|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jedna wpadka  a we Wrocławiu to co
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486 |
ile brugia musi teraz wygrac ? 4-2 czy 5-2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
bardzo nisko upadł Belgijski futbol. bo dobrze grający śląsk ogrywa brugge ? idąc tym tropem to angielski też bo Lech ograł City a Wisła Fulham
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biszop teraz pytanie. Czy forma nie przyszła za szybko? Dasz tak radę cały sezon?  statystyka mówi, że nie:) a ja jej wierzę, ale na pocieszenie, w meczu Lecha stawiałem, tak mi się wydawało, over 1,5 gości przy stanie 0-1, teraz patrzę na konto, że coś za dużo, sprawdziłem, wszystko się zgadza, over 1,5 jak najbardziej, ale na gospodarzy  delikatnie już, za końcóweczkę, over 2,5 Śląsk @3,55  Biszop już sam nie wie co gra, ale i tak wychodzi na plus a to duża sztuka Tylko teraz jak się przyznał to nie można mu wierzyć  Czyżby wstąpił do bydgoskiej szajki? Podaje na forum jedno, a podświadomie klika co innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
ile brugia musi teraz wygrac ? 4-2 czy 5-2 ? 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
ile brugia musi teraz wygrac ? 4-2 czy 5-2 ? 4-2 do awansu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Moim piłkarzom nie zabrakło ambicji, woli walki czy zespołowości. Zabrakło jakości. Być może jest to kwestia nerwów, presji czy umiejętności. Gdybyśmy wykorzystali co czwartą okazję, to pewnie gralibyśmy dalej. Jesteśmy w takim samym kryzysie jak przed rokiem – powiedział Mariusz Rumak. Marek Zub (fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk) Marek Zub (fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk)
Mimo klęski, 36-letni szkoleniowiec wciąż wierzy w swoją drużynę. – Potrzebujemy takiego spotkania jak z Ruchem, aby strzelić jedną, drugą bramkę i wtedy to wszystko pójdzie do przodu. Jestem przekonany, że stać nas na to, ale szkoda, że już poza Europą... – dodał.
W zupełnie odmiennym nastroju był Marek Zub. – Jestem rozerwany. Z jednej strony, cieszę się, że moja drużyna przeszła dalej, ale szkoda, że zrobiliśmy to kosztem polskiego zespołu. Dla nas pokonanie Lecha ma ogromne znaczenie – przyznał trener Żalgirisu.
– Mogliśmy zagrać na takim stadionie, przy takiej publiczności i w dodatku wychodzimy z tej batalii zwycięsko. Po strzelonej bramce byłem już zadowolony, że nie będzie dogrywki. Szkoda, że w końcówce straciliśmy dwa gole, ale przynajmniej dostarczyliśmy kibicom trochę więcej emocji – komentował Zub.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ile brugia musi teraz wygrac ? 4-2 czy 5-2 ? 6-2 bo bramki strzelone na wyj liczą sie podwójnie. 2x2 =4 + 1 bramka u siebie = 5 wtedy jest 6-5 w dwumeczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Sobota 33333333333333333333333333333333333
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
WALDEkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk3333333333333333333333
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
3333333333333333333333
mjazga
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,368 |
Waldek show 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
jedna wpadka  a we Wrocławiu to co Idąc tym tropem holenderski futbol już na dnie. Luksemburg, teraz Rumunia. Kto następny? Według mnie belgijski futbol (szczególnie reprezentacyjny) przeżywa rozkwit to potwierdzają rankingi, ale co tam. Odpadli ze Śląskiem więc Belgia ssie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Sobota show 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Biszop zakłada dzisiaj strone z płatnymi typami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Tylko teraz jak się przyznał to nie można mu wierzyć  Czyżby wstąpił do bydgoskiej szajki? Podaje na forum jedno, a podświadomie klika co innego  bardzo słuszna uwaga, jakoś mi to umknęło, ale może być, że Biszop albo jest w szajce bydgoskiej albo urósł na tyle, że założył własną  inna poszlaka to, że Hagiego nie widać, a Biszop się uaktywnił jak nigdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Sobota kozak !!!!!!
Pozatym az sie chce ogladac tak grajacy polski zespol.Walcza do konca , biegajac po calej szerokosci boiska. Szacunek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|