|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
ale gikiewicz to recznik jak ja sie ciesze ze z jagi go wyrzucili 2 bramy jego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
O której godzinie jutro losowanie ? 12 lm 13 le
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
sobota do legii i mozemy walczyc o LM Za mało $$$ macie  na Waldka się znajdzie chyba z fundacji tvn może być nawet z wielkiej orkiestry
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
fajnie, ze slask nie bedzie rozstawiony w losowaniu. beda grali z kims dobrym, a to gwarantuje mecze ciekawe ogladania, o ile utrzymaja forme
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
jedna wpadka  a we Wrocławiu to co Idąc tym tropem holenderski futbol już na dnie. Luksemburg, teraz Rumunia. Kto następny? Według mnie belgijski futbol (szczególnie reprezentacyjny) przeżywa rozkwit to potwierdzają rankingi, ale co tam. Odpadli ze Śląskiem więc Belgia ssie. reprezentacja to co innego nie pier.. glupot wymien mi zawodnikow z l.belgijskiej w w tejze reprezencji a liga holed tez jest w dupie ostrej patrz psv czy feyenoord Ale ci reprezentanci chyba gdzieś najpierw muszą się pokazać. Ranking UEFA nie kłamie. Belgia najwyżej w nim od 2006 roku. Na koniec tamtego 11 miejsce, teraz na 10. To jest upadek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,024 |
Śląsk WTF?! Akurat stracili bramkę kuriozum, ale na wyjeździe jadą CB?! 3 bramki strzelają? Cuda, panie! CUDA 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ale gikiewicz to recznik jak ja sie ciesze ze z jagi go wyrzucili 2 bramy jego on gra mecze nie tylko te transmitowane na polsacie sport wiesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
sobota do legii i mozemy walczyc o LM Za mało $$$ macie  na Waldka się znajdzie chyba z fundacji tvn ale to i tak za rok
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Pijackie eldorado zdaje się nie mieć końca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jedna wpadka  a we Wrocławiu to co Idąc tym tropem holenderski futbol już na dnie. Luksemburg, teraz Rumunia. Kto następny? Według mnie belgijski futbol (szczególnie reprezentacyjny) przeżywa rozkwit to potwierdzają rankingi, ale co tam. Odpadli ze Śląskiem więc Belgia ssie. klubowy tak w eur nie istnieją jak dawniej. reprezentacja to co innego nie pier.. glupot wymien mi zawodnikow z l.belgijskiej w w tejze reprezencji a liga holed tez jest w dupie ostrej patrz psv czy feyenoord Ale ci reprezentanci chyba gdzieś najpierw muszą się pokazać. Ranking UEFA nie kłamie. Belgia najwyżej w nim od 2006 roku. Na koniec tamtego 11 miejsce, teraz na 10. To jest upadek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Z jakiej okazji Kolumbia jest 3 w nowym rankingu FIFA ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
ale gikiewicz to recznik jak ja sie ciesze ze z jagi go wyrzucili 2 bramy jego on gra mecze nie tylko te transmitowane na polsacie sport wiesz? Dla mnie najlepszy Polski bramkarz w lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
klubowy tak w eur nie istnieją jak dawniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Śląsk WTF?! Akurat stracili bramkę kuriozum, ale na wyjeździe jadą CB?! 3 bramki strzelają? Cuda, panie! CUDA  z przebiegu dwumeczu to nie wyglada na zaden cud
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tylko teraz jak się przyznał to nie można mu wierzyć  Czyżby wstąpił do bydgoskiej szajki? Podaje na forum jedno, a podświadomie klika co innego  pitolicie:) mam szajkę ale w innej branży, złom, to jest przyszłość, z Bydgoszczy skupuję od wszystkich wózkowców, Hagii 3 razy w tygodniu ze swoim podjeżdża, za peffki z azji obsługujemy go bez kolejki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029 |
tak jak wczoraj pisalem lech odpada , slask awansuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Z jakiej okazji Kolumbia jest 3 w nowym rankingu FIFA ? Dostarczają towar do siedziby FIFA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Śląsk praktycznie jest w następnej rundzie!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
klubowy tak w eur nie istnieją jak dawniej. Mówisz jakby kiedyś na poważnie liczyli się w grze o najwyższe cele. Ale skończmy temat bo nie dogadamy się.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
O której godzinie jutro losowanie ? klasycznie 12 LM 13 UEFA
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|