , my ojebalismy Lechię Gdańsk w składzie mieli gracza Rangersów.To mój trener też zajebisty? szkoda że alkoholik  Biorąc pod uwagę że ja byłem wtedy juniorem i grałem juniorach i to w klubie z wiochy to chyba nieźle  Max jakbyś był trampkarzem i grał w juniorach to byłbyś kozak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ja zdobyłem z kolegami Mistrzostwo Polski SALOSU i w finale strzeliłem decydującego karnego, prawie w same widły  I też miałem zajebistego trenera. no i wygrałeś Primera Division, co prawda w konkursie, ale zawsze, nie każdy może to o sobie powiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Max za tych juniorow widzewa to masz respekt na forum, dozywotni
jaki chcesz podpis pod nicka? pogromca juniorów to nie jest forum pedofilów nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Najlepiej wbrew pozorom byłoby chyba jednak trafić na Celtic, oni w rewanżu też jakoś nie błyszczeli  Pilzno nas rozklepie, Basel podobnie, a po Dinamie czy rumunach ze Steauy ja osobiście nie wiem co powiedziec Cygany ze Steauy podobno lata kryzysu mają już za sobą.W ub. sezonie oglądałem ich dwumecz w LE z Chelsea i były to mecze równorzędne,nawet rewanż w Londynie Steaua super wtedy zagrała i to z drużyną która zalicza się do czołowych w Europie, a Legia taka kupa z jakimś Molde 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja zdobyłem z kolegami Mistrzostwo Polski SALOSU i w finale strzeliłem decydującego karnego, prawie w same widły  I też miałem zajebistego trenera. no i wygrałeś Primera Division, co prawda w konkursie, ale zawsze, nie każdy może to o sobie powiedzieć Kuźwa racja. Muszę sobie zawczasu wpisać to do CV 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Max u mourinho tlukles?
nie dygaj moze kibice barcy cie nie dojada
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
jak trafia na rumunow to mysle ze z Szukala dogadaja sie na kadrze co do awansu  z calego zestawu to Wieden wyglada najslabiej poki co,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Tylko że na Wiedeń nie trafią przynajmniej nie w tym roku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|